• EUR 40.00 40.20
  • PLN 9.95 10.20

Волинські легкоатлети увійшли у п’ятірку кращих в Україні

31 Січня 2016 22:50
Збірна Волинської області з легкої атлетики за результатами Чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків 1999 року народження і молодші увійшла до чільної п’ятірки команд.

Про це йдеться на сторінці Федерації легкої атлетики Волині у Фейсбуці.

Волиняни набрали 408 очок і випередили на 3 залікові бали житомирян, які посіли шосту сходинку загальнонаціонального рейтингу обласних збірних. Перемогли в загальнокомандному заліку дніпропетровці, другими були харків’яни, третіми — збірна Київської області, четвертими — юні легкоатлети Києва.

Крім того, відзначимо успіх вихованців Любешівської ДЮСШ, які в заліку дитячих спортшкіл вибороли 3 місце в Україні. Високе 12 місце й у збірної ДЮСШ Нововолинська.

Успіх юним волинським спортсменам в Запоріжжі принесли бігові дисципліни та спортивна ходьба.

Бенефісом волинян завершився фінал у спортивній ходьбі на 3000 метрів серед дівчат. Чотири перші місця вибороли вихованки наших ДЮСШ. Яна Фарина (Любешів) фінішувала першою з результатом 14:52.65, також вихованка Любешівської ДЮСШ Дарина Касян — другою (15:32.36), а Дана Забело (Луцька районна ДЮСШ) — третьою (15:47.37). Четвертою була Юлія Петрик (15:53.37).

Фінал забігу на 60 метрів із бар’єрами виграла 15-річна Аня Дорофеєва із Нововолинська (тренери Король В., Черних В.М., Федоренко В.Ф.). Її результат — 8,93 секунди.

У бігу на 3 км тільки однієї секунди не вистачило для першого місця Владиславу Шитлюку. Із результатом 8:55.55 вихованець Любешівської ДЮСШ поступився Вадиму Лонському із Хмельницької області.

На п’єдестал у спортивній ходьбі на 5000 метрів зійшов Андрій Синдюк (Любешівська ДЮСШ) — в нього друге місце. У цьому фіналі восьмим на фінішу був Дмитро Медведюк.

Високе місце й у 14-річної Іванни Кух, яка була п’ятою в фіналі бігу на 2 км із перешкодами (7:32.37).