USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Остаточно затвердили вигляд та вартість електронних квитків у Луцьку

16 Жовтня 2019 12:18
Уже з наступного тижня пенсіонери та інші пільгові категорії населення лучан зможуть отримати картки для проїзду у транспорті. А ось якою буде вартість електронних «проїздок» у Луцьку для решти містян, а також як вони виглядатимуть – у наступній статті Інформаційного агентства Волинські Новини.

Зазначимо, що про затвердження видів, основних вимог та номінальної вартості електронних квитків у Луцьку розмовляли сьогодні, 16 жовтня, під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради.

Вартість та види квитків

Як повідомив начальник управління транспорту і зв’язку Володимир Степанов, безтерміновий неперсоніфікований багаторазовий електронний квиток вартуватиме 35 гривень. Рівно стільки ж коштуватиме багаторазовий персоніфікований електронний квиток – студентський, учнівський, пільговий, водія та контролера. Зауважимо, що студентський, учнівський та пільговий електронний квиток потребуватиме щорічного підтвердження.

У той же час разовий електронний квиток на дві поїздки вартуватиме 15 гривень, на три – 20 гривень. Термін дії такого квитка становитиме 48 годин з моменту продажу.

Як виглядатимуть електронні квитки

Щодо зовнішнього вигляду, то електронні квитки матимуть лицьову і зворотну сторони.

Розміри електронних квитків багаторазових: висота – не менше 54 мм; ширина – не менше 85 мм; товщина – не менше 0,65 мм. Радіус округлення кутів – не менше 3 мм. Якість друку (роздільна здатність) не менше 600 пікселів на дюйм.

Утім, розміри електронних квитків на поїздки залежать від способу друку та кількості поїздок.

Можливість візуального зчитування інформації електронних квитків забезпечується на весь термін користування. Пасажир відповідає за збереження електронних квитків та їх механічну цілісність.

Зазначимо, що дизайн зовнішнього вигляду лицьової сторони електронних квитків розроблявся виконавчим комітетом міської ради.

Натомість, дизайн зовнішнього вигляду зворотної сторони електронних квитків розробляв Оператор з врахуванням пропозицій виконавчого комітету міської ради.

Так, основними елементами лицьової сторони усіх видів багаторазових електронних квитків є:

- промоційний логотип міста Луцька,

- (необов’язково) інші елементи візуалізації бренду, символіки міста Луцька.

Елементи лицьової сторони персоніфікованих електронних квитків багаторазових:

- фотокартка власника,

- ім’я та прізвище власника,

- категорія власника,

- дата видачі,

- кольорові елементи (смужки, написи, символи тощо) для візуалізації виду електронних квитків,

- (необов’язково) додаткова інформація щодо поновлення, актуалізації електронного квитка, продовження терміну дії тощо.

Елементи зворотної сторони усіх видів електронних квитків багаторазових:

- ідентифікатор електронного квитка у вигляді номера, штрих-коду, QR-коду чи інших засобів,

- інформація щодо використання електронного квитка,

- інформація про Оператора електронних систем (контакти, сайт, логотип тощо).

Елементи електронних квитків на поїздки:

- ідентифікатор квитка поїздки у вигляді QR-коду, номера, штрих-коду чи інших засобів,

- дата, час продажу,

- (необов’язково) додаткова інформація у вигляді тексту, зображень, символів тощо.

Так, члени виконкому остаточно затвердили усі вищезгадані позиції сьогодні, 16 жовтня, під час засідання.

