USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Масштабна ДТП у Луцьку: від удару автомобілі відлетіли в різні частини дороги. Відео. Оновлено

12 Грудня 2020 19:23
У Луцьку на проспекті Відродження – масштабна ДТП за участю чотирьох автомобілів.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Аварія трапилася ввечері суботи, 12 грудня, на проспекті Відродження (біля піцерії Solo). На дорозі зіткнулися легковий автомобіль і бус.

Як розповіли свідки аварії, водій сірого буса пропускав пішохода, який йшов по зебрі, а кермувальник легкової автівки невчасно зреагував і в’їхав у мікроавтобус.

Від удару транспортні засоби відлетіли в припарковані обабіч дороги автомобілі.

Машини отримали значні механічні пошкодження. У легковика спрацювала подушка безпеки.

На місці працюють поліція і швидка.

Як розповів у коментарі ІА Волинські Новини керівник Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Володимир Шмаль, за кермом легкового автомобіля перебував п’яний водій.

У результаті ДТП травмувалися двоє водіїв, але від госпіталізації вони відмовилися, адже тяжких ушкоджень не мають. Згодом до швидкої надійшов повторний виклик. Водію буса стало зле і його доставили в міський травмпункт.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
Анонім Показати IP 12 Грудня 2020 20:01
П'яний вбивця.
Злий Показати IP 12 Грудня 2020 20:02
І куди воно дебільне летіло в слизьку погоду? Так же і на тротуар могло вилетіти та людей вбити. Коли вже наші ідіоти навчаться їздити нормально???
DM Показати IP 12 Грудня 2020 20:21
П'яна безмозка тварина! Слизько, темно, все блищить, а воно летить синє кудись...
Громадянин Показати IP 12 Грудня 2020 21:37
Довічне,сволоті!
Луцьк до Громадянин Показати IP 13 Грудня 2020 01:16
За що? Ви зад*вбали, кожному довічне давати. Він нікого не вбив, а п'яні - кожного дня за кермом. Відновити всі автомобілі і забрати права. ВСЕ! (Я не стою на його боці, а просто треба тверезо оцінювати ситуацію)
волинянин до Луцьк Показати IP 13 Грудня 2020 14:14
Сьогодні не вбив нікого. А завтра, сяде за кермо і вб'є когось. Треба таких людей, що не думають про оточуючих і себе ізольовавути. Злочин завжди краще попередити ніж його розслідувати
Ні так ні до Луцьк Показати IP 14 Грудня 2020 00:02
Він не винен. Він покушав продкт,який продаеться в магазині. Причина лише у тому,що цей водій трохи раніше хотів кушати.
Лучанин Показати IP 12 Грудня 2020 21:39
Він на WOG їхав кави попити.....!!!!
1819 до Лучанин Показати IP 13 Грудня 2020 09:51
Яка різниця куди він їхав, будучи в стані алкогольного сп’яніння? Він в принципі не мав права сідати за кермо. РС. Дизлайки ставить п’яний водій))
1819 до Лучанин Показати IP 13 Грудня 2020 09:51
Яка різниця куди він їхав, будучи в стані алкогольного сп’яніння? Він в принципі не мав права сідати за кермо. РС. Дизлайки ставить п’яний водій))
Вир до 1819 Показати IP 14 Грудня 2020 00:09
Не обмежуйте димократію. Як то так немав право сідати за кермо?
про до Вир Показати IP 14 Грудня 2020 11:00
причина остоновки !!!!!!!!
Андрій Показати IP 12 Грудня 2020 21:55
Скажіть будь ласка який автомобіль
вже до Андрій Показати IP 12 Грудня 2020 23:37
побитий
Valik до Андрій Показати IP 13 Грудня 2020 00:08
Skoda Octavia
Ага до Андрій Показати IP 13 Грудня 2020 08:13
Який автомоб іль? Тут їх 4 побитих: мерседес спринтер, два віваро/трафік і шкода октавія
0987 до Андрій Показати IP 13 Грудня 2020 09:53
Кажуть, що це шкода
Анонім до Андрій Показати IP 13 Грудня 2020 10:13
Побитий. Яке запитання, така і відповідь.
ен. Показати IP 12 Грудня 2020 22:16
2 нирки прийдеться продавати, щоб всі борги виплатити. Бомж майбутній.
Вася Показати IP 12 Грудня 2020 23:08
До кінця життя не розрахується
Луцьк Показати IP 13 Грудня 2020 01:13
Шкода Октавія А5 універсал. Десь років 2005-2009 Входить у спілку lutsk.racers.
Оксана Показати IP 13 Грудня 2020 06:03
Довічне!!!!!!
123 до Оксана Показати IP 13 Грудня 2020 11:42
Нє. Расстрілять, а потім вже довічне!!!))
Анонім Показати IP 13 Грудня 2020 11:48
в чувака з регістратором залізні я**я)))) мовчки собі став як нічого не бувало)))))
лучанин до Анонім Показати IP 13 Грудня 2020 14:12
мабуть привик до даких ситуацій на дорозі
сирожа з майдана Показати IP 13 Грудня 2020 12:26
утилизация тривае готовтесь
Місцевий житель Показати IP 13 Грудня 2020 14:37
За^бали автівки цих луцьк райсерс, ганяють як д**іли, підрізають от і доїздились!!!
До 0987 Показати IP 14 Грудня 2020 16:18
Те нє, не шкода ! Шкода всіх інших, крім "Шкода" !