USD 38.80 39.10
  • USD 38.80 39.10
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

Луцькі пенсіонери вже з наступного тижня можуть отримати електронні квитки

16 Жовтня 2019 08:29
Пенсіонери та інші пільгові категорії населення лучан зможуть отримати картки для проїзду у транспорті міста вже з наступного тижня.

Про це розповів начальник управління транспорту і зв’язку Володимир Степанов, пише «ВолиньUA».

«Пенсіонери та інші пільгові категорії населення зможуть отримати електронні квитки для проїзду у транспорті вже з наступного тижня. Тобто після 20 жовтня. Для цього їм слід звернутися до ЦНАПу, Департаменту соцполітики або до карткового центру. Виготовлення буде безкоштовне. На їхньому електронному квитку буде фото, ім’я та прізвище», - повідомив чиновник.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЯКИМ БУДЕ ЕЛЕКТРОННИЙ КВИТОК У ЛУЦЬКУ: ВИДИ ТА ВАРТІСТЬ

Володимир Степанов додав, що наразі умови пільгового проїзду незмінні.

«Пенсіонери будуть їздити безкоштовно у тролейбусі та платити у маршрутках».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК У ЛУЦЬКИХ МАРШРУТКАХ ТА ТРОЛЕЙБУСАХ: ЯК ЦЕ БУДЕ ПРАЦЮВАТИ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
скептик Показати IP 16 Жовтня 2019 10:06
Постановою Кабінету Міністрів України від 17 травня 1993 р. N 354 введено безплатний проїзд для пенсіонерів за віком на міському пасажирському транспорті загального користування (крім метрополітену і таксі) та приміських маршрутах. Тобто і в тролейбусах, і в автобусах.
скептик Показати IP 16 Жовтня 2019 10:09
для довідки. згідно частини 3 статті 22 Закону України "Про захист прав споживачів" споживачі звільняються від сплати судового збору за позовами, що пов'язані з порушенням їх прав. тобто раджу всім пенсіонерам за віком звертатись до суду з метою захисту свого права на безкоштовний проїзд у міських автобусах
Василь до скептик Показати IP 16 Жовтня 2019 10:53
Вірно, безкоштовний! А не безквитковий! У них і буде безкоштовний проїзд, по пільговим електронних квитках. А за проїзд без квитка (пільгового чи не пільгового) повинен бути штраф
скептик до Василь Показати IP 16 Жовтня 2019 12:44
право на безквитковий проїзд надає посвідчення, а не якась там картка лючанина. картка використовується лише для реєстрації пасажира-пільговика
скептик Показати IP 16 Жовтня 2019 10:23
і де той картковий центр ?
К.лучанин до скептик Показати IP 16 Жовтня 2019 12:01
З твоїх постів видно що ти не лучанин і навіть можливо не волинянин, якщо задаєш такі безглузді питання. Де є ЦНАП знають всі лучани !!!
скептик до К.лучанин Показати IP 16 Жовтня 2019 12:46
ЦНАП і картковий центр - це різні речі. картковий центр організовує підприємство, яке обслуговує картки лючанина.
Де де до скептик Показати IP 16 Жовтня 2019 12:25
в картковому будинку на картковій вулиці!
скептик до Де де Показати IP 16 Жовтня 2019 12:46
це в палаті №6, де ти знаходишся ?
ох-хох Показати IP 16 Жовтня 2019 10:49
Моя свекруха з Луцького району. Приїзджає в луцьк не часто. Поясніть: приїхала , вийшла сільської маршрутки, що далі бабі робити? Як добратись по своїх справах? Іти шукати картковий центр? підїхав тролейбус, і пенсійнге є , і гроші є. Але їхати не можеш,. Добре якщо швидко розбереть, сообразить. а хто старіший. чи не дуже меткий.??? Поки це все втрамбуєть до ладу. стільки буде нервів . безтолково все!
скептик до ох-хох Показати IP 16 Жовтня 2019 12:51
от на це і розраховано, щоб старші люди платили і не розкривали рота
Анонім Показати IP 16 Жовтня 2019 11:07
Так от і перейменували автобуси на маршрутні ТАКСІ. Щоб з пенсіонерів здерти. Чим та "маршрутка" відрізняється від міського автобуса? Тим, що пільговики платять.
скептик до Анонім Показати IP 16 Жовтня 2019 12:48
почитай законодавство. ніяка це не маршрутка, а міський автобусний транспорт загального користування.
луцьк до Анонім Показати IP 16 Жовтня 2019 14:26
Маршрутка - це приватний перевізник. Вони самі диктують умови перевезення.
скептик до луцьк Показати IP 16 Жовтня 2019 18:52
то якщо десь на хуторі будуть гній возити
Дьодік до луцьк Показати IP 16 Жовтня 2019 20:38
Це ФАРШрутки...
Реєстратор Показати IP 16 Жовтня 2019 11:44
Має бути спосіб зареєструвати квиток онлайн. Якщо ті валідатори працюють через зчитування qr коду то можна створити спец сайт де внуки можуть зареєструвати бабусь дідусів чи так само зареєструватися онлайн. Видрукував тимчасовий квиток чи скачав на смартфон і нема проблем. А так стареньким треба ще буде в черзі вистояти в Цнапі чи ще десь. Нелогічно.
скептик до Реєстратор Показати IP 16 Жовтня 2019 12:49
все для людей стараються. як би їх обдерти
К.лучанин Показати IP 16 Жовтня 2019 11:52
Пан Степанов робить гучні заяви , але ЦНАП про це нічогісеньки не знає !!! Для чого це йому говорити , коли він не утряс ці питання із ЦНАПом. А 20 -е число ось уже на носі і люди почнуть звертатись і почнеться бардак, черги, людей і т.інш. Кому це приємно?Я це говорю тому, що по гарячих слідах я вже це уточнив в ЦНАПі і там нічого про це не знають!
скептик до К.лучанин Показати IP 16 Жовтня 2019 12:50
вони просто дурака клеять. все вони знають
ВВ Показати IP 16 Жовтня 2019 17:17
А може ми станемо Амстердамом, пересядемо більше на велики..Тільки зиму якось пережити з валідаторами)
Пасажир Показати IP 17 Жовтня 2019 07:49
Щоби ці автобуси їздили,потрібні як мінімум водії,щось тут не хороше передчуття...
вуйко з великої глуш Показати IP 17 Жовтня 2019 07:57
Чи не пора всім пенсіонерам і пільговикам виділити доплати за проїзд у транспорті у вигляді обовязкової доплати до їх мізерних пенсій? Але тоді чинушам урветься ласий кусок бюджетного пирога (((
скептик до вуйко з великої глуш Показати IP 17 Жовтня 2019 12:54
вуя, даєш 1000 гривень в місяць ? а ще краще 3000 (з врахуванням пільг на міжміські поїздки)
вуйко з великої глуш до скептик Показати IP 17 Жовтня 2019 22:49
А чим теперішнє відшкодування поїздок пільговиків відрізняється від того, що я кажу? Тільки тим, що чинуші мають можливість "списати" собі в кишеню частину коштів на проїзд? Та ще тим, що пільговик не може вибрати собі вид транспорту (тільки комунальний)?
Оля Показати IP 20 Жовтня 2019 21:55
Якщо людина не проживає у Луцьку, але там працює та має право на безкоштовний проїзд, то у неї це право заберуть із цими нововведеннями?