USD 39.62 39.84
  • USD 39.62 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Волині зґвалтували 24-річну дівчину, постраждала – в лікарні

12 Січня 2021 16:36
У Нововолинську чоловік зґвалтував 24-річну дівчину.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Подія трапилася вчора пізно ввечері в Нововолинську. Чоловік, застосовуючи фізичну силу, вступив у статеві зносини з дівчиною.

Постраждалу з ушкодженнями було госпіталізовано у Нововолинську ЦМЛ. Наразі дівчина перебуває у лікарні.

Інформацію підтвердили у пресслужбі ГУНП у Волинській області, зазначивши, що дійсно до правоохоронних органів надходило повідомлення від 24-річної мешканки Нововолинська про те, що візуально знайомий чоловік зґвалтував її.

Поліцейські оперативно встановили особу зловмисника, ним виявився 25-річний місцевий житель. Відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч 1 ст 152 ККУ (зґвалтування). Триває слідство.

Наразі призначено низку експертиз, після результатів яких буде прийматися рішення про оголошення підозри зловмиснику.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Тітка Показати IP 12 Січня 2021 17:37
Вже повинний бути кастрованим.
Дядько до Тітка Показати IP 12 Січня 2021 18:47
Кому повинний? Тобі персонально? А ще тобі хто що винен? В таких ситуаціях потім різні інтєрєсні і увлєкатєльні моменти можуть вискакувати. По типу пояснень мадмуазєлєй в дусі "ну, ми з ним сиділи на лавці, культурно пили водку і пиво. Потім він пригласив мене додому до себе на рюмку чая, я согласилась. Там ми в нього на дівані ще трохи культурно випивали, а в три часа ночі він мене ізнасіловав, і даже на таксі додому не дав. Памагітє!!!" Є слідство - хай виясняють, і є суд - хай потім дає оцінку. Наприклад, що означає "візуально знайомий". Якщо винен - має сидіти, ніхто насильників не вигорожує. Але при безмозглості багатьох нинішніх баб все може дуже цікаво повернутись. Не факт що тут про замужество дехто пацану тонко не намікає.
Анонім до Дядько Показати IP 12 Січня 2021 19:50
Навіть якщо відро вдвох видудлили і вже голяка разом в ліжку лежали і саме в той момент хтось з них передумав, то інша сторона ПОВИННА на це зважити і припинити , бо в іншому випадку це ЗҐВАЛТУВАННЯ, і по фігу хто кому дядько чи тітка. В нормальному суспільстві має бути головним Закон, а не рагульська мораль. Вчіться жити як люди, а не дикуни, і кожен має відповідати за себе - не хочеш потрапляти в сумнівні ситуації, думай головою перш за все в не тусуйся з сумнівними особинами, а не потім «не винуватий(та) я, він (вона) саме прийшло»
Дядько до Анонім Показати IP 12 Січня 2021 21:36
А можна детальніше, як саме це відбуватись має? Так щоб не в вашій уяві, а "вживу"? Ну от видудлили вони скількісь-там (відро чи пляшку - не важливо), перемістились в ліжко, по дорозі поскидавши з себе одяг. Пройшли ці всякі "пєттінги-шмєттінги", відбулась пенетрація (тож не діти 12 років, правда?). І тут одного з учасників акту осяює - "Стоп, не для того мама квіточку ростила. Повідомлю но я про те що передумала". І як має в цьому стані перериватись процес? Давайте відверто - вже ніяк. Ще раз повторюю - насильства ніхто не виправдовує. Але мізки в голові мають бути. Якщо баба приймає запрошення вечірком на хаті посидіти з чоловіком, то треба розуміти - тебе туди запрошують щоб тр*хнути, а не ранню лірику Франка читати.
А до Дядько Показати IP 13 Січня 2021 11:44
