USD 39.80 40.10
  • USD 39.80 40.10
  • EUR 39.90 40.20
  • PLN 9.85 10.10

Був п’яний і без маски: у Луцьку поліція силою затримала пасажира маршрутки. Відео

11 Грудня 2021 21:15
Поліцейські силою вивели з маршрутки п’яного пасажира, який відмовлявся одягати маску та чинив опір.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Інцидент трапився надвечір 11 грудня на зупинці поблизу ЦУМу. На відео очевидців видно, що чоловік чинить опір поліції, його витягують з маршрутки й одягають кайданки.

Як зазначили в коментарі ІА Волинські Новини в патрульній поліції, чоловік у громадському транспорті перебував з ознаками алкогольного сп’яніння та відмовлявся одягати засоби індивідуального захисту. Під час спілкування чоловік не реагував на законні вимоги поліцейського та поводив себе агресивно.
«Громадянина неодноразово попереджали про намір застосування фізичної сили та кайданок, якщо особа надалі не буде виконувати законну вимогу працівників поліції. Після чого було прийняте рішення затримати чоловіка для встановлення особи, складення адміністративних матеріалів та припинення правопорушення», – зазначила речниця поліції Валентина Мельник.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 65
Саня Показати IP 11 Грудня 2021 21:24
Їхав тою маршруткою. Чесно, правильно зробили! П'яне, з перегаром, без маски... Мало приємного було.
скептик до Саня Показати IP 11 Грудня 2021 22:38
депльна країна, депільний народ. 1.маска призначена для захисту того, хто її носить, а не оточуючих. якщо людина здорова, то маска ні до чого. 2. якщо людина випила і від неї несе перегаром, але вона нікого не зачіпає, то вона нічого не порушує. ВИСНОВОК : ПАЯЦІЯ - депіли. народ - бидло, бо дозволяє паяції таке витворяти
123 до скептик Показати IP 11 Грудня 2021 23:33
Вдягнув би маску не було б конфлікту...Сінька *мо...
скептик до 123 Показати IP 12 Грудня 2021 11:49
сьогодні надягни нікому не потрібну маску, завтра надягти поводок і т.д.
Уася до скептик Показати IP 12 Грудня 2021 00:08
Що значить не порушує? Поява в стані алкогольного сп'яніння в громадських місцях - адмін відповідальність, як і за користування громадським транспортом.
скептик до Уася Показати IP 12 Грудня 2021 11:26
стан алкогольного спяніння ще треба спочатку встановити належним чином, а не керуватись своєю субєктивною думкою.
Хамло до скептик Показати IP 12 Грудня 2021 13:23
Так повезли ж визначати) І навіть якщо без "перебування в громадському місці в нетверезому стані" і "без маски в маршрутці", ще є "порушення громадського порядку" і "злісна непокора законній вимозі поліцейського", і в даному випадку вимога таки законна.
скептик до Хамло Показати IP 12 Грудня 2021 14:33
яка вимога ЗАКОННА ? надіти намордника ? чи надумане порушення громадського порядку ? а тобі хоч відомо коли можна застосовувати спецзасоби (наручники) ?
Анонім до Хамло Показати IP 12 Грудня 2021 14:41
а може тебе в ліпіни повезти визначати ?
юрист до Уася Показати IP 12 Грудня 2021 11:39
уважно читайте ст.172 КУпАП "поява в громадських місцях у п'яному вигляді, що ображає людську гідність і громадську мораль" ТОБТО ключовим моментом є образа людської гідності і громадської моралі". покажіть мені де визначено критерії образи людської гідності і громадської моралі ? крім того, це ОДНОЗНАЧНО не є підставою для застосування спецзасобів, обмеження волі, застосування примусу і т.д.
morpheus до скептик Показати IP 12 Грудня 2021 00:20
Ключове мабуть тут питання мабуть, "якщо людина здорова". Судячи по тому, що не реагував на зауваження, питання до його здоров'я, принаймі ментального, точно є. П.С Медична маска захищає не вас, а від вас. Якщо бажаєте мати надійний захист себе, то раджу носити маску із ступенем захисту FFP3, можна і FFP2 навіть. Судячи із кількості плюсів цього поста, країна таки справді "депльна", тут так, Ви праві.
