USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Біля Луцька впав літак, пілот загинув. ОНОВЛЕНО.

26 Березня 2015 06:48
Літак-«кукурузник», завантажений контрабандними білоруськими цигарками, розбився у селі Промінь, біля Луцька, – повідомляє «ВолиньPost».

Пілот загинув.

Катастрофа сталася близько 00:30 у четвер, 26 березня.

Літак Ан-2 упав на дорогу та паркан однієї із садиб, що на вулиці Перемоги. При цьому він пошкодив дах будинку і лінії електропередач, тому в селі наразі – перебої з електропостачанням.

Зі слів очевидців, літак злетів з імпровізованої злітної смуги, яка знаходиться поблизу місця аварії, на полі. У повітрі пілот розвернув машину, а коли та почала втрачати висоту – то намагався відразу посадити її. Попри всі зусилля, «вирулити» ситуацію йому не вдалося – літак впав на вулицю.

«Під час падіння літак фактично розвалив дах одного із будинків на вулиці Перемоги, а також паркан і лінії електропередач», – зазначив очевидець Олександр Васильчук.

Про існування злітної смуги, яку збудували для колгоспу, у селі знали, однак про справжню мету польотів Ан-2, мовляв, не здогадувалися, адже раніше він розкидав добрива на поля.

Останній вдалий політ «кукурузника» був близько місяця тому, а потім його залишили на ремонт. Зберігали літак під відкритим небом біля злітної смуги за півкілометра від села.

Цікаво, що мешканці Променя неодноразово чули гул двигуна. Вони переконані, що цигарки мали везти для продажу у Польщу.



Автор відео – Олександр Васильчук.

Водночас, розслідуванням катастрофи зайнялася прокуратура області.

На мiсце подiї виїжджали прокурор області Дмитро Чепіжак, заступник прокурора області Олександр Сліпчук, начальник УМВС України у Волинській області Петро Шпига, керівництво та слідчо-оперативні групи Луцького районного відділу УМВС України у Волинській області та Волинського лінійного відділу УМВС України на Львівській залізниці.

Зазначимо, що відомості про подію вже внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 281 Кримінального кодексу України (порушення правил повітряних польотів, яке спричинило загибель людини).



