USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Сході загинуло вже 66 волинян

2 Вересня 2014 08:35
Одразу 9 "вантажів 200" минулої ночі прибуло на Волинь. Волонтерам знадобилося 4 доби, щоб доправити тіла бійців на малу батьківщину. Серед загиблих – військові 51-ї моторизованої бригади та добровольці батальйонів "Світязь" і "Донбас".

У понеділок поховали пʼятьох із них. У Луцьку та Нововолинську пройшли кількатисячні громадянські панахиди.

З початку війни на Cході загинуло вже 66 волинян, - йдеться в сюжеті ТСН.

За загиблими на Сході у волинських храмах поминальні дзвони б'ють щотижня. У Луцьку упʼятнадцяте – день жалоби.

Місто оплакувало 24-річного мінометника Юрія Онищука та сапера Романа Лучука. Останньому нещодавно виповнилося 20.

На громадську панахиду замість свята першого дзвоника прийшли вчителі і учні шкіл, де вчилися хлопці. А з солдатом 51-ї бригади Сергієм Бугайчуком та добровольцем "Донбасу" Володимиром Пушкаруком попрощалися у понеділок і в Нововолинську.

А в селі під Луцьком провели в останню путь бійця спецбатальйону міліції "Світязь" Володимира Іщука.

Труни із загиблими також доправили у міста Ковель та Камінь-Каширський.

Про обставини загибелі вояків рідні майже нічого не знають. Окремих поховали у закритих домовинах. Щонайменше 10 невпізнаних волинян ще залишаються у моргах східних міст.

З'ясовано, що близько 70 бійців 51-ї бригади – у полоні, до півсотні – у госпіталях. Про долю ще 80 солдат і офіцерів – нічого невідомо. Їх немає у жодному зі списків.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Анонім Показати IP 2 Вересня 2014 08:48
I продовжують гинути... Зупинить дибiльну вiйну!
Оксана до Анонім Показати IP 2 Вересня 2014 09:03
Як? Здатись ДНР або ЛНР. Ні. Смерто краще, бо швидко, а не гнити все життя і боятись.
Анонім Показати IP 2 Вересня 2014 09:11
коментар було видалено
ФигВам Показати IP 2 Вересня 2014 09:17
коментар було видалено
Анонім до ФигВам Показати IP 2 Вересня 2014 09:34
Я думаю, що ми повинні гордитися такими воїнами, які пішли на смерть заради нас усіх, Ми повинні їх памятати, бо вони будуть живі до тих пір, поки ми будемо згадувати їх як героїв.
Анонім до Анонім Показати IP 2 Вересня 2014 09:35
коментар було видалено
Люда Показати IP 2 Вересня 2014 09:38
Вмирають завждя найкращі. А залишається одне гавно: боягузи, подонки, сцикуни і т.д. Що ж то буде за нація в майбутньому?
Анонім Показати IP 2 Вересня 2014 09:45
Люда, і ти залишишся...
Анонім до Анонім Показати IP 2 Вересня 2014 10:51
коментар було видалено
? Показати IP 2 Вересня 2014 14:07
Чому не воюють у Донбасі діти та близькі родичі Яценюка,Турчинова,Авакова,Пашинського,Гелетея,Пустовіта і т.д. і т.п.Чому воює ,в основному, молодь із сіл та невеликих містечок,.чому не воює молодь із Києва,Одеси і т.д.
зоряна Показати IP 2 Вересня 2014 17:55
Шановні журналісти! Чому ви тільки детально пишете про поховання наших хлопців з Луцька і Нововолинська? Чому не пишете про хлопців з Ковеля наприклад Анатолій Шилік, який загинув 26 серпня? Родичам теж образливо, що про їхнього героя не згадав, або ж просто забули вже, не встигши поховати їх! Майте совість!
Greta до зоряна Показати IP 2 Вересня 2014 18:21
Ми готові розмістити інформацію і вшанувати кожного Героя. Будь ласка, повідомляйте все що вам відомо - про факти, про саму людину, пишіть, дзвоніть, надсилайте фото або посилання на соцмережі, як, наприклад, ось це http://www.volynnews.com/news/zagiblinashodivolinyani/rodyna-zahybloho-v-zoni-ato-volynianyna-potrebuye-dopomohy/ Будемо надзвичайно вдячні.
анна Показати IP 3 Вересня 2014 22:35
присирелити Путіна і все буде спокійно.....