USD 27.55 27.67
  • USD 27.55 27.67
  • EUR 33.20 33.40
  • PLN 7.25 7.32

Родини призваних в АТО просять грошову допомогу, але дають не всім

Сім’ї військовослужбовців, призваних на військову службу по мобілізації найбільше звертаються в Луцьку міську раду за грошовою допомогою. Однак із 273 звернень розглянули трохи більше половини.

Про це доповіла директор департаменту соціальної політики Лариса Боярин під час оперативної наради Луцького міського голови Миколи Романюка сьогодні, 9-го вересня.

З її слів з усіх звернень щодо надання грошової допомоги спеціальна комісія розглянула 136. Грошової допомоги у розмірі 86 100 гривень надано з міського бюджету.

«До нас найбільше звертаються за грошовою матеріальною допомогою. Окрім того, сестру одного із мобілізованих до кінця року забезпечать памперсами. Мамі одного з мобілізованих запропоновано безплатне харчування в їдальні територіального центру. Дружина та дочка одного з військовослужбовців скористалися послугами перукаря територіального центру. Одній мамі військовослужбовця оформлено субсидію. Грошову допомогу видали і 12 сім’ям луцьких військовослужбовців, які загинули під час АТО, кожній родині по 100 тисяч гривень», - доповіла Лариса Боярин.

У Луцькраді запевнили, що соціальну турботу відчувають і діти воїнів, які захищають Батьківщину в зоні АТО.

«В освітніх закладах міста навчаються 238 дітей, батьки яких призвані по мобілізації для участі в АТО. Так, з 01.09.2014-го року діти цієї категорії харчуються безплатно», - запевнив начальник управління освіти Олег Гребенюк.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Реклама
Loading...

Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.
Loading...
Система Orphus