На Вересневому хочуть створити комунальну арт-студію
Розвиваючи галузь культури в Луцьку, особливу увагу варто звертати на віддалені від центру, густонаселені райони, наголошують у міській раді. Тому для комфорту мешканців на Вересневому планують створити арт-студію.
Про це йшлося під час засідання комісії Луцької міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я та освіти.
Зі слів директора департаменту культури Тетяни Гнатів, на це потрібно закласти з міської казни 95 тисяч гривень.
«Ми хочемо на Вересневому відкрити арт-студію в приміщенні, яке зараз не використовується. На те, щоб привести його до ладу, потрібно 95 тисяч гривень. Це важливий об’єкт, адже необхідно розвивати інфраструктур закладів культури в районах, які віддалені від центру, адже там теж є дітки і не завжди мами чи бабусі, дідусі мають їх змогу возити далеко від дому. Потрібно дати можливість дітям розвиватися», - наголосила Тетяна Гнатів.
Присутні підтримали пропозицію виділити фінансування на арт-студію й рекомендують це ухвалити під час сесії.
На засіданні комісії йшлося і про те, що значний фінансовий ресурс перебачили з Луцької міської казни, аби покращити матеріально-технічну базу закладів культури міста. Грандіозні ремонти планують вже цього року.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося під час засідання комісії Луцької міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я та освіти.
Зі слів директора департаменту культури Тетяни Гнатів, на це потрібно закласти з міської казни 95 тисяч гривень.
«Ми хочемо на Вересневому відкрити арт-студію в приміщенні, яке зараз не використовується. На те, щоб привести його до ладу, потрібно 95 тисяч гривень. Це важливий об’єкт, адже необхідно розвивати інфраструктур закладів культури в районах, які віддалені від центру, адже там теж є дітки і не завжди мами чи бабусі, дідусі мають їх змогу возити далеко від дому. Потрібно дати можливість дітям розвиватися», - наголосила Тетяна Гнатів.
Присутні підтримали пропозицію виділити фінансування на арт-студію й рекомендують це ухвалити під час сесії.
На засіданні комісії йшлося і про те, що значний фінансовий ресурс перебачили з Луцької міської казни, аби покращити матеріально-технічну базу закладів культури міста. Грандіозні ремонти планують вже цього року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
У Луцьк на щиті повернеться Герой Роман Меюс
Сьогодні 20:16
Сьогодні 20:16
На Донеччині загинув воїн з Волині Євген Мазурок
Сьогодні 19:29
Сьогодні 19:29
Не могли повернутися з острова: рятувальники допомогли шістьом відпочивальникам на Світязі
Сьогодні 19:11
Сьогодні 19:11
У Луцьку підліток стріляв із пістолета у громадському місці 
Сьогодні 18:53
Сьогодні 18:53
У Нововолинську попрощалися з Героєм Сергієм Олексюком, який загинув понад 2,5 року тому
Сьогодні 18:25
Сьогодні 18:25
У Луцьку покажуть легендарний балет «Лісова пісня»
Сьогодні 17:56
Сьогодні 17:56

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.