На COVID-19 на Волині захворіли 48 учнів і 123 педагоги
Із початку нового навчального року на Волині на коронавірус захворіли 48 учнів загальноосвітніх навчальних закладів.
Про це йшлося 25 вересня під час брифінгу в облдержадміністрації щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусної інфекції.
Як розповіла заступниця директора Волинського лабораторного центру МОЗ України Надія Костирка, в області, як і в цілому в Україні, спостерігається прогнозоване зростання кількості випадків захворювання на коронавірус.
«Щотижневий приріст становить понад 20%, а за останній тиждень – 27%. Якщо з початку вересня реєструвалося 60-70 випадків захворюваності на COVID-19, то протягом останнього тижня – понад 80 випадків. За останню добу зареєстровано 127 нових випадків», – сказала вона.
Та додала, що на стабільно високому рівні знаходиться захворюваність на пневмонію. Протягом останнього тижня нараховується 377 таких випадків.
«Відзначається прогнозований ріст захворювання серед дітей у зв’язку з початком навчального року. Всього з початку вересня захворіли 48 учнів загальноосвітніх навчальних закладів та 123 особи з числа персоналу. Випадки захворювання реєструються в усіх районах області, окрім Старовижівського. У зв’язку з ускладненнями епідситуації на самоізоляції перебували понад 4000 учнів і більше 400 осіб з числа персоналу шкіл», – зазначила Надія Костирка.
Вона зауважила, що про кожен підтверджений випадок у навчальному закладі інформується дирекція установи.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося 25 вересня під час брифінгу в облдержадміністрації щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусної інфекції.
Як розповіла заступниця директора Волинського лабораторного центру МОЗ України Надія Костирка, в області, як і в цілому в Україні, спостерігається прогнозоване зростання кількості випадків захворювання на коронавірус.
«Щотижневий приріст становить понад 20%, а за останній тиждень – 27%. Якщо з початку вересня реєструвалося 60-70 випадків захворюваності на COVID-19, то протягом останнього тижня – понад 80 випадків. За останню добу зареєстровано 127 нових випадків», – сказала вона.
Та додала, що на стабільно високому рівні знаходиться захворюваність на пневмонію. Протягом останнього тижня нараховується 377 таких випадків.
«Відзначається прогнозований ріст захворювання серед дітей у зв’язку з початком навчального року. Всього з початку вересня захворіли 48 учнів загальноосвітніх навчальних закладів та 123 особи з числа персоналу. Випадки захворювання реєструються в усіх районах області, окрім Старовижівського. У зв’язку з ускладненнями епідситуації на самоізоляції перебували понад 4000 учнів і більше 400 осіб з числа персоналу шкіл», – зазначила Надія Костирка.
Вона зауважила, що про кожен підтверджений випадок у навчальному закладі інформується дирекція установи.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Омбудсмен Лубінець назвав Волинь регіоном із найкритичнішою ситуацією щодо порушень під час мобілізації
Сьогодні 15:20
Сьогодні 15:20
Падає тиск: волинян просять не поливати городи водою з крана
Сьогодні 14:48
Сьогодні 14:48
Воїни з 20-ї бригади «Любарт» отримали старлінки, зарядні станції та ноутбуки від Фонду Ігоря Палиці
Сьогодні 14:15
Сьогодні 14:15
На Волині виявили незаконну порубку сосен на 20 мільйонів
Сьогодні 13:41
Сьогодні 13:41
У Ковелі автівка злетіла з дороги, травмувався чоловік
Сьогодні 13:24
Сьогодні 13:24
Україна отримала перший транш з кредиту на €90 мільярдів
Сьогодні 13:08
Сьогодні 13:08
Поблизу Луцька у молодиків знайшли наркотики
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.