USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Пачка цигарок за 56 грн: Кабмін хоче підвищити акциз у 5 разів

19 Вересня 2017 15:36
Кабінет міністрів вніс до Верховної Ради законопроект про щорічне підвищення акцизу на сигарети на 20%, збільшивши податок майже у п'ять разів до 2025 року.

Про це йдеться у проекті закону №7110-1 від 18 вересня, розміщеному на сайті Верховної Ради.

Запропоновані зміни до Податкового кодексу повинні довести акциз на сигарети до 90 євро за 1000 штук до 2025 року. Відповідно до курсу Нацбанку, це означатиме, що за 20 цигарок треба буде заплатити близько 56 гривень.

«Зокрема, проектом передбачене щорічне збільшення ставок акцизного податку на тютюнові вироби: у 2018 році – на прогнозний індекс споживчих цін 11,2% та додатково на 16,7%, а у подальші роки – на 20% до рівня 90 євро за 1000 штук», – йдеться у пояснювальній записці.

Метою проекту називається виконання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, зокрема, акцизний збір з продажу цигарок має відповідати рівню, визначеному в директиві Ради ЄС.

Наразі мінімальне податкове зобов’язання для тютюнових виробів в Україні становить 20 євро за тисячу штук.

Нагадаємо, 9 вересня вступила в дію постанова Кабінету Міністрів України про підвищеня мінімальних оптово-відпускних та роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Кіндрат Панасович Показати IP 19 Вересня 2017 15:52
виродки...зовсім їб...улись уроди!? І тільки не треба зараз тут хейтити курців. Всі ми люди, у кожного свої потреби. Це ж насамперед не якісь вже аж такі наркотики і алкоголь, які руйнують людські долі і стають причинами злочинів і вбивств! Деякі люди просто не зможуть без них обійтися, а ось від ковбаси запросто. Хоча більшість людей вже забуває якісний смак цього продукту(( У всьому має бути якась межа. А тим чиновникам-мільйонерам звичайно один х..р на ціни з їхніми офшорними рахунками!
Кіндрат Панасович до Кіндрат Панасович Показати IP 19 Вересня 2017 18:02
до тих хто ставить "-". Ви ідіоти? Ви думаєте що якщо мінімальна вартість сигарет буде 56 грн то "ковбаса" буде по 12 грн? Ідіоти без мозку...ну як не куриш, то сиди собі і мовчи (курець просто апріорі не зміг би поставити "-"). Я ж наприклад не користуюсь вибачте прокладками чи памперсами, але вважаю недоцільно штучно і безкомпромісно підвищувати до космосу на їх ціни! І ящо у мене немає автомобіля (він мені просто-напросто і не потрібен якщо розібратись), то давайте піднімемо ціну на бензин так у разів 5-6! Гривень десь 150-200 за літр! А то задовбали - іздять, смердять, загаджують екологію і вбивають людей! От так це до прикладу і думають середньостатистичні а-ля спортсмени у лапках ненависники сигарет. Є ще дебіли які вказують на ціни у Європі і США. Так, ціни там на них високі і правління не заохочує до куріння бо по страховці держава лікує громадян від хвороб до яких воно ж і призводить. Я це розумію. А у нас що!? Якщо ти захворієш, то це твоя проблема і гроші тільки твої! Держава в ср..ці тебе мала! От і запитується: що за х...рня твориться і де логіка?
Я Показати IP 19 Вересня 2017 15:57
Це значить,що ціни виростуть на все в такому порядку,на продукти...або вони самі будуть курити,якщо це тільки на цигарки,але думаю що все подорощає.Гривня знеціниться.
123 Показати IP 19 Вересня 2017 16:28
Треба кидати палити...
456 до 123 Показати IP 19 Вересня 2017 17:21
Подорожчає газ, кидай обігріватися. тарифи на транспорт - ходи ногами. Все кидайте якщо влада на щось підніме ціни).
русс Показати IP 19 Вересня 2017 18:25
уявляю какие ,бл.., зарплаты у нас будут в 2025..)
усім курцям Показати IP 19 Вересня 2017 18:41
курці - це такі скотиняки які отруюють не тільки себе а й оточуючих! Всі зупинки, підїзди, площадки, перони, вулиці........в НЕДОПАЛКАХ! іде по вулиці - курить,плює,харкає. на зупинці не встигає викурити - біжить в автобус і смородом дихає на оточуючих! курить на балконі - недопалки кидає вниз... ЗАБОРОНИТИ ВЗАГАЛІ ЦИГАРКИ якщо свинота не вміє себе культурно поводити!
Кіндрат Панасович до усім курцям Показати IP 19 Вересня 2017 19:50
коментар було видалено
Я до усім курцям Показати IP 20 Вересня 2017 14:36
Ну ти ж пукаєш і всі дихають,то що тепер тебе теж скоти?якою називати?А ще ти не миєшся і потом ваняєш і по телефону в громадському транспорті розмовляєш,худоба,одним словом
ще не зовсім свідоми Показати IP 19 Вересня 2017 19:15
Черговий факт непрофесіоналізму "помаранчевої нечисті". Вони просто не знають інакші варіанти, яким чином поповнити бюджет. Ніхто з владців навіть не заїкається про створення робочих місць, збільшення бюджету за рахунок привабливого інвестиційного клімату, що призвело би до збільшення надходжень від податку на прибуток та доданої вартості. Якась біда в держав -і тільки до влади приходять свідомі (2005-2019, 2014-п.р.), негайно доводять українців до зубожіння. І на х.й були ті криваві клоунади 2013-2014, якщо поліпшення життя простих людей немає і не передбачається?