USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

Під час падіння літака поблизу Луцька загинуло двоє

26 Березня 2015 15:19
Двоє осіб загинуло в авіакатастрофі, що трапилася у селі Промінь, неподалік Луцька, - інформує ВолиньPost.

Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що катастрофа сталася близько 00:30 у четвер, 26 березня. Літак Ан-2 упав на дорогу та паркан однієї із садиб на вулиці Перемоги. При цьому він пошкодив дах будинку і лінії електропередач, тому в селі наразі перебої із електропостачанням.

Про це розповіла головний спеціаліст підрозділу зв'язків з громадськістю транспортної міліції на станції «Львів» Христина Романчук.

З її слів, один із загиблих – пілот. Особу другого встановлюватиме експертна група.

Рятувальники прокоментували падіння літака під Луцьком. З їх слів, ліквідовувати пожежу, яка виникла на місці трагедії, виїжджали майже всі місцеві підрозділи ДСНС.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Організація "ОВАЛ✈" Показати IP 26 Березня 2015 15:25
Скоріше за все другий загиблий теж пілот. Штатний екіпаж Ан-2 - 2 пілоти.
Петя до Організація "ОВАЛ✈" Показати IP 26 Березня 2015 16:53
Встановлення особи передбачає не її функції в літаку (пілот, пасажир, стюардесса...),, а ідентифікація (ПІБ,дата народження, адреса...).А то написали6один - пілот, а другий-людина.Всім цікаво: чий літак і хто і куди летів.
Олексій до Петя Показати IP 26 Березня 2015 23:44
Літак Смолки. Контрабандист ще той, починав колись з лівих телефонів з Білорусії. Має офіс маєток в Заборолі, живе в Малому Омелянику. Якби не вдалий шлюб, то б і далі бігав по свому МКС дрищом.
самолет Показати IP 26 Березня 2015 17:28
литіли тлю на полі табаком знищювати і тля цеглиною його збила.
Ліля Показати IP 27 Березня 2015 13:36
Хай проведуть органи обшук в будинку того Смолки де він мешкає, і все буде зрозуміло!!!
хаха Показати IP 27 Березня 2015 15:15
ВІН БАРИГА ТАМ ВСЕ ДОБРЕ З ОРГАНАМИ.........
Наші Показати IP 27 Березня 2015 20:46
Вже жертви трагедії зявилися, а в першій статі про падіня літака писали що обійшлося без жерт. Ну звісно вже віднайшли на кого списати трагедію, щоб прикрити справжніх винуватців.
Сусід Показати IP 27 Березня 2015 21:02
Всю трагедію спишуть на "віднайдених" трупів, щоб приховати справжні обличя виноватців трагедії
Хххх Показати IP 27 Березня 2015 22:55
Барига Смолка звалив в ОАЕ за ті кошти які вже заробив з контрабанди сигарок!