USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Ліквідують зупинки автобусів біля Центрального ринку

4 Грудня 2019 11:09
Зупинки громадського транспорту «Центральний ринок» по обидві сторони вулиці Глушець в Луцьку ліквідують.

Про це йшлося 4 грудня під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради.

На розгляд виконкому винесли проєкт рішення про внесення зміни в додаток 1 до рішення виконавчого комітету міської ради від 15.05.2019 № 295-1 «Про затвердження переліку зупинок міського електро- та автомобільного транспорту регулярних пасажирських перевезень».

Як наголошено в пояснювальній записці, у грудні 2019 року управління архітектури і містобудування організовуватиме загальноукраїнський конкурс на найкращу концепцію з реконструкції території Старого ринку.

«У зв’язку з реконструкцією території, що супроводжуватиметься рухом великогабаритної техніки, задля безпеки пасажирів, з метою уникнення травматизму при здійсненні демонтажу і вивезенню конструкцій пропонується ліквідувати зупинки громадського транспорту «Центральний ринок» по обидві сторони вулиці Глушець», – зазначено.

Члени виконкому підтримали проєкт рішення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Давно пора!!! Показати IP 4 Грудня 2019 11:22
Ще біля Зміни заберіть цей жах!!! 15 метрів в одну і другу сторону є зупинкі!
Інна до Давно пора!!! Показати IP 4 Грудня 2019 22:24
а давайте біля вашого дому приберемо всі зупинки...!!!!
Психопланетарій, Лип Показати IP 4 Грудня 2019 11:46
Давно необхідно було розпочати реконструкцію та ліквідацію цього занедбаного ринку. Підримуємо та задоволені рішенням Луцької міської влади повністю, мешканці прилеглих до ринку вулиць м. Луцька: Глушець, Замкової, Кафедральної, Братковського, Базарної, Плитниці, Хакимова, Молодіжної та інших вулиць, що перебувають біля центрального ринку.
ігор луцький до Психопланетарій, Лип Показати IP 4 Грудня 2019 14:37
Бачимо по + і - Вашу підтримку.
Лучанин Показати IP 4 Грудня 2019 11:51
Слава богу. Ті цигани та бомжатство вже всіх дістало.
скептик до Лучанин Показати IP 4 Грудня 2019 12:41
ти за циган і бомжів не переживай. вони переїдуть на новий ринок. або на лесі українки
Андрій Показати IP 4 Грудня 2019 12:01
чекаємо ВИБОРІВ!!!
Місцевий до Андрій Показати IP 4 Грудня 2019 12:26
думаю чекати не варто думаю люди підуть на зеркальні дії!!!!
Романтик до Місцевий Показати IP 4 Грудня 2019 15:49
Які дзеркальні дії??? Той гадюшник смердячий давно пора знести і хлоркою місце посипати! Це місце відвертої атисанітарії та роззадник інфекційних хвороб. Там зграї щурів тікатимуть, коли зноситимуть той бомжатник. Що там відстоювати? Це ганьба, а не окраса міста!
Іра до Романтик Показати IP 4 Грудня 2019 22:23
Ганьба - це людей мати за нікого...якби вашу роботу забирали, цікаво як би ви тоді говорили...подивіться програму ревізор...місце антисанітарії це наші супермаркети, кафе, їдальні...там і побачите щурів і тарганів...
Ф Показати IP 4 Грудня 2019 12:59
Держава працює на повернення українців з закордону, луцька мр працює на відправлення закордон.
Іра до Ф Показати IP 4 Грудня 2019 22:20
чомусь усі мовчать про те, скільки бюджет міста втратить якщо заберуть ринок...!!
Знаючий Показати IP 4 Грудня 2019 13:05
тобто коли робили ЦУМ зупинку не ліквідовували хоча реально працювала висотна техніка... а тут бац і ліквідовють.... а як тоді такі дії міськради мають сприймати продавці ринку навпроти та молочних/мясних павільйонів які як каже міська рада не можна закрити ... це називається саботаж влади чи як? нездорова конкуренція?
Роман Показати IP 4 Грудня 2019 14:30
Зупинки громадського транспорту «Центральний ринок» по обидві сторони вулиці Глушець в Луцьку ліквідують.Хлопці що Ви там курите?
кликун до Роман Показати IP 4 Грудня 2019 16:07
надіюсь, що приберуть зупинку біля міськради, щоб до них ніхто не заходив
Хамло Показати IP 7 Грудня 2019 20:00
А нічого що на ринок переважно приїзджають на зупинки навпроти медколеджу, біля "Зміни", і йдуть пішки з центру? Толку з тих ліквідацій? Мені щось останнім часом рішення міської ради нагадують броунівський рух. Не хочуть щоб люди потрапили на базар - нехай обнесуть колючим дротом по периметру, поставлять вишки з кулеметниками і викопають рів з крокодилами.