USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Волині у батька 11-ох дітей згоріла хата

8 Серпня 2017 11:46
У багатодітної родини на Волині згоріла хата і господарські споруди. Трагедія трапилася цієї ночі у селі Лісове Маневицього району. Згоріло все майно. Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

З їхніх слів, згоріла хата у батька 11 дітей.

"Чоловік - місцевий мешканець, працює лісником. Постраждалих, на щастя, немає. Згоріло усе майно родини - хата і дві господарські споруди".

Тим часом, інформацію про пожежу підтвердили у прес-службі ДСНС у Волинській області.

"Повідомили про загорання у 2.18 ночі. Коли пожежники приїхали на місце, вогонь охопив всі приміщення - хату, літню кухню, сарай і гараж. Пожежу вдалося ліквідувати лише о 7 ранку. Причини загорання встановлюються. Постраждалих немає", - прокоментувала речниця ДСНС Волині Ірина Варварук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Анонім Показати IP 8 Серпня 2017 12:16
невже якась помста ЛІСНИКУ...
я до Анонім Показати IP 8 Серпня 2017 14:05
а що може бути і таке?
Анастасія Показати IP 8 Серпня 2017 12:21
Як їх знайти?Чим допомогти????
Ася Показати IP 8 Серпня 2017 12:50
Прийдеться мужику частину дітей продати щоб відбудувати хату...
юля Показати IP 8 Серпня 2017 13:20
Може якось можна допомогти родині? Дайте, будь ласка, якісь контакти.
тетяна до юля Показати IP 8 Серпня 2017 13:42
можу пізніше дати телефони . дуже приємно що в нас іще хтось відзивається на чужу біду добротою.
до асі Показати IP 8 Серпня 2017 19:32
дивись щоб своїх не продавала не забувай про бумеранг