скептик до morpheus Показати IP 12 Грудня 2021 11:30
виходячи з презумпції невинуватості людина вважається здоровою, поки не встановлено протилежне. стосовно ментального здоровя - заховайте свою субєктивну думку, бо те саме можна стверджувати і про вас. стосовно захисту медичної маски - проконсультуйтесь із спеціалістами. якщо я здоровий, то яка потреба від мене захищати ?
скептик до morpheus Показати IP 12 Грудня 2021 12:26
апріорі людина здорова, якщо НАЛЕЖНИМ ЧИНОМ не встановлено протилежного. і потурбуйтесь про власне ментальне здоровя
Підпільник Кіндрат до morpheus Показати IP 12 Грудня 2021 17:12
На масці вказаний ступінь захисту, друже?
Антимозок до Підпільник Кіндрат Показати IP 13 Грудня 2021 09:14
Ні, тільки на чипі вакцінації від Гейтса - IP67. Ти такий смішний
Хм до скептик Показати IP 12 Грудня 2021 09:13
От чого ті, хто кричать , що нація дебільна, що маску носять раби, пишуть з помилками. І напевне в них ніхто від ковіду з близьких не помирав. Так важко вдіти ту маску? Можливо комусь спасете життя. Адже можна бути безсимтомним носієм. В іншому випадку- ви вбивця.
скептик до Хм Показати IP 12 Грудня 2021 11:32
треба спочатку ДОВЕСТИ що я носій. а вмирають не стільки від ковіду (я ним перехворів двічі і вилікувався без допомоги недолугих лікарів), як від безтолкового лікування
Довідома до скептик Показати IP 12 Грудня 2021 14:47
Маска від коронавіруса не захищає того хто її носить, навпаки, вона дає шанс що слина хворого частково залишиться на масці і на вас потрапить менша кількість частинок віруса через що ваш імунітет зможе справитися з хворобою. А чи хто хворий чи здоровий ніхто не може знати: 1. ПЛР тест 50/50, 2. Навіть здавши тест з негативним результатом ви відразу можете потрапити в зону віруса і заразитися. Для того всі і мають носити маски щоб "не заразити" інших в разі якщо ви хворі. До того ж ковід дуже полюбляє стрес, тобто якщо ви будете спокійні то шансів вижити в вас більше. Через це маски в місцях скупчення людей і треба носити, хоч по факту це і незаконно. До того ж в тих самих постановах написано що в разі відсутності маски в отримувача послуги, маску має надати безкоштовно надавач послуги. З Вашим 2 пунктом я згідний, кожен має рівноцінне право дістатися додому.
скептик до Довідома Показати IP 12 Грудня 2021 16:26
ви самі собі заперечуєте. стверджуєте, що вимога носити маску є незаконною і водночас обгрунтовуєте чому, НА ВАШ ПОГЛЯД, її треба носити. це добровільна справа кожного - носити маску чи ні.. якщо людина здорова, вона не створює нікому ніякої загрози.
Yurii до скептик Показати IP 12 Грудня 2021 16:43
маска не призначена для захисту того хто її носить, а виключно для захисту оточуючих. Якщо людина здорова то маска їй ні до чого. Але враховуючи, що ніхто не знає і не може знати чи є носієм, то зобов'язують в місцях скупчення носити маски всіх.
скептик до Yurii Показати IP 12 Грудня 2021 17:05
а давайте вас посадим в тюрму, бо ніхто не знає чи вбили ви когось, чи ні
Талібан Показати IP 11 Грудня 2021 21:32
Бабушкам, які підмахують, "що ви робите?", теж не заважало б затикнути рота, адже закон один для всіх. Якщо в салоні маршрутки всі в масках, а пьяний піжон, вирішив, що він самий розумний, то нехай посидить у відділку, та запланує, де йому заробити на штрафи.
Олександр до Талібан Показати IP 11 Грудня 2021 23:38
Справа в тому, що без масок навіть зараз у маршрутках мінімум ТРЕТИНА. Тому до маски я б і не чіплявся, бо або до всіх, або ні до кого. А як він себе поводив - цього не знаю, тому судити не буду
ЗнайЮ Показати IP 11 Грудня 2021 21:41
Враження з побаченого -бидло знімало на відео, бидло виводили з маршрутки, і ще якась неадекватна завивала.