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 49
Комедія Показати IP 26 Березня 2015 06:54
Нічого не міняється.То в Турійському районі 2 роки тому при Янику впав.Зараз те ж саме!А де наші ППО?Митники ?Прикордонники?Мабуть знову всі в літаку були!
Дільничий мусор до Комедія Показати IP 26 Березня 2015 07:14
Ти ще поцікався тим, де я був весь цей час!То я тобі...!!
Patrik до Дільничий мусор Показати IP 26 Березня 2015 08:13
Даремно ви так... Для чого так різко задавати некоректні питання та ще й з погрозами... Оскільки всім відомо, що зараз на часі реформа міліції, то очевидно, що ви та такі, як ви, на даний час знаходитесь у повній ж*пі... Вибачте, але це загальновідомий факт і нічого особистого.
бандеровець до Patrik Показати IP 26 Березня 2015 08:14
дільничий вроді в АТО
мельниківець до бандеровець Показати IP 26 Березня 2015 12:36
розпинає хлопчика в трусіках на дошці оголошень
грат бадюкін до Дільничий мусор Показати IP 26 Березня 2015 12:35
робив собі новий свисток?
Анонім до Комедія Показати IP 26 Березня 2015 08:22
БЄСПРЄДЄЛ ПІД ПРИКРИТТЯМ!!!
лучанин Показати IP 26 Березня 2015 07:13
Без дозволу СБУ або їх участі такі речі не відбуваються. Минулого разу загинув син митника, цікаво хто цього разу? !
Барбі до лучанин Показати IP 26 Березня 2015 07:49
В митників багатодітні сімї!Літаків не вистачить всіх на крило поставити!
Кожедуб Показати IP 26 Березня 2015 07:27
А може це результат повітряного бою і ворожий літак був підбитий нашим пілотом?
Анонім до Кожедуб Показати IP 26 Березня 2015 10:47
це наші сбу-шники "провели спецоперацію знешкодження банди контрабандистів" на цей раз успішну, що тут скажеш аваков- наливайченко явно 3,14здолболи
Свiдома Показати IP 26 Березня 2015 07:42
Це ж лiтак Москвича, мiсцевого бiзнесмена
бандеровець Показати IP 26 Березня 2015 07:44
долыталися ночами Москвичові хлопці, якраз вчора бачив як вони на бмв до літака приїзджали та і літали мінімум раз в тиждень вночі...
ас Показати IP 26 Березня 2015 07:48
ППО немає-от і літають
микола до ас Показати IP 27 Березня 2015 12:37
ППО розвалили разом з всією армією, чергування несуть РЛС які зняті з озброєння ще в 60-роки і бачать вони в ближній зоні до 120-150 км. абсолютний О, це прекрасно знають ті хто керує і без кого літак не піднявсяб в повітря.
Ц до ас Показати IP 12 Квітня 2015 18:46
Даний вид літаків по не бере чер висоту Польоту, а тому і використовуються контрабандистами
Організація "ОВАЛ✈" Показати IP 26 Березня 2015 08:09
Яке в біса ППО ?! Експерти диванні, блін! ППО нижче 100 метрів просто не "бачить" цілі, а ці кукурузники зазвичай літають на висоті кілька десятків метрів. А цей до того ж тільки злетів, навіть висоти не встиг набрати.
злий до Організація "ОВАЛ✈" Показати IP 26 Березня 2015 08:13
Напевно папірос дохріна було
Віра до Організація "ОВАЛ✈" Показати IP 26 Березня 2015 08:44
Так написано, що він постійно за бугор снував.Це ж не перший раз!
організація "ікосаед до Організація "ОВАЛ✈" Показати IP 26 Березня 2015 12:41
який літак - таке і ппо, робиться з рогачика і гумки
кс Показати IP 26 Березня 2015 08:25
Комедія,не в Турійському,а Ковельському районі... Люди заробляють хто як може,а владу ніхто не поміняє так,щоб було ідеально для всіх...Заразза тисячу гривень зарплати сильно проживете??Тому шукайте свій вихід для виживання і не заздріть!
Вано до кс Показати IP 26 Березня 2015 09:29
Люди з маленькою зарплатою не купують тонни цигарок і не переправляють їх заправленим сотнями літрів керосином літаком! І ще зарплату пілоту треба дати! І не тисячу гривень він захоче!І взагалі пілоти так просто не беруться в колгоспі!І в досафі їх не готують!
Корінний лучанин Показати IP 26 Березня 2015 09:06
Якби літак не впав, то і надалі ніхто б нічого не знав- це 100% ! За технічним станом літака вже нікому слідкувати бо немає тих спеців і в цьому я вбачаю причину АВАРІЇ ! А контрабанда ще буде довго тривати бо люди на межі виживання від того НІЯКИХ РЕФОРМ В УКРАЇНІ НЕМА і НЕ СКОРО ВОНИ БУДУТЬ! КРАДУТЬ І БРЕШУТЬ , БРЕШУТЬ І КРАДУТЬ , як ВЛУЧНО і СТИСЛО каже ЛЯШКО .
Патріот Показати IP 26 Березня 2015 09:11
