USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Біля луцького собору надірвалась стріла крана

10 Серпня 2020 15:25
Біля Собору Всіх Святих землі Волинської надірвалась стріла будівельного крана.

Про це «Волині-новій» повідомили очевидці.

Було чути гучний звук, а коли поглянув, то побачив, що стріла крану біля собору зігнулася і повисла.

«Було чути гучний звук, а коли поглянув, то побачив, що стріла крана біля собору зігнулася і повисла. Кранова башта захиталася, як ковила на вітру. Аби хоч кранівник був цілий, – на правах анонімності розповів «Волині-новій» лучанин, що мешкає поблизу.

На світлині видно, що стріла крану справді зігнулася.
Фото з іншого ракурсу у фейсбуці опублікував також ексочільник Волинської ОВК Микола Євтушин.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Опа Показати IP 10 Серпня 2020 15:36
Кран вирішив висловити протест і зламавшись зупинив будівництво москальської церкви.
Наблюдатель до Опа Показати IP 10 Серпня 2020 16:59
Гонишь. Это УПЦ знак послан
Наблюдатель до Опа Показати IP 10 Серпня 2020 17:00
Гонишь. Это Киевскому патриархату знак послан
Лучанин Показати IP 10 Серпня 2020 15:50
Божий знак
Луцьк до Лучанин Показати IP 10 Серпня 2020 17:10
Це людська халатність. Коли вже люди перестануть наслідкам своїх вчинків приписувати якісь містичні причини. Це як повелося із давніх темних часів так і дотепер триває. В сусідки кури краще несуться, корова молока більше дає, картопля родить - значить вона відьма(а по-факту, краще за всім доглядає). Якщо в самого щось не ведеться - значить наврочили(по-факту, швидше за все руки із одного місця ростуть або знань не вистачає)
111 Показати IP 10 Серпня 2020 15:51
Це знак що не потрібно далі будувати москальські церкви.
Арафат Показати IP 10 Серпня 2020 15:54
Так там при освяченні території і хрест впав )))
Пилип Орлик Показати IP 10 Серпня 2020 16:26
Коли це ми стали такими щирими українцями. 75 років вірили у більшовиків, потім чекали комуністичне світле майбутнє, 75 років ходили повз церкви на 1-ше Травня і 7-ме листопада та гуртом кричали: "да здравствует Лениин", "да здравствует Сталин", "да здравствует Советская Украина", "да здравствует Советская Волынь". Крадькома 75 років ходили до церкви, дітей хрестили вдома тихо-тихо, щоб на роботі ніхто не знав, бо у кожній сім"ї господар чи сусіди по будинку або на площадці під"їзду були членами КП України чи практично вся сім"я була комуністами.
Волиняка Показати IP 10 Серпня 2020 16:40
Це знак Божий!!!!
Отак ! Показати IP 10 Серпня 2020 18:26
А то вже, таваріщі, саме шо не є грубе порушення правил техніки безпеки і охорони праці ! Покажіть дозвіл на проведення будівельних робіт, хто відповідальний за техніку безпеки, чи ведеться журнал про проходження відповідних навчань та інструктажів, чи наявні допуски і проведено сертифікацію і технічний огляд машин і механізмів, хто із посадовців Держохоронпраці несе відповідальність і кому по функціональних обов'язках доручено проводити контроль за за цією ділянкою роботи і т. д. і т. п. - все ж розписано в законодавчій і нормативній базі ! Так шо до роботи ! А звертатись і кивати, шо одним, шо другим до всевишнього - не варто, бо то ваші земні діла і судячи з усього - грішні !
Лучанка Показати IP 11 Серпня 2020 08:19
Прочитала коментарі, подивилась на кількість лайків, і так "радісно" стало - які ж "добрі", "щирі" та, й , безперечно "глибоко віруючі" люди коментували та та коментарі лайкали..... Схаменутись нікому на думку не спадає?
Анонім до Лучанка Показати IP 11 Серпня 2020 16:49
Це українці показують своє щире нутро. Доброта, повага, любов до ближнього...
брат Показати IP 11 Серпня 2020 23:10
в кожного зашевелилось те що сиділо
Кондратюк Дмитро Показати IP 12 Серпня 2020 01:12
Треба замість цієї будівлі на теренах міста, збудувати планетарій для дітей, з телескопом на горі... Архітектура дозволяє, і діти будуть розвиватись, а не деградувати несучи гроші московитам і слухати про неіснуюче загробне життя...
Анонім до Кондратюк Дмитро Показати IP 12 Серпня 2020 14:05
Планетарій добре, але телескоп в такому місці буде поганим рішенням.