USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

«Айдар» поніс численні втрати, серед них – бійці 51 бригади?

15 Серпня 2014 10:09
За період 13-14-15 серпня 2014 року, згідно з попередньою інформацію, батальйон «Айдар» зазнав чималих втрат. Про це йдеться на сторінці у соціальній мережі батальйону.

«Айдар» зазнав наступних втрат:

вмерли смертю хоробрих наші воїни:

1) Хлющів Володимир Іванович, волонтер

2) Кушов Руслан Бахникулович, старший солдат

3) Марунчак Андрій Мирославович, солдат

4) Філіпчук Ігор Ярославович, солдат.

Також загинули бійці, які воювали з ними пліч-о-пліч (імовірно з 51-ої бригади)

1) Юричко Володимир Володимирович

2) Бондаренко Володимир Миколайович

3) Тосинський Назар Миколайович

4) Доманський Юрій Олександрович

5) Романович Михайло Михайлович

6) Давидюк ...(військовий квиток обгорів, інформація уточнюється)

Крім того, четверо загиблих ще не доставлені з передової, їхні імена будуть повідомлені додатково.

Поранених («трьохсотих») за станом на 9.25 15.08.2014 року за цей же період зареєстровано більше 30-ти чоловік.

Чотирнадцять з них були вивезені вночі, інших зараз відправляють у військовий госпіталь.

Точну кількість загиблих і поранених повідомлять пізніше, після доставки та ідентифікації їх усіх.

(P.S. Переконливе прохання не забувати, що ми ведемо військові дії і в цих умовах не завжди є як зв'язок між підрозділами, так і можливість виходу в інтернет.

Не варто, сидячи вдома і у безпеці, обурюватися, чому ми не відповідаємо на сторінці щогодини.

Крім того, ми викладаємо лише підтверджену інформацію, а це вимагає доставки цих людей за багато кілометрів і уточнення їх персональних даних. Зараз батальйон «Айдар» воює на території, протяжністю близько 200 кілометрів), - йдеться у повідомленні батальйону «Айдар».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Читаючий Показати IP 15 Серпня 2014 10:19
Мабуть недоречно вживати "вмерли". Вони усі загинули смертю хоробрих! "Герої не вмирають"!
надя Показати IP 15 Серпня 2014 10:23
коментар було видалено
123 до надя Показати IP 15 Серпня 2014 10:24
коментар було видалено
Лучанин до 123 Показати IP 15 Серпня 2014 10:53
Ти вже здохнеш колорад долбаний!
Анонім Показати IP 15 Серпня 2014 10:51
коментар було видалено
Петро до 123 Показати IP 15 Серпня 2014 10:54
Але ж ти гнида, яка харчується падалью, ти і на тому світі будеш смердіти, а кістки твої будуть обгризати такі ж самі потвори як і ти.....................
Петро до Анонім Показати IP 15 Серпня 2014 10:57
коментар було видалено
Лучанин Показати IP 15 Серпня 2014 10:59
Прохання до програмістів - найдіть ці дві пригріті на Волині колорадські криси !В боргу не останусь!
Программисты до Лучанин Показати IP 15 Серпня 2014 11:03
коментар було видалено
Марфа до Лучанин Показати IP 15 Серпня 2014 11:12
Не переживайте, хлопці! Їх Бог знайде, його кара набагато страшніша! Слава нації! Смерть ворогам!
Анонім Показати IP 15 Серпня 2014 10:59
коментар було видалено
Лучанин Показати IP 15 Серпня 2014 11:00
Ці два ублюдки під ніками - 123 і Анонім.
Андрій76 до Лучанин Показати IP 15 Серпня 2014 12:40
Крім АНОНІСТа і 123-ого є ще ганДончанин...
до 123 Показати IP 15 Серпня 2014 11:03
коментар було видалено
Марфа Показати IP 15 Серпня 2014 11:10
Ви лиш живими нам повертайтеся!!! Ви - найкращі! Хай янгол - охоронець сидить у кожного на плечі. Слава Україні!!!
Анонім Показати IP 15 Серпня 2014 11:19
коментар було видалено
Онанім Показати IP 15 Серпня 2014 11:31
Свідомітів ковбасить!
дід Панас Показати IP 15 Серпня 2014 12:17
Увага: анонім, 123 ,онанім , прихильники рашистської підарації, пнй!
Сергій Показати IP 15 Серпня 2014 12:57
І для чого редакція проводить таке коментування? Або коментар видалено, або прокльони і матюки. То краще відключіть коментарі, щоб нормальні люди це не читали.
555 Показати IP 15 Серпня 2014 13:33
калорад це брати кононовичі. інформація 100%
буБуся Показати IP 15 Серпня 2014 15:41
https://vk.com/sasha_kononovich лучани, вам не буде соромно чекати львів'ян для начіпляння намордника на цього м*дака?
Анонім Показати IP 5 Вересня 2014 12:21
Допоможіть знайти відомості про Шевчука Бориса Івановича 1963 року народження. Він служив у лавах добровольчого загону Айдар. Пропав після подій під Новосвєтловкою.