Контрабандою сигарет в таких масштабах,та таким транспортом займаються лише Москвич та Роман Микитюк (колишній начальник Ягодинської митниці - м.Турійськ).Такі речі без СБУ не робляться Такщо шукайте хабарників в СБУ
Штефан, Луцьк до Патріот Показати IP 26 Березня 2015 09:22
До речі. Брат мільйонера і регіонала Романа Микитюка, Ігор Микитюк працював на посаді начальника Нововолинського відділення СБУ. Слизький і хитрий. Поїхав в АТО за індульгенцією недоторканого. Тепер, вже учасник війни, мабуть у Луцьку. Так, що цілком може бути.
я Показати IP 26 Березня 2015 09:15
цей літак давно не Москвича
Барбос до я Показати IP 26 Березня 2015 21:16
Звичайно!Він, може, вже написав заяву в міліцію, що в нього літак угнали двоє невідомих в масках поки він в магазин ходив.
Нереальна Показати IP 26 Березня 2015 09:25
Замітьте ніхто не каже, хто саме загинув, хто був той пілот, де прізвище?!
ххх до Нереальна Показати IP 26 Березня 2015 21:17
І родичі їх не шукають.СИРОТИ!
анна Показати IP 26 Березня 2015 09:38
вночі літак пролітак над цукровим а це 8 км від того місця де падав. Я чудово в чей час чула, був який незвичний і страшний гул, не то вертоліт, не то якийсь літак. Я аж проснулася від гулу. то як він міг злітати з площадки з Променя і що розвертався на Вересневим!?
Читач Показати IP 26 Березня 2015 09:53
Уявляю дзвінок в міліцію - алло, міліція, в мене літак на хату впав. А от що відповіли на тому кінці дроту, передати боюсь.
до читача до Читач Показати IP 26 Березня 2015 10:44
Дуже цікаво отримати реакцію офіційної волинської влади. Волинь завойовує визнанння авіаційно- контрабандної області на Східно-Європейському просторі.
для Нереальна Показати IP 26 Березня 2015 10:51
Тіло згоріло, по зубам або ДНК будуть встановлювати...
читачу Показати IP 26 Березня 2015 10:52
Відповіли нормально. Міліція вже звикла і не до таких дзвінків.
рома Показати IP 26 Березня 2015 10:55
скики цигарок згорило
Jjj Показати IP 26 Березня 2015 11:01
Це літак Міши Смолки, він давно займаєтся сигарками!
Правда Показати IP 26 Березня 2015 11:08
Смолка організував з своїм другом Пельменьом контрабанду сигарок, це не для кого не секрет, тільки чому правоохороні органи не реагують? ??????
Сергій до Правда Показати IP 26 Березня 2015 12:10
З тим Пельменьом,що женився на Загреві ?
ХАХАХА до Правда Показати IP 27 Березня 2015 15:37
ВОНИ БАРИГИ ТАМ ВСЕ ДОБРЕ З ОРГАНАМИ.........
006 Показати IP 26 Березня 2015 11:46
Всім цим заправляє сбушник САША ЗДРОК, який скупив пів міста на підставних осіб до останнього працював нач. СБУ у Любомильському районі а зараз в ЛУЦЬкУ в Сбу , контрабанда це його тема з цигарками.
маша Показати IP 26 Березня 2015 12:45
Дуже шкода ,що загинула людина, а літак це таке . А то цей безпридел дістав вночі спати страшно ,щоб невпав на твій будинок .І в загілі ,яке вони право мають літати над будинками .П осадити нарешті того москвища,скільки він людям горя зробив і всіх причетних до цієї справи.
Лучанка Показати IP 26 Березня 2015 13:02
А людям, хто відшкодує ремонт будинку???
Іван до Лучанка Показати IP 26 Березня 2015 13:17
Смолка і відшкодує.
бандеровець Показати IP 26 Березня 2015 13:55
Є у нас великий міліцейский начальник Вова Солоненко який живе за 1,5 км від аєродрому і у якого над хатою цей літак також вночі літав,хай би поцікавився чому? І чому цей літак років 8 літав над хатами та розвертався коли заборонено літати над населеними пунктами...
Пр-а Показати IP 26 Березня 2015 14:33
Корецький розберетья, т е м а !
вінні пух Показати IP 26 Березня 2015 17:42
а я би шось собі вкрав поки там метушня:)дивно що контрабанду ніхто не поцупив,у нас колись фура з кавунами перевернулась-третину розікрали остальне вщент:(
вінні пух Показати IP 26 Березня 2015 17:42
коментар було видалено
трагедія Показати IP 2 Квітня 2015 20:54
як це сталося? Будь ласка, напишіть! Пілоти мої друзі - стовпи ... Як часто літав? чи було це в перший раз? Ви живете в літак почав горіти? якщо хтось знає щось більше, ніж він говорить в поліцію?
трагедія Показати IP 2 Квітня 2015 20:57
або пілоти жили, як він був пожежа?