30 років Конституції України: на Волині відбулися урочистості

Сьогодні 13:58
З нагоди 30-ї річниці Конституції України у Луцьку відбулися урочистості біля пам’ятника «Борцям за волю і незалежність України».

У заході взяли участь т.в.о. начальника Волинської обласної військової адміністрації Роман Романюк, його заступники, голова Волинської обласної ради Григорій Недопад, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, правоохоронних і силових структур, військовослужбовці та жителі області, повідомили у Волинській ОВА.

Звертаючись до присутніх, Роман Романюк наголосив, що сьогодні Конституція України є не лише Основним Законом держави, а й символом боротьби українського народу за свободу і право жити у власній державі.

«Сьогодні слова Конституції набувають особливого змісту. У час російської війни ми захищаємо не лише територію. Ми захищаємо право України бути. І бути такою, якою її визначає Основний Закон. Тридцять років Конституції — це шлях боротьби, становлення та утвердження української державності. Ми вистояли й сьогодні продовжуємо захищати право України бути вільною. Саме завдяки мужності та самопожертві наших Захисників і Захисниць ми маємо можливість жити, працювати й відзначати державні свята під синьо-жовтим прапором», – наголосив очільник області.

Читати ще: Зеленський ініціює нову державну нагороду – орден Європи

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх, хто віддав життя за незалежність України, після чого поклали квіти до пам’ятника «Борцям за волю і незалежність України».

Урочистості стали нагодою відзначити жителів Волині, які своєю щоденною працею роблять вагомий внесок у розвиток держави. Відповідно до Указу Президента України Роман Романюк вручив державні нагороди представникам різних галузей, які своєю професійною діяльністю здобули високе державне визнання.

Зокрема, державними нагородами та почесними званнями відзначено Михайла Мазурку, Анатолія Суща, Петра Савошу, Олену Бондарук, Олександра Колбу, Миколу Дарчика, Василя Дзядюка, Юрія Зилюка та Ольгу Хвіщук.

Завершилися урочистості виконанням Державного Гімну України та пісні «Ой у лузі червона калина» у виконанні Волинського академічного українського народного хору.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
Корiнний лучанин Показати IP Сьогодні 16:39
День траура Конституцii,яка не виконуеться i на 50%
Корінному до Корiнний лучанин Показати IP Сьогодні 18:36
Для виконання на всі 100% потрібно, щоб більшість громадян її знали та мали сміливість вимагати від чиновників її виконання

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus