USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

«Айдарівець» героїчно загинув, підірвавши танк терористів

16 Серпня 2014 10:47
Під час оточення силами АТО Луганська героїчно загинув боєць добровольчого батальйону "Айдар", воїн-афганець Андрій Марунчак, - інформує Еспрессо.tv.

Перед смертю боєць підірвав ворожий танк, проте був розстріляний з іншої броньованої машини терористів, повідомляє сайт "Правий сектор.Захід".

Після Євромайдану Андрій Марунчак не повернувся додому в село Брезина у Львівській області, а створив 8-ю сотню афганців і залишився в Києві.

Однак коли почалася антитерористична операція на Сході України, 32 афганці, включаючи Марунчака, приєдналися до батальйону "Айдар".

"Андрій мав іти в бій в неділю, проте коли дізнався, що хлопці йдуть на Луганськ, наполіг, що теж піде з ними, бо має великий бойовий досвід. Коли хлопці оточували Луганськ, на них пішли не бойовики, а 10 танків. Андрій підірвав один танк, ще один підірвали інші хлопці. Танки їх і розстріляли", - розповів про героїчну смерть друга боєць Червень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
ната Показати IP 16 Серпня 2014 11:00
Вічна пам'ять і слава всім учасникам бойових дій, які полягли за нашу Україну!
123 Показати IP 16 Серпня 2014 11:05
коментар було видалено
вра до 123 Показати IP 16 Серпня 2014 11:49
Здохни, ватнік
Андрій76 до 123 Показати IP 16 Серпня 2014 12:12
УРОД недалек тот час,когда ты из 123-его превратишься в 200-ый...
Ватнік до Андрій76 Показати IP 16 Серпня 2014 12:29
Андрій200- теж непогано звучить...
Патріот Показати IP 16 Серпня 2014 11:09
а де фотка знищеного танка?
до безіменного 123 Показати IP 16 Серпня 2014 11:23
Ти, падлюко, за це будеш наказаний Всевишнім! Геть в брехливу злочинну рашн!
лія до до безіменного 123 Показати IP 16 Серпня 2014 11:31
коментар було видалено
патріот до лія Показати IP 16 Серпня 2014 11:39
в інтернеті читав, що про Магадан то брехня. Начеб то в районі Анапи будуть виділяти квартири укрвїнцям
Дончанин до патріот Показати IP 16 Серпня 2014 11:50
коментар було видалено
Анонім до Дончанин Показати IP 16 Серпня 2014 11:57
Чим більше гу*на попливе в Расєю, тим легше буде Україні. Так що - скатертью дорожка! ЧЕМОДАН-ВОКЗАЛ-РАСЄЯ!
Дончанин Показати IP 16 Серпня 2014 11:35
"Боец батальона «Айдар» (позывной «Баграм») рассказал о ситуации на восточном фронте в эфире канала ТВі. «Все говорят, что Новосветловку освободили. Никто не говорит, что там третий день идут ожесточенные бои», — отметил он. «Благодарность вертолетчикам, которые сегодня пришли на помощь. Один вертолет подбили. Мы не знаем о судьбе экипажа. Они единственные, кто пришли к нам на помощь, потому что нас зажали конкретно с трех сторон. Надо не только артиллерия, „Град“, но и живая сила. Мы удерживаем эти позиции, но у нас очень много раненых… Их там тучи идут, а нас там человек 80», говорит «Баграм»."
Гв. рядовой СА Показати IP 16 Серпня 2014 12:44
Свободу Донбассу!
я Показати IP 16 Серпня 2014 13:05
Вже дуже скоро ти у г о м о н и ш с я. Це я тобі обіцяю!
я Показати IP 16 Серпня 2014 13:05
коментар було видалено
Анонім до я Показати IP 16 Серпня 2014 13:22
коментар було видалено
н Показати IP 17 Серпня 2014 10:00
Ідіть воювати , як баби язиком тільки плещите!
Я Показати IP 18 Серпня 2014 18:17
Жену свою и детей подорвал бы падло!