Нагадаємо, пенсіонери та інші пільгові категорії населення зможуть отримати електронні квитки для проїзду у транспорті вже з наступного тижня. Тобто після 20 жовтня. Для цього їм слід звернутися до ЦНАПу, Департаменту соцполітики або до карткового центру. Виготовлення буде безкоштовне. На їхньому електронному квитку буде фото, ім’я та прізвище.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
Лучани Показати IP 16 Жовтня 2019 12:21
Тільки морока людям і все! Сервіс на нулю а вимоги ставлять. Брєд і все. Створюють постійно все не для людей простих то вулиці міняють то проїзд , тільки не те що треба не покращують якість продуктів, не покращується рівень медицини, люди хворіють частіше. Так що нічого не міняється толкове тільки що не будь аби була видимість що щось роблять.
Володимир Показати IP 16 Жовтня 2019 12:52
Що я можу сказати? Канатчикова дача відпочиває.А для приїзджих пільгових категорій з інших регіонів, потрібно перед тим, як сісти в тролейбус, бігом побігти в ЦНАП і виготовити електронний квиток.Уже були валідатори,їх хтось бачив? Побачимо,що вийде з цього.
скептик до Володимир Показати IP 16 Жовтня 2019 13:03
а приїзджим непільгових категорій треба буде йти пішки або їхати на таксі до карткового центру, щоб купити там картку
111 Показати IP 16 Жовтня 2019 13:03
Якось ця система за попередньо приведеною інформацією уже виглядає недієздатною. Тобто, помучать пасажирів півроку, далі закинуть ту справу і 5 років шукатимуть винуватих, але таких , як завжди, не знайдуть.Такі реформи для всіх стали класикою жанру.
скептик Показати IP 16 Жовтня 2019 13:03
до речі, без люцької прописки пільгову картку не дадуть.
Реаліст до скептик Показати IP 16 Жовтня 2019 13:31
Ну так це правильно. Компенсація виплачується з місцевого бюджету за польговиків, чому місто повинно платити на чужих? Нехай ще Луцьк, а уявімо Київ, де пів міста немає прописки?
скептик до Реаліст Показати IP 16 Жовтня 2019 19:03
так у києві такого маразму нема як і багатьох інших містах. бо закон однаковий для всіх і діє на всій території україни.
Автолюбитель Показати IP 16 Жовтня 2019 14:04
А можна накінець показати хоча зразок квитка, а то вже 1 листопада на носі а ще ніхто небачий і не знає де купити,ідея не погана але реалізація-повний бред!
Анонім Показати IP 16 Жовтня 2019 14:25
Во як заворушилися зайці.
лучанин Показати IP 16 Жовтня 2019 14:35
вводячи пільги на рівні міста луцька рада свідомо порушує закон. Цікаво, чим скінчиться подібна ініциатива?
гамно Показати IP 16 Жовтня 2019 15:11
через додаток Тачка їздити стає вигідніше ніж нашими супер-маршрутками , собачими будками)
Альфа Показати IP 16 Жовтня 2019 15:13
Повинен бути квиток на одну поїздку, дві поїздки - це не разовий. На кожній зупинці мають бути автомати з продажу квитків, на випадок поломки ( відсутності часу на покупку і тд ) має бти мождивість придбати квиток у водія за додаткові 15-25% від вартості. Щодо пільговиків - мають бути разові пільгові квитки, за законом України пільговики мають право на пільговий проїзд на всій території країни, Луцьк поки що не відокремився в окреме князівство) Щодо автобусів, перейменованих на таксі - є чіткі визначення терміни, зупиняєшся тільки на зупинках - не таксі. Висновок - система не продумана, зроблена сяк-так абияк, спочатку втілимо, а потім попрацюємо над помилками ( як завжди в нас все робиться)
lolo Показати IP 16 Жовтня 2019 15:47
Нормальна тема з квитками. Мав такий опит. Давно жду цього
Житель Показати IP 16 Жовтня 2019 15:51
Це звичайне замилювання очей людям, і тим самим підвищення ціни за проїзд.
Їван Показати IP 16 Жовтня 2019 16:33
От і дійшли до розуміння того, що на зупинках мають бути не гастрономи з чіпсами, а кіоски для продажу разових квитків для тих, кому їх треба ! Життя заставляє мудрішати !
123 Показати IP 16 Жовтня 2019 18:03
А які будуть проїзні квитки, які закупляють підприємства?
Макс Показати IP 16 Жовтня 2019 18:28
Хтось казав що із запровадженням цієї системи ціни не піднімуть за проїзд і вже виходить за дві поїздки не 12 грн, а 15... ну-ну, вот такі вот правдиві люди там..
Нагадування до Макс Показати IP 17 Жовтня 2019 07:18
А ціну й не піднімуть. 15 гривень коштує тільки квиток на 2 поїздки, на безстроковому вартість буде стара
Володимир до Нагадування Показати IP 18 Жовтня 2019 13:04
Ті.хто.працював.заробили.горби.та.руки,доколін,доквитків,недотянться,а,село,до,міста,не,допустят,бо,потрібноВавчери
Лучанка Показати IP 16 Жовтня 2019 23:30
Я трохи не зрозуміла,а запитати нема в кого.Якщо я щомісяця купую проїздний на тролейбус,бо доводиться багато їздити по роботі,то скільки тепер мені треба буде платити?Поїздний квиток на цей місяць коштував 200грн.а Тепер скільки буде?Хто обізнаний,поясніть,будьласка
Ісус до Лучанка Показати IP 17 Жовтня 2019 01:37
Необхідно купити квиток за 35 гривень та поповнити на необхідну вам суму для проїзду.
Світлана Показати IP 17 Жовтня 2019 00:59
Можливо не вмію читати між рядками... 1) на який саме транспорт квитки? якщо на маршрутку, то за 2 похздки 15 грн - явне подорожчання, а якщо на тролейбус - то аж занадто дорого.. 2) у чому сенс учнівських персоніфікованих квитків, які ще й поновлювати потрібно буде, якщо їх вартість точно така ж, як і звичайного безтермінового багаторазового квитка??? цікаво було б почитати детальніше...
Вячеслав Показати IP 17 Жовтня 2019 06:32
Враховуючи вище сказане я зрозумів ,що чиста картка без внесених на неї коштів буде коштувати 35 гр.Дві поїздки на роботу і назад додому 15 гр.Значить, якшо я за місяць виходжу на роботу не враховуючи вихідних 21 день відповідно роблю кожного дня дві поїздки,а це у місяць 42 рази.42 на 15 гривень в день та цеж піз.......ь 630 гр.А якщо люди добераються до роботи з пересадками це просто жах.
Лучанка до Вячеслав Показати IP 18 Жовтня 2019 20:55
Ви то всього 2рази туди-назад їздите. Я працюю мерчом і страшно скільки грошей за день можу наїздити+діти в садок і назад.Та це сра№а,а не покращення по ходу