USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«Платіть або виходьте», – у Луцьку маршрутник змусив дітей платити 5 грн за проїзд

18 Вересня 2018 19:43
Водій маршрутки №251 у Луцьку змусив групу школярів, які пред’явили учнівські квитки, сплачувати повну вартість проїзду.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Група школярів з 5-7 дітей сіла в маршрутку в центрі міста, оплатили за проїзд по учнівському тарифу (2 гривні). Проте водій відмовився приймати оплату, заявивши, що маршрут №251 є приміським.

«Діти пред’явили водію учнівські квитки, але він заявив, щоб платили 5 гривень або виходили. Пасажири маршрутки почали обурюватись, сказали водію, що він і так їде містом. Але водій заявив «питання не до мене, а до перевізника», – каже очевидиця пані Олена.

Як повідомляло ІА Волинські Новини, у травні виконавчий комітет Луцької міської ради ухвалив рішення про збільшення вартості проїзду в маршрутках до 5 гривень. Для школярів вартість проїзду встановили у розмірі 2 гривень за умови, що у них є учнівський квиток.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 39
Луцьк Показати IP 18 Вересня 2018 19:52
Скотина і за кермом скотина!!!
Бобби до Луцьк Показати IP 18 Вересня 2018 19:57
Делай деньги, делай деньги, а остальное все дребедень
Енді Лесс Показати IP 18 Вересня 2018 20:16
Водій - какаЖка! А якби твоїх дітей вот так...? Хамло!
Отакої... Показати IP 18 Вересня 2018 20:24
Коли ця сволота вже нажреться? Чи у нього немає дітей чи онуків?
Маршрутник Показати IP 18 Вересня 2018 20:24
Платіть або ходіть пішки знахабніли халявщики
Анатоль_ Показати IP 18 Вересня 2018 20:27
Дiтям треба пiшки ходити. Я в дитинствi пiшки ходив в школу в сусiдне село. 5 км
скептик до Анатоль_ Показати IP 19 Вересня 2018 10:20
ТВОЄ важке дитинство залишило відбиток на твоєму інтелекті не в кращу сторону
Правдоруб Показати IP 18 Вересня 2018 20:29
Ви задовбали вже на водіїв гнати!!! Як перевізники в змові із міськрадою ціни підняли то сиділи всі як миші, а тепер плачете. І 251 приміський маршрут, а рішення міськради стосується міських маршрутів.
Слава до Правдоруб Показати IP 18 Вересня 2018 22:43
На ВОДІЇВ ніхто не гонить!!! Гонять на знахабнілих ненажер які бажають нажитись на дітях.Які вважають що вони можуть робити що їм забажається-хочу 5 гривень візьму хочу пільговика висажу хочу на десять хвилин раніше виїду а потім на ЖИРНІЙ зупинці довше постою щоб більше народу підійшло хочу в не вигідний час зовсім не виїду (машина поламалась-А ШО ???)
Правдоруб до Слава Показати IP 19 Вересня 2018 09:38
Щось не подобається - пиши скарги, звернення до компетентних органів. Вони тобі дадуть "компетентну відписку". І взагалі, Ви всі привикли що там пільга, там субсидія, там я податок не заплачу, там контрабанди з Польщі привезу. Такого скоро не буде - всі будуть платити на рівні. А то через таких нитиків, чесні люди з нормальним легальним доходом і податки за Вас платять, і комуналку Вам на субсидії, і ще й сімю стараються якось одіти і прокормити. Маєш дітей - плати за них і давай гроші на проїзд, а не прикривайся дітьми. Слабак.
Анонім до Правдоруб Показати IP 19 Вересня 2018 10:22
лохи завжди платять
Правдоруб до Анонім Показати IP 19 Вересня 2018 13:35
Лох платить тоді коли не потрібно, чи ти заходиш в магазин, береш візок товарів і проходиш "мімо каси", а фраєр?
Петро до Правдоруб Показати IP 19 Вересня 2018 07:41
В маршрутках Луцьк Ківерці по місту -4гр.
Торі до Петро Показати IP 19 Вересня 2018 09:30
це так було спочатку, а зараз в 103 і 107 по місту 5 грн
Правдоруб до Петро Показати IP 19 Вересня 2018 09:34
Де ти був, Петя, коли в Луцьку ціни піднімали? В Ківерцях 4 гривні платив?
С до Петро Показати IP 19 Вересня 2018 09:36
Не у всіх вже
