USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Батальйон «Волинь» потребує допомоги

8 Вересня 2014 17:11
Батальйон "Волинь", бійці якого нині перебувають на Сході, потребує допомоги. Список необхідних речей подають волонтери.

З їх слів, речі можна приносити на офіс, що знаходиться на вулиці Стрілецька 4, (Магніт) у Луцьку або телефонувати за контактним номером телефону: +38 050-660-55-44.

Волонтери просять усіх небайдужих допомогти.

Перелік необхідних речей за станом на 8 вересня:

Термобілизна 480 к-тів

Гумові чоботи 480 пар

Шнурівки до берців 100 пар

Бронежилети 70 шт.

Шолом кевларовий 400 шт.

Утілки утеплені 480 пар

Спальні мішки 30 шт.

Мішки білі 1000 шт.

Шкарпетки теплі 1000 пар

Балаклави шерстяні 480 шт.

Тактичні перчатки 480 пар

Плівка чорна 10 рулонів

Відра металеві 10 шт.

Тази пластикові харчові (50літрів) 6 шт.

Тази пластикові харчові (20-30літрів) 6 шт.

Шатківниці 3 шт.

Компресори автомобільні 4 шт.

Насос для перекачки пального 2 шт.

Роздаточний кран для пального з лічильником 3 шт.

Рукавиці маслобензостійкі 10 пар

Бензопили 6 шт.

Цвяхи (75мм) 5 кг

Цвяхи (100мм) 5 кг

Цвяхи (150мм) 5 кг

Цвяхи (200мм) 5 кг

Степлери по дереву 10 шт.

Скоби до степлера багато пачок

Молотки 10 шт.

Сокири 10 шт.

Електроди (2мм) 10 пачок

Маска зварювальника 2 шт.

Тестер для електро замірів 2 шт.

Ліхтарі тактичні 100 шт.

Тази пластикові (40літрів) 5 шт.

Рулетки (3,5м; 5,5м; 7м) 10 шт.

Кабель потрійний ПВС 3х2,5 100 м

Паяльні лампи 5 шт.

Триноги під паяльні лампи 5 шт.

Болгарки 3 шт.

Розетки наружні електричні 20 шт.

Вилки герметичні 20 шт.

Термоусадка (5-20мм) багато

Слідкувати за потебами батальйону можна на сайті www.Batalyon.volyn.ua
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Дмитро Показати IP 8 Вересня 2014 17:16
Навіщо їхати туди, щоб потім просити допомоги? За кого воювати? за жирного дядю, який на відкатах роздерибанив Держ кошти виділені на армію?
ФигВам Показати IP 8 Вересня 2014 18:02
Пусть идут на шахты Донбасса поработать и сами себе заработают, чем народ в очередной раз оббирать.
до дмитро Показати IP 8 Вересня 2014 18:02
за майбутнє України, та сім'ї. але ти не зрозумієш, у тебе і тобі подібним, його нема.
віктор до до дмитро Показати IP 8 Вересня 2014 18:15
кому ти пояснюєш...російськозалежні ніколи не мали батьківщини і їм це не зрозуміло..
Дмитро до віктор Показати IP 8 Вересня 2014 19:45
пишу до ВІктора і його попередника. За яке майбутнє України? Яке майбутнєє? Долар по 13, Грн, примусове відключення електроенергії і гарячої води, корупція на мсцях, вседозволеність мажорів і т.д.. - ти дурний за таке воювати і відстоювати таке? Що до російськозалежних - Я корінний лучанин, і Моя Батьківщина це Волинь а не Донбас, який 25 років мене ненавидів, вважав бендерою і т.д... Ми сміємся з російськомовних ЗМІ і з Кисільовського зомбування, а самі не помчаємо як самі стали зомбі.
Дончанин до Дмитро Показати IP 8 Вересня 2014 21:46
"Донбас, який 25 років мене ненавидів, вважав бендерою" - не пори чуши. Мы смотрим на людей персонально, т.е. каждого человека оцениваем по его деяниям. Просто, как ты пишешь, 25 лет выходцы с ваших краев пытаются оторвать Украину от России во благо американским целям. Естественно, нам это всегда не нравилось, и после ваших скачек наше терпение лопнуло. Несмотря на это и сейчас мы отлично понимаем, что среди вас большинство нормальных людей, с которыми вполне можно вместе жить.
Дмитро до Дончанин Показати IP 8 Вересня 2014 21:56
розкажи це нашим патріотам, із татуюваннями свастики і фашистського сонця на своїх тілах
аяяй до Дончанин Показати IP 9 Вересня 2014 09:30
О ты это уже мы,тоесть ты за весь Донбас подписываешься, а ты мнение всех дончан знаешь или может быть лично спрашивал.? Многие дончане ,если не большинство, считают ,что Донбас это Украина и так должно быть и дальше,!!!!!!
Тарас Чурило Показати IP 8 Вересня 2014 20:48
Це жахливо. А де ж державні мільярди. Корупція немає меж
Дончанин до Тарас Чурило Показати IP 8 Вересня 2014 21:48
Спроси у генералов, ставших миллионерами, или у военкомов. Правда по последним все понятно и без слов.
чапаівп Показати IP 8 Вересня 2014 21:45
А де гроші, які в нас вирахували?
Дмитро Показати IP 8 Вересня 2014 22:00
коментар було видалено
до дмитро Показати IP 8 Вересня 2014 22:08
твоя батьківщина це гаманець. і ти не корінний Волинянин, кожен Волинянин знає що його Батьківщина це Україна.
лапоть Показати IP 8 Вересня 2014 22:09
коментар було видалено
ахметов Показати IP 8 Вересня 2014 23:47
А я ставив і ставлю раком весь донбас, всьо шо можна вкрав, а всі думають шо винна америка:) ха-ха
Бригаденфюрер СС Показати IP 11 Вересня 2014 06:11
Голяк повний! А засвічуватись так не можна!480 пар гарна підказка для москаля.Менш реклами і понтів.