USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

ДТП під Луцьком: авто вилетіло на городи

26 Липня 2018 21:14
Аварія під Луцьком в селі Рованці трапилась надвечір. Водій легковика Toyota не надав переваги у русі водію Opel. Той, в результаті екстренного гальмування, не втримався на дорозі, та, пробившти сітку, вилетів на городи.

Зі слів очевидців водій білої «Тойоти» повертав на головну дорогу, проте не надав перевагу у русі «Опелю Омега», який рухався головною дорогою. Через це відбулося зіткнення.

«Опель» почав різко гальмувати, протаранив «Тойоту» та вилетів на городи. Автомобілі отримали значні механічні ушкодження.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Анонім Показати IP 26 Липня 2018 21:37
Зробили дорогу- то тепер льотчики літають, а не іздять
5.45 Показати IP 26 Липня 2018 22:17
Мінус одна бляха)))))
Водій до 5.45 Показати IP 26 Липня 2018 22:28
Шановний пасажире тролейбусу, бажаю і вам міцного здоров'я і розуму, щоб заробити бодай на бляху
Андрій до 5.45 Показати IP 26 Липня 2018 22:40
Так саме смішне, що бляха була права.
ПДР до Андрій Показати IP 27 Липня 2018 00:55
В чому права? В порушенні ПДР, а саме перевищенні дозволеної швидкості? При 50км/год він би не вилетів в городи, а водій Тойоти встиг би зреагувати по іншому.
Лучанин до 5.45 Показати IP 27 Липня 2018 09:11
1. В людей біда, а ви смайлики тулите. 2. З вашого коментрая складається враження, що аварії трапляються тільки в Україні і тільки пов"язані з євробляхами. Може просто треба кожному з нас піднімати рівень культури поводежння на дорогах: як водіями, так і пішоходам
укрблях Показати IP 26 Липня 2018 22:41
"не надав переваги у русі"!!! там швидкість в омеги явно не менше 100! Водій тойоти не міг визначити швидкість бляхаря! ("не втримався на дорозі, та, пробившти сітку, вилетів на городи") Р.S.(Для Євро-блях) В Україні в населеному пункті швидкість не має перевищувати 50 км.год.!
Федя Показати IP 26 Липня 2018 23:00
Долітався)
Федя Показати IP 26 Липня 2018 23:04
Стояла під будинком на гпз ціла і неушкоджена хіба що з лівої сторони коцнута Добре що подушки спрацювали А там на рованцях зараз ж...па буде Будуть літати і ще не один буде такий
Аля Показати IP 26 Липня 2018 23:10
Взагалі водію тойоти 16 років причому тут бляха
я Показати IP 27 Липня 2018 03:11
бляхи на х й
Олексій Показати IP 27 Липня 2018 07:18
Водію Тойоти 21 рік. А не надав перевазі у русі , тому що бляха летіла зі швидкістю звуку.....
Андрій Показати IP 27 Липня 2018 12:03
Рівні дороги та швидкісні дешеві автівки не для наших дикунів ! Загублять і себе і інших !
інспектор Показати IP 28 Липня 2018 15:13
так хто кому не надав перевагу і хто куди повертав? щось ви запутались, шановні журналісти