USD 39.85 40.24
  • USD 39.85 40.24
  • EUR 40.00 40.20
  • PLN 9.95 10.20

У 23-му окрузі – 5 нових кандидатів

17 Червня 2016 23:58
П'ять нових кандидатів зареєстрували у 23-му виборчому окрузі з виборів народних депутатів України.

Про це інформує ОПОРА.

Відповідне рішення Центральна виборча комісія прийняла під час чергового засідання сьогодні, 17 червня.

Чотири кандидати - самовисуванці, , один – від політичної партії.

Так, ЦВК зареєструвала кандидатами у народні депутати України у виборчому окрузі № 23 Любов Балицьку (самовисування), Ольгу Зирянову (партія «Солідарність жінок України»), Валентину Малькову (самовисування), Олександра Орла (самовисування) та Ігоря Рицка (самовисування).

Нагадаємо, в окрузі № 23 у Волинській області від партії УКРОП балотуватиметься Ірина Констанкевич.

Юрій Кулачек йде у народні депутати від президентської партії «Солідарність».

Від Радикальної партії Олега Ляшка у народні депутати України на окрузі № 23 балотуватиметьсяСергій Була.

Кандидатом від Аграрної партії зареєстрували Івана Вовка самовисуванця, колишнього депутата Волинської обласної ради, директора ТОВ "Біоресурс 2015".

Партія «Правий сектор» делегувала для участі у виборах керівника свого осередку із Закарпатської області Олександра Сачка.

Також ЦВК зареєструвало ще двох кандидатів у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 23. Ними стали Федір Веніславський (самовисуванець) та Олександр Пирожик(ВО «Свобода»).

«Народний контроль» висунув кандидатом для участі у проміжних виборах народних депутатів у 23-му окрузі Тетяну Ленартович (Лишневець).