Мізки в голові мають бути лише у баб, говорячи вашою мовою , чи у мужиків мізки теж мають бути в голові, а не лише в штанях і вони мають відповідати за свої вчинки ? Люди не тварини, а тому « процес» можна зупинити на будь-якому етапі, а хто не вміє, то хай сидить вдома і «читає лірику», бо ще не доріс до дорослих стосунків. І так, якщо жінка приймає запрошення чоловіка, то це не означає що вона зобов‘язана з ним переспати, взагалі щось йому зобов‘язана, як і навпаки. Враження ,що ви з якогось дикого хутора тільки вчора вийшли з такими поняттями.
Анонім до Дядько Показати IP 12 Січня 2021 23:23
Це що за психологія - яке замужество? За статистикою більшість згвалтувань відбувається як раз знайомими. Чоловік користується певною довірою жертви. І не треба розводити про "спровокувала" і таке інше. Просто так дівчину в лікарню не забрали б. Значить той чоловік таки познущався з неї. У згвалтуванні немає виправдань. До речі, покарання за вбивство може бути пом'якшене за те, що жертва спровокувала, а покарання за згвалтування - ні! Оскільки людина діяла свідомо, хотіла, бажала вчинити насилля. І потерпіла не можу бути винною, оскільки жодна людина не хоче, щоб їй завдавали шкоди.
Лучанин Показати IP 13 Січня 2021 04:50
Ніколи не можу зрозуміти природу самого згвалтування. Секс це ж приємно, природою закладені лише приємні відчуття від сексу. Ну от як це може бути не приємним? Як приємні відчуття можна звалтуванням назвати? Що за брєд? Ти можеш і не хотіти сексу, але хочиш того чи ні це приємно.
Правильно Показати IP 13 Січня 2021 07:59
Краще про це тупо розказати і тупо посадити, а ніж намагатись виріших проблему з згвалтуваннями. Даже якщо покаранням буде жостке катування з вбивством, це не зупинить згвалтування
Казанова! Показати IP 13 Січня 2021 13:38
Хм. Цікава ситуація.... Тобто можливу віктимну поведінку дівчини враховувати не треба? Колись в інтернеті гуляв мем про Шуригіну. Вона ж просто випила "на донышке" з сімома хлопцями на квартирі, а потім, ой, її зґвалтував її хлопець. Тут нехай слідство розбирається.
Васілій до Казанова! Показати IP 13 Січня 2021 22:01
Як вам сказати. Взагалі то треба, але ж в нас активний рух до толерастії, фемінітивів і інших новомодних "штучок". Тому акуратніше тут) Розумні люди розуміють простий принцип - нєкуй лізти туди, куди нєкуй лізти. Наприклад, в минулому році була новина. Верталась дівчина з Польші автобусом, познайомилась там з пацаном, бухали прямо в автобусі, він їй запропонував з його двома друзями їхати до нього в село на хату і продовжити бухати ще там. В ітогє - "дєвушку" внєзапно ізнасілували. Адекватна людина ж розуміє, що вміняєма баба на таке не погодиться ніколи. Що ще на етапі пропозиції побухати в автобусі її новий "візуально знайомий" піде лісом. Але говорити про це вслух якось не прийнято, бо феміністки і всяка така інша нечисть, самі розумієте) Скажу наступне - тут хай слідство розбирається, правда ваша. Єдине що порадив би чоловікам - уважно придивлятись до тих, з ким в перспективі щось серйозне бути може. Бо ж ці "дєвушкі", після того як по молодості нагуляються і набл... (тобто "знайдуть себе і своє місце у всесвіті", якщо новомодними термінами), починають шукати лошка, який буде на них вкалувати. І кому вони будуть у вуха лити заїжджені пісні про "настаяшчих мушчін")
волинь Показати IP 13 Січня 2021 15:05
і знову той Новік! як не згвалтування то або в Нововолинську, або потвора з Нововолинська. Певно то місто й по злочинності, й по наркоманам, по туберкульозу, сніду, взяти будь яку біду - то Новік буде на першому місці. агов місцеві, чого так? шо то за заповідник такий?