Обласну стоматполіклініку хочуть приватизувати
![](/resize/450x313/r/files/news/2011/02-08/21206-1u.jpg)
Волинську обласну стоматологічну поліклініку спочатку реорганізують у госпрозрахункове підприємство, а потім приватизують шляхом викупу.
Таке бачення майбутнього медзакладу озвучив голова Волинської ОДА Борис Клімчук під час колегії обласної ради в понеділок, 7 лютого.
Волинський губернатор заявив, що він особисто ініціюватиме процес приватизації поліклініки.
«Ми даємо готовий бізнес на базі обласної комунальної власності. Хай працюють!», – висловився чиновник.
Нагадаємо, постійна депутатська комісія Волиньради з питань комунального майна 2 лютого прийняла рішення рекомендувати облраді реорганізувати Волинську обласну стоматологічну поліклініку у госпрозрахункове підприємство, аби зменшити навантаження на бюджет.
Натомість депутат облради Євген Мельник (до речі - стоматолог за освітою), вважає, що на госпрозрахунку треба лишити 50% стоматологічної обласної поліклініки. А, «враховуючи недостатню кількість дитячих лікарів-стоматологів та лікарів-ортодонтів», 50% лишити на фінансуванні з бюджету.
«Бо, ліквідувавши або перевівши всю обласну стоматполіклініку не на бюджет, ми не дамо можливості малозабезпеченим, пільговим категоріям дітей безоплатно лікуватися», – переконаний він.
«Сьогодні ортодонтичне лікування за новими методиками у приватного лікаря вартує близько п’ять-шість тисяч гривень. Ліквідувавши бюджетні ставки, ці незахищені верстви не будуть мати можливості куди звернутися. І нам потрібно буде додатково з бюджету платити чи приватному лікарю чи іншому ці кошти. Зберігши чотири-п’ять ставок дитячих лікарів-стоматологів, ми зможемо врятувати дитячу ортодонтію», – пояснив свою позицію Мельник.
«Лікарі, які працюють на комерційній основі, практично не займаються лікуванням дітей», – підтримав свого однопартійця «свободівець» Анатолій Вітів.
Відтак Мельник запропонував членам колегії питання щодо ліквідації стоматполіклініки «довивчити, не розглядати його на найближчій сесії обласної ради, опрацювати наново на комісіях і не реорганізовувати структуру ще хоча б мінімум півроку».
«Якщо ми зараз реорганізуємо, то ми ж розуміємо, що ці ставки не будуть ліквідовані. Ці ставки підуть чи в обласну чи міську лікарні. І економії бюджету фактично не буде», – сказав він.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Таке бачення майбутнього медзакладу озвучив голова Волинської ОДА Борис Клімчук під час колегії обласної ради в понеділок, 7 лютого.
Волинський губернатор заявив, що він особисто ініціюватиме процес приватизації поліклініки.
«Ми даємо готовий бізнес на базі обласної комунальної власності. Хай працюють!», – висловився чиновник.
Нагадаємо, постійна депутатська комісія Волиньради з питань комунального майна 2 лютого прийняла рішення рекомендувати облраді реорганізувати Волинську обласну стоматологічну поліклініку у госпрозрахункове підприємство, аби зменшити навантаження на бюджет.
Натомість депутат облради Євген Мельник (до речі - стоматолог за освітою), вважає, що на госпрозрахунку треба лишити 50% стоматологічної обласної поліклініки. А, «враховуючи недостатню кількість дитячих лікарів-стоматологів та лікарів-ортодонтів», 50% лишити на фінансуванні з бюджету.
«Бо, ліквідувавши або перевівши всю обласну стоматполіклініку не на бюджет, ми не дамо можливості малозабезпеченим, пільговим категоріям дітей безоплатно лікуватися», – переконаний він.
«Сьогодні ортодонтичне лікування за новими методиками у приватного лікаря вартує близько п’ять-шість тисяч гривень. Ліквідувавши бюджетні ставки, ці незахищені верстви не будуть мати можливості куди звернутися. І нам потрібно буде додатково з бюджету платити чи приватному лікарю чи іншому ці кошти. Зберігши чотири-п’ять ставок дитячих лікарів-стоматологів, ми зможемо врятувати дитячу ортодонтію», – пояснив свою позицію Мельник.
«Лікарі, які працюють на комерційній основі, практично не займаються лікуванням дітей», – підтримав свого однопартійця «свободівець» Анатолій Вітів.
Відтак Мельник запропонував членам колегії питання щодо ліквідації стоматполіклініки «довивчити, не розглядати його на найближчій сесії обласної ради, опрацювати наново на комісіях і не реорганізовувати структуру ще хоча б мінімум півроку».
«Якщо ми зараз реорганізуємо, то ми ж розуміємо, що ці ставки не будуть ліквідовані. Ці ставки підуть чи в обласну чи міську лікарні. І економії бюджету фактично не буде», – сказав він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722043548)
свабодівець
Показати IP
8 Лютого 2011 11:32
як швидко СВАБОДА спільну мову знаходить з ворогами коли потрібно щось подерибанить а тож всі депутати на джипах і Вітів тоже хоче значить скоре приіде за національну ідею боротися на лексусі
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.