USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

На Волинській митниці затримали старовинні фотоапарати

17 Січня 2015 10:10
Громадянин Німеччини прямуючи з Республіки Польща в Україну, спробував перевезти через м/п «Ягодин» старовинні фотоапарати «F.Deckel-Munchen» та «Dofpel-Munchen», - повідомили у Волинській митниці ДФС.

Працівники управління аналізу ризиків та протидії митним правопорушенням Волинської митниці ДФС виявили цей незаконний вантаж під час митного огляду автомобіля.

Окрім фотоапаратів, які чоловік приховав в поліетиленовому пакеті між сидінням водія та пасажира, фахівці митниці виявили і старовинну триногу.

Культурну цінність вилученого фотоапарату «F.Deckel-Munchen» після експертизи підтвердили спеціалісти Волинського краєзнавчого музею.

По даному факту розпочали досудове розслідування за ознаками злочину, передбаченого частиною 1 статті 201 КК України.

Довідково: Фрідріх Декель є одним з найвідоміших у Німеччині виробником камер; з початку XX століття організував торгову компанію під власним ім’ям, місцезнаходження якої було у Мюнхені. Його прилади відзначалися високою точністю і користувалися значним попитом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
катя Показати IP 17 Січня 2015 10:24
так можливо Культурну цінність вилучений фотоапарат «F.Deckel-Munchen» має і в Німеччині, тому його хотіли повернути на рідну йому землю...
Петя до катя Показати IP 1 Лютого 2015 18:36
Ввозили в Украину а не из нее! И если все документы в порядке и вещь не ворованная... то обязаны впустить пусть хоть рембрант... А вот на вывоз культурных ценностей из Украины надо разрешение!!! 100% злоупотребление служебным положением, исходя из суммы соучастие в ограблении! Таможенник-чти закон! Не воруй на рабочем месте! Ты тоже под законом! Отдай награбленное!!!!
антиквар Показати IP 17 Січня 2015 13:47
Випущено іх було мільйони. В европі такий як на фото коштує 20 евро і без попиту. Цінності ніякоі. Може німець комусь в подарунок віз. Краіна ідіотів.
Григорій Іванович Показати IP 17 Січня 2015 16:27
Ввозив в Україну. Яку шкоду завдав державним інтересам (нашим з вами)? Ніякої -це не зброя, не наркотики. Очуміли митники, створюючи видимість бурхливої роботи, бо ж підакцизний "контрабас" іде повним ходом! А тут панімаш німець з фотоапаратом. Некуй шастать!
тіпа експерт Показати IP 17 Січня 2015 19:01
На німецькому аукціоні ebay.de експонати у вільному продажі до 200 євро максимум!!
Волинь моя Показати IP 17 Січня 2015 23:56
Дійсно... хоч хтось би в управлінні для цікавості на якомусь віоліті сидів хоч інколи.
міша Показати IP 18 Січня 2015 00:28
зате сігаро з України смалить пів еуропи, і ніякої шкоди державі! так тримати!
Сolonel Показати IP 18 Січня 2015 12:19
Сенсаційна новина! На волинській митниці затримали : декілька сот чоловік . які везли старовинні : пральні машинки, пилососи комп.ютери і монітори праски парові одяг а також б/у гуму до автомобілів. І все це завдяки професійній підготовці наших митників! Поповнився бюджет і піднявся авторитет держави. "Єсть повод гордится"!
вдв Показати IP 18 Січня 2015 13:01
а шо ми ще не в Европi ???
вдв Показати IP 18 Січня 2015 13:04
ми скоро може тiльки до Гондураса приеднаемось !!!
Анонім Показати IP 18 Січня 2015 21:25
А Смена-8 ще не раритет?