Сергій до ЗнайЮ Показати IP 11 Грудня 2021 22:01
Враження з прочитаного - бидло коментує.
911 Показати IP 11 Грудня 2021 21:46
Воно хоч і п'яне,але рабом і мавпою не хоче бути. Маска-символ рабів!!!!!Хто не вірить,скоро зрозуміє
Хм до 911 Показати IP 11 Грудня 2021 22:13
Раб це той хто себе вважає рабом. 911 ти є раб бо перший кричить про рабів, раб.
до 911 до 911 Показати IP 11 Грудня 2021 22:17
Медики справіку вдягають маски, то що вони раби?
Всезнайко до до 911 Показати IP 11 Грудня 2021 22:31
Хірурги під час операції вдягають маску, щоб слина не попала в рану. А від коронавірусу, це як до дупи дверці.
Бом до Всезнайко Показати IP 11 Грудня 2021 23:14
Хаха, слина не капала :) та перегаром не смерділо
Перехожий до Всезнайко Показати IP 12 Грудня 2021 07:40
Для необразованого народу який в руку кашляє й тою ж рукою за поручні береться - таки да.. Але ж може не всі такі?
лінивець до Всезнайко Показати IP 12 Грудня 2021 09:55
всезнайко-а звідки ви знаєте як на дупі дверці виглядають?? у вас що імідж такий? ))) ги-ги
Жорж Довгопрутний до лінивець Показати IP 12 Грудня 2021 10:50
В нього там прохідний двір, двері не закриваються
скептик до Всезнайко Показати IP 12 Грудня 2021 11:44
хірургічне втручання здійснюється в умовах СТЕРИЛЬНОСТІ. і основою забезпечення стерильності є відсутність гнійничкових бактерій.
скептик до до 911 Показати IP 12 Грудня 2021 12:41
медики надягають маску у першу чергу щоб захистити себе. по-друге, в операційній СТЕРИЛЬНІ УМОВИ, яких нема у транспорті, тому це неадекватне порівняння
Анонім Показати IP 11 Грудня 2021 22:09
Закладчиків вже половили,пройдіться по місту,подивіться як кроти риють.Коли вже почнете ділом займатись,а не затримувати без маски?
123 до Анонім Показати IP 11 Грудня 2021 23:31
Таких як Ви заберуть з руками і ногами, несіть анкету в патрульну поліцію...
Історія Показати IP 11 Грудня 2021 22:14
Дика ситуація та актори.
Шарій Показати IP 11 Грудня 2021 23:18
Таке враження, що антиваксери будуть захищати свого безмасочника навіть при згвалтуванні!!! Правильно зробили, щетреба було застосувати спецзасіб ''газовий балончик''
до шарікова до Шарій Показати IP 12 Грудня 2021 11:45
тобі лоботомія не завадила б
Бульба Показати IP 11 Грудня 2021 23:40
Де у нас на !!! Наголошую на Україні є правозахисні організації!!!???? За адмін !!! порушення не передбачено затримання!!! З застосуванням сили і спецзасобів!!!
Народна прокуратура до Бульба Показати IP 12 Грудня 2021 12:11
Сам вигадав? Перш, ніж демонструвати своє дрімуче невігластво, почитай трохи закон "Про Національну поліцію" і Кодекс України про адміністративні правопорушення. Дізнаєшся багато нового
скептик до Народна прокуратура Показати IP 12 Грудня 2021 14:37
і що там написано про спецзасоби ?
Народна прокуратура до скептик Показати IP 12 Грудня 2021 19:53
Кажу ж тобі, почитай закон "Про національну поліцію", розділ про визначення і підстави застосування фізичної сили, спецзасобів і вогнепальної зброї. Все досить докладно і чітко
скептик до Народна прокуратура Показати IP 12 Грудня 2021 20:45
яка з підстав застосування кайданок, визначених пунктом 1) частини 3 статті 45 закону "Про національну поліцію" ?
qwe Показати IP 11 Грудня 2021 23:41
Це вперше за весь період людину вивели з маршрутки без маски. У час пік вранці та ввечері таких людей видно не озброєним оком. Ніхто нікого не виводить. Парадокс. ? Проте, зараз по-правилах у нас карантин і маска має бути! . Якось так.
