USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

«Що таке Rixos? Я не знаю, що це»: лучанин, якому збирали кошти на лікування, «відривався» у Туреччині. Відео

1 Квітня 2021 12:38
У вересні 2020 року, саме в пік збору коштів нібито на пересадку кісткового мозку, лучанин Дарій Зажицький «відривався» біля басейну елітного готелю Rixos Sungate зі своєю дівчною Ольгою Сушик.

Відео, на якому видно, як важкохворий лучанин танцює, розважаючи свою половинку, показали у Instagram.

«Орієнтовна вартість курорту на одного, а їх було двоє, становить від 1500$. Інформація від людей, які там відпочивали. На даному відео наш океанський кит і його мила косатка чілять біля басейну на території готелю. Як ви вже, мабуть, зрозуміли, вересень 2020 року – це той період, перед та після якого, власне, і проводились збори коштів на лікування нашого важкохворого хлопчика», – йдеться у повідомленні.

Натомість 2 березня 2021 року під час розмови із журналістом Інформаційного агенства Волинські Новини Дарій Зажицький зробив вигляд, нібито не знає, що таке готель «Rixos» і ніколи не був у Туреччині.

«Що це таке Rixos? Я не знаю, що це таке», – знизав плечима лучанин, коли журналістка поцікавилась, чи правдивою є інформація, що шириться серед коментаторів у соціальних мережах.
Читати ще: Дарій Зажицький, якому збирали кошти на лікування, втрапив у ДТП на орендованому авто та без посвідчення водія

Водночас ще тоді він зазначив, що не знає, що таке автосервіс «Детройт» і ніколи не брав автомобілів напрокат.

«Авто напрокат? Те, що в сторіс в інстраграмі? Ні, мені просто дали «поганяти», – відповів Дарій.

У розмові з тим же журналістом щодо ДТП Дарій наголосив, що не втрапляв у аварію, і що йому це смішно.
Читати також: Відповідальність благодійності. Як одна луцька історія змусила багатьох переосмислити збір коштів на допомогу

Нагадаємо, раніше відомі блогери почали говорити про шахрайство Дарія Зажицького, якого побачили на відпочинку в Домінікані. Ще в листопаді хлопець просив допомоги – він збирав 40-50 тисяч доларів на операцію в Туреччині. Також під час свого інтерв’ю ІА Волинські Новини Дарій Зажицький зазначив, що «люди, яких він вважав друзями, виявились черствими і обмовляли його, мовляв, «Дарій усіх розводить: «У мене були друзі дитинства, яким я вірив, з якими я протягом тривалого часу дружив. Ми разом проводили багато часу, їздили на відпочинок. І коли виявилось, що в мене онкологія, вони відвернулися. Гірше того, почали мене обмовляти, мовляв, «Дарій усіх розводить». Для мене було справжнім шоком те, що люди, яких я вважав друзями, виявилися настільки черствими, ніби сухарики, запечатані у пачці», – скаржився лучанин.

Вікторія СЕМЕНЮК

P. S. Після публікації у ЗМІ відео відпочинку у Туреччині, Дарій Зажицький та його дівчина закрили свої профілі в Instagram.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Анонім Показати IP 1 Квітня 2021 12:47
прикольно хлоп морозиться)))
прикольно до Анонім Показати IP 1 Квітня 2021 15:30
коли будуть 3.14Zдити на кожному районі...
Анонім до прикольно Показати IP 1 Квітня 2021 18:29
але це буде потім...
Санчес Показати IP 1 Квітня 2021 13:15
Может он на шабашку стриптизером ездил?
казначей Показати IP 1 Квітня 2021 13:21
...а розплата буде набагато більшою ніж прибуток!!!
Правдоруб Показати IP 1 Квітня 2021 13:27
Це називається шахрайство і для цього законодавчо передбачена кримінальна відповідальність...
Всевишній Показати IP 1 Квітня 2021 13:32
Гроші і крайслери на тому світі не знадобляться! А розплата буде!
мдааа Показати IP 1 Квітня 2021 13:50
от і вір після цього людям....
Лучанин Показати IP 1 Квітня 2021 14:04
Після багатьох новин в мене є одне питання. Всі пишуть який він, але ніхто не звертається в правоохоронні органи. Це ж 100% кримінал. Журналісти мали б перші це зробити.
Терпіння лопнуло до Лучанин Показати IP 1 Квітня 2021 14:36
Журналісти це обов*язково зроблять!
Народна прокуратура Показати IP 1 Квітня 2021 14:29
Яке ж б*дло наша молодь, надія України!!!!!!!
Анонім до Народна прокуратура Показати IP 1 Квітня 2021 15:41
не факт. Ті, що йому пересилали гроші також молоді люди. І це нормальні молоді люди.А він є гівняр.
Андерсон до Народна прокуратура Показати IP 1 Квітня 2021 18:26
Дається взнаки виховання та приклад старшого покоління.
911 Показати IP 1 Квітня 2021 14:35
139-СТАТТЮ НІХТО НЕВІДМІНЯВ. . НА ПОВНУ КАТУШКУ ЗАПУСТИТИ .
123 Показати IP 1 Квітня 2021 15:26
Ви згадайте, який був скандал з блогершою Катею Якимчук (вроді так її прізвище) коли він просив про допомогу, а вона відмовила і назвала його шахраєм. Вона ще тоді машину розігрувала і всі кричали, щоб вона Дарію її віддала. Скільки гімна всюди на неї виливали, як так хворому не допомогти, а мільйони на інстаграмі заробляти. А тут все вертається бумерангом!!!
11 до 123 Показати IP 2 Квітня 2021 20:16
Що значить "вроді"? То ж треба так образ святої малювати, через своїх поплічників, все для успіху своїх підписників же. А так банально, рибак рибака бачить здалека, на одній фабриці навики освоювали.
ну що ж... Показати IP 1 Квітня 2021 16:06
почалася чооооррррна смуга....таке буває, коли присутнє щось недобре...
Читач Показати IP 1 Квітня 2021 16:32
Ск*т!
лучанин Показати IP 1 Квітня 2021 17:02
накидали йому бабла а тепер ниють
Лучанка до лучанин Показати IP 1 Квітня 2021 22:07
Не накидали,а хотіли допомогти людині в біді. Інше діло куди він його використовує,
Сс Показати IP 1 Квітня 2021 19:54
А яку відповідальність понесуть ті хто тут публікував заклик про допомогу, не про віривши інформацію про нього?
Інспектор до Сс Показати IP 1 Квітня 2021 22:04
І сенсі? З документами в нього все ок - він хворий! І операція йому була рекомендована. Інше діло, що він тратив гроші на власний розсуд! А як можна перевірити банківські рахунки? Це ж банківська таємниця!
Ха-ха Показати IP 2 Квітня 2021 00:47
Ой читаю і ржу. Це ж треба бути таким... І головне ж, не підкопаєшся. Він нікого не обманув, він дійсно хворий, грошей він ні в кого не вимагав, люди йому скидали добровільно. Ну а те що він їх витратив не за цільовим призначенням - то не є криміналом, просто гнилий вчинок. Притягнути його до кримінальної відповідальності я не бачу можливості (хоча сам не юрист, нехай люди які практикують право мене виправлять, якщо помиляюся).
Анонім до Ха-ха Показати IP 2 Квітня 2021 11:56
"Він нікого не обманув" - на що він там гроші просив, нагадайте