USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Більше 100 млн Луцьк витрачає на відшкодування пільгового проїзду

25 Листопада 2019 12:58
У рік із міського бюджету Луцька спрямовують понад 100 мільйонів гривень на відшкодування перевізникам вартості проїзду пільговими категоріями населення.

Про це йшлося 25 листопада під час засідання постійної комісії луцької міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

Під час обговорення питання про дофінансування Луцького підприємства електротранспорту голова комісії, депутат Борис Смаль звернув увагу, що на сьогодні міський транспорт безкоштовно перевозить 75 категорій пільговиків.

«75 категорій пільговиків їздять у Луцьку безкоштовно», – зазначив Борис Смаль.

Своєю чергою, директорка департаменту фінансів та бюджету Лілія Єлова підрахувала, що в рік із міського бюджету на проїзд пільговиків спрямовується понад 100 мільйонів гривень, із яких 72 млн – Луцькому підприємству електротранспорту, більше 2 млн грн – залізничникам та ін.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
лучанин Показати IP 25 Листопада 2019 13:33
50!!!!!! Мільйонів дайте на прїзд людям і проблема пільгового проїзду зникне!!!!
Лучанин до лучанин Показати IP 25 Листопада 2019 17:12
А чому тільки "на проїзд"??? І чому тільки "50"??? Давайте вже тоді дружно будемо скидатись і на проїзд, і на харчування, і на відпочинок, і на комуналку. Тільки хто нинішнім працюючим оплатить аналогічні пільги в майбутньому? Населення скорочується, народжуваність скорочується, трудова міграція... По суті питання - пільги повинні бути в державі, але роздавати їх потрібно дуже зважено. Або по принципу фізичної неможливості заробити на життя (інвалідність наприклад), або по принципу індивідуальних величезних заслуг перед суспільством. А те що зараз - тупий популізм (не підкріплений реальними можливостями) і розплідник соціальної несправедливості (купівля пільг, незрозумілий їх розподіл і т.д.)
укр Показати IP 25 Листопада 2019 14:11
грошима лучанам половина суми піде за мінусом колгоспників не проживаючи у Луцьку
Лучанин Показати IP 25 Листопада 2019 14:26
Цікаво, пенсіонерів в Луцьку є тисяч 70-80, і вони проїзжають більше 1000гр на рік??????
Лучанин до Лучанин Показати IP 25 Листопада 2019 17:16
Якщо їздити на роботу щодня тролейбусом, то приблизно виходить десь так: 22*4*2 = 176 грн. Тому 1000-1300грн на рік - далеко не межа.
??? Показати IP 25 Листопада 2019 16:08
Залізничникам та іншим. Кому іншим собі чи що.
Показати IP 26 Листопада 2019 17:14
за 100 мільйонів міська рада може викупити всі маршрутки, що курсують в місті)) і закрити питання "шантажу" перевізників)) зайдемо з іншоїх сторони: маємо 45 (саме стільки тролейбусів обладнано валідаторами - тобто обладнані всі) тролейбусів, що курсують містом. виходить, дотація держави на 1 тролейбус становить 72 млн / 45 = 1,6 млн грн!!!!!