USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 42.65 42.95
  • PLN 9.76 9.94

Головний патрульний Волині потрапив у аварію в Києві

17 Грудня 2018 15:56
Начальник Управління патрульної поліції Луцька Олександр Вовченко на службовому автомобілі Hyundai Sonata потрапив в ДТП, яка сталась в Києві.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили в УПП у Волинській області.

Як стало відомо, аварія сталася 8 грудня близько 8:00 на вулиці Маршала Конєва в Києві. Там службове авто поліції зіткнулось з іномаркою Ford Mondeo.

«В службовому автомобілі перебував начальник УПП у Волинській області, старший лейтенант поліції Вовченко О.А., який був відряджений з 6 по 13 грудня до відділу спеціальної та фізичної підготовки НАВС з закріпленим за ним службовим авто Hyundai Sonata», - йдеться у відповіді.

Фото ілюстративне.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Glover Показати IP 17 Грудня 2018 16:10
Одні Вовченко, цікаво!!!
До поліції Показати IP 17 Грудня 2018 16:38
Відкомандирували працівника разом з службовим авто на 6 днів у відділ фізичної підготовки в Київ. Маршруткою не з понтом напевно їхати.
Олег Показати IP 17 Грудня 2018 18:04
А чому не написали кого і до якої відповідальності притянули?
бувший Показати IP 17 Грудня 2018 18:29
В наш час ст.л-т в Київ на службовому авто на фізо ніколи б не поїхав.Це потрібно приблизно 2500грн.потратити на пальне.Звідки така розкіш,чи ніхто гроші платників податків в нашій країні не рахує???
CONATA до бувший Показати IP 19 Грудня 2018 12:08
В МЕНЕ ТАКА САМА КОМПЛЕКТАЦІЯ СОНАТИ В КИЇВ І НАЗАД 90- 100 ЛІТРІВ ПАЛЬНОГО ЖИРУЮТЬ СВОЛОЧІ ПАТРУЛЬНІ
Діма Показати IP 17 Грудня 2018 19:10
Нашим поліціянтам потрібно на ланосах їздити. Їм такі авто дали, а вони за три роки асе а хлам........... Сумно.....
ВолЯ Показати IP 17 Грудня 2018 20:23
чому ми повинні ремонтувати за власні кошти інвалідів пенсіонерів молодих людей ці дорогущі авто які ми дали цим невдахам якщо вони нас штрафують даже за неправильний погляд.більше мене дивує це те що коли я сказав за шо ми вам платим такі зарплати закрив вікно виключив музику і поїхав патрулювати!!! відповідь мене здивувала "мені платиш не ти а ДЕРЖАВА" .....Сумно
веталь Показати IP 17 Грудня 2018 21:02
та ім на конях іздить,хто ім такі машини даe, на вeлосопeді хай сначала научаця
Анатолій Показати IP 17 Грудня 2018 23:36
Зроблять винуватим або вже оформили іншого учасника ДТП
Валерій Показати IP 18 Грудня 2018 04:21
коментар було видалено
Хм Показати IP 18 Грудня 2018 17:02
Всі тільки й пишуть, що податки платять, а реально 90% або безробітні офіційно або на мінімалці. А ви не думали, що працівники поліції теж платники податків і платять по повній від своєї зарплати вам на пенсії і допомоги по безробіттю, а крім цього з горем пополам але й бюджет наповнюють штрафами, кримінальними справами і т.п. В них більше права називатись платником податків як у 90% тих, що тут пишуть
Степ до Хм Показати IP 19 Грудня 2018 09:29
Теоретично, не може бути платником податків людина, яка отримує зарплату від держави. Це те саме, що перекласти гроші з лівої кишені в праву, а податок повинен наповнювати бюджет.
Нуну до Степ Показати IP 19 Грудня 2018 11:44
Це теоретично, але податок вираховують....
мирка Показати IP 19 Грудня 2018 11:54
старший лейтенант на службовому авто,в на маршрутку не слабо.
ВолЯ Показати IP 20 Грудня 2018 22:44
цікаво шо ви про це незнаєте але ви платите податкі в любому випадку працюючи офіційно чи ні бездомний чи сирота!платять всі ! купіть буханку хліба візьміть чек там є така строфа ПДФ ! НДС!