Радувець Ларіса Показати IP 12 Грудня 2021 00:17
Який позор цим довбнів гомяліашвілі, повний непрофесіоналізм, будь він тверезий то напевно наклав би їм всім, але що хотіти зам міністра бичара тупий і тут сцикуни. Влада недоумків і ідіотів. Палісія одним словом.
Уважаемая редакція Показати IP 12 Грудня 2021 07:25
Скажіть будь ласка, на холеру ви, накрутили мінусів. Хочете бути ЛСДами (лідерами суспільної думки?) Так от, жидко плаваете. Завязуйте накручувати рейтинг, та перегляди. А читачи вирішать самі, що плюсовати, шо мінусовати. Успіхів.
До шановного редакто до Уважаемая редакція Показати IP 12 Грудня 2021 17:46
Не позорився б ти із-за поребрика. В одному абзаці стільки помилок. У Волинських новинах працюють грамотні та порядні журналісти та редактори. Не відповідай за інших і не накручуй плюсів, мало вже гречки та суперечки у суспільстаі є? Як не продаєтесь, то сваритесь, але всі українцями називаємось. Таке враження, що людей об'єднують лише подачки від політиків, тих 100-200 грн. за мітинги, пакет з гречкою, але, на жаль, не спільна біда чи проблема.
Сарказм Показати IP 12 Грудня 2021 08:48
Потрібно було привести покарання на місці , за такі страшні правопорушення його мали привселюдно ,,Казнити,, вистрілом в потилицю...
Петр Показати IP 12 Грудня 2021 09:10
Сопротивление, это когда пытаются нагнуть, а он не сгибается? Дичьь Этому бесовству нет края.
лінивець Показати IP 12 Грудня 2021 10:01
враховуючи те що половина пассажирів без масок їздить- один ,,алканавт,, нічого не змінить((( В тих автобусах часто брудні і сидіння і поручні
Юра Показати IP 12 Грудня 2021 12:10
Затримання і вимоги є незаконні і підпадають під перевищення службових повноважень і незаконне обмеження волі кку
джем Показати IP 12 Грудня 2021 12:49
Реально ще стільки не бачив мінусів на цьому сайті, в редакції що одні антиваксери.
Свіжомий до джем Показати IP 12 Грудня 2021 14:02
Ні, просто свідомих більше і розумніших. Та й багато 73 % вже покинув на щастя, прозрів
Роман до джем Показати IP 12 Грудня 2021 14:39
Скоріше навпаки, вакциновані. Бо хтось мінусує, а хтось активно, шаленим темпом плюсує. Дивина та й годі. У кожного є вибір, бути вільним чи залежним, здоровим чи хворим, невакцинованим чи вакцинованим. Ні те ні інше від хвороби не рятує, а от пересваритись всім треба. Наче проблем більше ніяких у суспільстві нема.
ау!!! Показати IP 12 Грудня 2021 14:20
адміністратори сайту, ви у відпустці чи у відгулі, чи вас там штатним розписом не передбачено, що ніхто не контролює цю написану у коментах беліберду??? Люди, чи у вас проблем більше немає, он кацапи наступатимуть! думайте як країну врятувати!
скептик до ау!!! Показати IP 12 Грудня 2021 14:40
не гони пургу. ніхто наступати не збирається.
джем Показати IP 12 Грудня 2021 14:42
Який темний і не освідчений у нас народ. Добре що є природній відбір.
Підпільник Кіндрат Показати IP 12 Грудня 2021 17:07
На масці вказаний ступінь захисту?
Народна прокуратура Показати IP 12 Грудня 2021 19:55
Кажу ж тобі, почитай закон "Про національну поліцію", розділ про визначення і підстави застосування фізичної сили, спецзасобів і вогнепальної зброї. Все досить докладно і чітко
скептик до Народна прокуратура Показати IP 12 Грудня 2021 20:47
то яка конкретно підстава ?
цезій 137 до скептик Показати IP 12 Грудня 2021 23:19
Біологічна загроза. Безмозгле зомбі, постріл у лоба, довбання шваброю до знешкодження. Храни нас Господь!!!!
скептик до цезій 137 Показати IP 13 Грудня 2021 11:50
тебе звідки випустили, убоге ?
цезій 137 до скептик Показати IP 13 Грудня 2021 16:19
Правда очі коле, раб. Вдягни свою маску, стань зомбі Гейтса! Но пасаран, чувирло!