Також ЦВК зареєструвала кандидатом у народні депутати в 23-му окрузі луцького комуніста Олександра Кононовича
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 37
Коля Показати IP 18 Червня 2016 08:25
Технічні, щоб помогти виграти
спостерігач Показати IP 18 Червня 2016 09:08
Рицко - постійний плеймейкер.
виборець Показати IP 18 Червня 2016 10:02
Якщо вже вибирати,то з тієї когорти самий достойний це_ Пирожик О.В. Не подумайте,що я "свободівець",чи симпатик "Свободи".Зовсім НІ.Я простий.незалежний ні від кого чоловік.але добре знаючи пана Пирожика О.В. висловлюю свою думку. Людина не олігарх.Ніколи не був нвіть підпрємцем.Але має великий досвід в політиці,в порівнянні із іншими кандидатами., А народний депутат це_ПОЛІТИК,який приймає нові закони або відміняє старі,які вже "відпрацювали",а не господарник,який має розбудовувати округ,як думає більшість виборців.Госпордарниками в вас є ГОЛОВИ різного рівня влади,які під вашим контролем повинні будувати.Думайте і робіть правильні висновки.
Не далекоглядні ми Показати IP 18 Червня 2016 10:47
і не відповідальні і не чесні !!! 24 роки правильно вибираємо ( усі так думаємо, що я самий правильний вибір зробив (ла))...Так, довибирались, що Україна стала - країна-руїна ! Пекло в Україні 24 роки !!!
Земляк Показати IP 18 Червня 2016 14:24
Сама достойна в цьому окрузі Любов Балицька- борець з результатами по корупції з землею, народилася в Камені-Каширському, в грязну політику не грає, а робить свою справу. Прізвище Балицької повязано з Богданом Пташником-чоловік її сестри, помічник нардепа Семенченка. Але Балицька сама по собі сильний юрист і порядна людина.
Корець до Земляк Показати IP 18 Червня 2016 18:02
Які результати Балицькоі, говорити можна багато... Та і толкового нічого Балицька не зможе сказати...
до Корця до Корець Показати IP 18 Червня 2016 19:39
Саме та Балицька і толкове скаже в своєму окрузі і зробе, побачиш. Хоч молода ще дуже, але бойова.
До виборця Показати IP 18 Червня 2016 14:27
Якщо в Пирожика досвід в політиці, то де його політичні результати, ну хіба на пузі. Я за те, щоб в політику від цього округу йшли місцеві. От неххай Балицька змагається з Кирдою. Та хоча і що та Кирда зробила. Треба нові обличчя.
Виборці Показати IP 18 Червня 2016 14:32
Чомусь, відчуває серце, що саме ця Балицька і зіграє головну роль в цих виборах. Погоджуюся, що особистість дуже сильна. Одна боротьба з прокуратурою чого варта-людина дійшла до касаційної інстанції і вперше в Україні доказала, що прокуратура проводила незаконні перевірки в системі юстиції . ЇЇ весь район і область поважає за її чесність і вміння доводити справу до кінця.
Місцевий до Виборці Показати IP 18 Червня 2016 17:56
Та що ви говорите за Балицьку, реальний результат у неі 3% потолок. Приходив за довідкою по аліментах, веде себе ніби цариця, але па справді ніхто і звать ніяк...
місцевий до Місцевий Показати IP 18 Червня 2016 19:37
нуліка до трійки забув написати Любові. 30 да 30 відсотків це реальний її результат. Розумні-Розумні там в її окрузі люди живуть і не продадуться і тих хто продадуться викинуть з району і сраколизів викинуть
123 до місцевий Показати IP 18 Червня 2016 20:26
Ти реаліст? Чи так з одного аіпі пишеш? Говорю, бо живу У Камені. Вона себе показала вже, виковча в шоке і люди також... Зухвала поведінка, неповага до людей, зверхність це риси балицькоі...
До 123 до 123 Показати IP 19 Червня 2016 15:00
Не бреши регіонал-вона для тебе ворог
Прихильник прекрасно Показати IP 18 Червня 2016 15:08
Фотографію Балицької в студію.
місцевий Показати IP 18 Червня 2016 15:20
або когось з регіонів або "родичку помічника Семенченка" не даремно ж він приіжджав
полюх Показати IP 18 Червня 2016 15:27
А можна всіх вибрати! а яка різниця нам від того хто буде ? Всі м"яко стелять... всі хочуть до кормушки -отож скільки набереться най всі і будуть ле?путатами.
Полюху Показати IP 18 Червня 2016 16:16
Треба одного і нормального. Серйозні кандидати три-Кирда, Балицька та Констанкевич, всі інші технічні.Я думаю тре вибирати між Балицько І Кирдою. І на вибори тре іти.
Місцевий Показати IP 18 Червня 2016 16:22
Хто така Балицька- була на керівних посадах в органах Мін'юсту, не вживає алкоголь, не палить, має свою думку, з сім'ї націоналістів, чоловік-волонтерив на Сході, сильний юрист і мабуть, єдина з керовніків, хто не бере хабарів. Сильна особистісь. Буду голосувати однозначно і переконуватим знайомих. Також будемо боротися з підкупом виборців-знайдемо тих хто продається і тих хто купляє та повісимо на дошку пошани.
666 до Місцевий Показати IP 18 Червня 2016 17:57
Не сип людям в очі пісок, знаємо ми твою Балицьку, нічого хооошого не можу сказати
Коля до 666 Показати IP 18 Червня 2016 19:30
То розкажи про неї погане, а ми послухаємо.
Валерій Показати IP 18 Червня 2016 16:23
Я за Балицьку, бо знаю цю людину. Толкова
Валерій Показати IP 18 Червня 2016 16:24
Де коментар мій???
полюх до до Полюха Показати IP 18 Червня 2016 16:53
Дякую. от за цих трьох і проголосую!
Серйозний Показати IP 18 Червня 2016 19:34
Я за прекрасну половину людства, а найгарніша і наймолодша і нафігуровіша Ваша Балицька. Гарна буде депутатша в нас. І то вже буде плюс
777 Показати IP 18 Червня 2016 19:44
Це ж Балицька та пані в якої на майдані в Камені бютовець мікрофон з рук вирвав. Підсипить перцю вона в ці перегони.
Лана Показати IP 18 Червня 2016 19:45
Дуже молода Любов Балицька, може не вистачити досвіду. А так хай Бог допомагає. Починає вирізнятися серед інших кандидатур.
Каменчучка Показати IP 18 Червня 2016 19:47
Іншіх аналогів подібних до цієї пані в районі не має. Сильна і порядна.
Анонім Показати IP 18 Червня 2016 19:56
ЯК ПРИЄМНО ЧИТАТИ ПРИЄМНІ РЕЧІ ПРО ЗЕМЛЯЧКУ. ХАЙ БОГ ДОПОМАГАЄ
Свій Показати IP 19 Червня 2016 00:30
Вона ненаіграна, дуже проста. Багато дуже пережила в своєму житті. Чоловік з Києва, сім я в міністерствах. А вона Камінь вибрала. Гарні вірші пише. Талановита і інтелігентка. Антонівна ми з Вами
111 Показати IP 19 Червня 2016 11:36
Куди вона лізе та Балицька, освіта не є показником. В роботі ви іі бачили. Фахівець на ніаець
до Свій Показати IP 19 Червня 2016 12:04
а тепер ще за ваші кошти буде друкувати "гарні вірші" і "припеваючи" жити в Києві підтримуючи " сім" ю в міністерствах" а ви будете крутити коровам хвости і скігліти чи навпаки радіти успіхам "сім"і в міністерствах"!
Манька Показати IP 19 Червня 2016 12:30
Я піду на вибори і проголосую за всіх! Такі всі хороші!.
Знаюча Показати IP 19 Червня 2016 14:56
Балицька з простої сім ї, батько помер від раку, живе а батьківській хаті.Чоловік волонтер на Сході, сестри чоловік Пташник ранений на Сході, родина в АТО. Людина 9 років на начильницьких посадах, а статків не має, єдине авто це бус що курсує на Схід.
Українець Показати IP 19 Червня 2016 18:54
Я за Балицьку
РДА Показати IP 19 Червня 2016 21:24
Це єдиний керівник району яка ніколи не приходить в адміністрацію на наради.Знає Закони. Мені здається з неї хороший був би прокорор. На кожному кроці взуває прокурорів.
Луцьк Показати IP 20 Червня 2016 09:50
Роздутому Імберовському знайшли заміну в то достойнішу пані Балицьку.
Луцьку Показати IP 20 Червня 2016 15:12
Я теж думаю, чого люди яких нічого не повязує з цими районами пруться від них в депутати. Пруться до корита. Добре, що є свої, які насмілилися ввійти в перегони. Нехай Бог допомагає Любові Балицькій. Всі ми добре знаємо, що саме з цієї сім ї першими пішли на Схід країниу захищати свою землю і саме вони були на майдані в період загострення. Допоможемо їй в цих перегонах і давайте обєднаємось як і на Революції Гідності. Тільки вона із тих всіх може втілити життя ті задачі, які ставив Майдан. Саме цікаво, що з того міста щей і регіонал преться до якого разом з Автомайданом та чоловіком Балицької їздили до хати. Ну хіба це нормально, що ригам сьогодні дають право балатуватися в депутати і красти ліс району.