USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

ДТП за участю маршрутки заблокувало рух тролейбусів на Соборності

30 Квітня 2017 17:15
Дорожньо-транспортна пригода сталася у Луцьку сьогодні близько 16 год. на проспекті Соборності біля ТЦ «Гостинець».

Водій маршрутного автобуса «Еталон», що курсував на маршруті №22, допустив зіткнення з автомобілем Opel. Як видно на фото, водій маршрутки, виїжджаючи з зупинки, змушений був об'їжджати ями, через те й змістився у ліву смугу руху.

Внаслідок ДТП транспортні засоби зазнали незначних механічних пошкоджень, постраждалих немає, але заблоковано рух тролейбусів багатьох маршрутів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Олена Показати IP 30 Квітня 2017 18:16
Більше, ніж пів року, по даній стороні проспекту Соборності проводиться ремонт, але люди і транспорт продовжують щодня долати "катакомби". Тротуар лише відрізками прокладено бруківкою у поєднанні з насипами глини (поблизу каналізацій). Дорога не в кращому стані: в районі зупинки видно кілька ям, які займають ледь не половину проїзної частини. Хто за це відповість?
Лучанин до Олена Показати IP 30 Квітня 2017 19:36
НІХТО! В нас крайнього не знайдете!
34 Показати IP 30 Квітня 2017 19:40
Маршрутчики думають що коли вони перестроюються іх всі повинні пропускати
Олександр до 34 Показати IP 30 Квітня 2017 20:27
Колись один казав: "А я поворот включив. Ти мене пропустити маєш..." Половина з них ПДР ніколи не читала і не знає.
103 до 34 Показати IP 30 Квітня 2017 20:57
Ні, коли маршрутка відїзжає від зупинки, то водії в попутньому напрямку в той момент повинні згадувати ПДР! Хоча разом і з водієм маршрутки. А Ви, ПДР читати не пробували? Цікавий твір, до речі.
Боб Показати IP 30 Квітня 2017 22:21
ПДР читати не пробували? п17.4? Коли маршрутка з КАРМАНА виїжджає треба пропустит, тут кармана я не бачу.
Хвєдя Показати IP 30 Квітня 2017 23:40
Маршрутці ніхто не мішав їхати прямо. Для чого руля крутити?
водій до Хвєдя Показати IP 1 Травня 2017 08:20
там попереду глибока яма
Смл Показати IP 1 Травня 2017 00:59
На тому місце велика яма один рік не ремонтували поняв
Водій Показати IP 1 Травня 2017 09:52
Як на мене,винуваті оба водії.Цікаво,кого поліція обере «винуватішим»?
лучанин до Водій Показати IP 1 Травня 2017 12:33
ще один їздун.. ти теж права купив? чим опель винен? тим що "гонщик за рубльом" в бочину вїхав?