Мешканець Показати IP 18 Вересня 2018 20:36
Як платити то приміський, а як їхати то через центр міста. Хай і їздить по Глушець та об'їзній
Олег Показати IP 18 Вересня 2018 20:42
В чому сенс даної новини? В тому що кучка школоти вирішила що вони розумніші за всіх? Ага, найголовніше ж сфотографувати на свої тапки водія в очікуванні РЕЗОНАНСА. А люди ж всі купляються "БІДНІДІТКИВОДІЙСКОТИНА". У рішенні міської ради чітко вказано "Встановити граничний тариф на послугу з перевезення одного пасажира автобусами на МІСЬКИХ маршрутах загального користування у звичайному режимі руху – 5,00 грн. Для дітей шкільного віку, учнів та студентів від 6 до 18 років встановити вартість проїзду у автобусах на міських маршрутах загального користування у розмірі 2,00 грн. за одну поїздку, за наявності учнівського, студентського квитка." Де тут хоч слово про приміські маршрути?
Ахванасій до Олег Показати IP 18 Вересня 2018 21:14
Олеже, відразу видно що ти щирий українець.Арій в своєму(українському) роді.По перше Мешканець вірно замітив - як-що приміський, то на кой їде центром міста?По друге - загарбникигнобителі при срср всяко підтримували дітей пригноблених, давали безкоштовну освіту, харчування в дитсадках і школах,медицину, відпочинок в вигляді дитячих таборів та безлічі безкоштовних гуртків.Ну і безкоштовно возили дітей пригноблених в громадському транспорті, а при свідомих кожна б...дь тільки заробити хоче на дітях вишукуючи любі шпаринки і приймаючи постанови?
Анонім до Олег Показати IP 18 Вересня 2018 21:35
Нехай їздять по вул Глушець та Набережній,Ківецівській,Рованці,Потебні до автовокзалів -БЕЗ ЗАЇЗДУ у ЦЕНТРАЛЬНІ вулиці Луцька.
Анонім до Анонім Показати IP 18 Вересня 2018 23:08
Це ви так думаєте про дітей,не смішіть,щирі українці,а якщо дитині потрібно в центр,то ще на одну маршрутку сідати?Які ж ви"щирі".Тільки б комусь напакостити,рахуєте чужі гроші,ми так живемо,бо ви є частиною тої країни.Посидіть на місці шофера,впевнений будете здирати гроші з пільговиків і інших.Гнилі люди
Anonymous до Анонім Показати IP 19 Вересня 2018 01:19
Маршрутник? Чи просто "вумний" дуже? Про інтереси ЛЮДЕЙ, так-так, тих мурашок, які їздять громадським транспортом, а на "Лексус" не мають, подумав? Якого х*ра я маю пертися на АВТОВОКЗАЛ (тим більше, АС-2), щоб заїхати на рибалку в Підгайці? Чи навіть перти на горбу речі вниз на Глушець? А на Ківерці - то на твою думку, генію, всі мають на Ківерцівську їхати, доплативши за міську маршрутку і з пересадкою? ДІАГНОЗ, немає чого і говорити далі...
Слава до Олег Показати IP 18 Вересня 2018 22:21
А що значить приміський якщо він курсує майже через усе місто? А маршрут 4. 9. 9а. 19. 22. 25. та інші які виїзжають за межі міста вони що тоже приміські?З дітей тоже по 5 грв. дерти? І якщо ти їдеш по місту виконуй рішення міської ради.Чи якщо ти приміський то тобі всі міські закони до одного місця в тому числі і ПДР. Ти правду сказав "БІДНІДІТКИВОДІЙСКОТИНА". І ти Олег також.
Правдоруб до Слава Показати IP 19 Вересня 2018 09:41
Приміський означає, що маршрут курсує за межі міста і охоплює навколиші приміські населені пункти. Іди но трохи підучись.
скептик до Правдоруб Показати IP 19 Вересня 2018 10:26
якщо приміський, то нехай їде на автовокзал по окружній. їде по місту - нехай виконує рішення міської ради
Правдоруб до скептик Показати IP 19 Вересня 2018 13:38
Відкрий закон "Про автомобільний транспорт", почитай визначення приміського маршруту, і тоді зрозумієш, що ти написав дурню
Читач Показати IP 18 Вересня 2018 21:30
Якийсь "талант" пролобіював в міській раді створення приміського маршруту 251 на заміну 30-му міському маршруту. Всі тепер від того страждають. Для мешканців вул. Дубнівської від залізничного переїзду до кільця на виїзді з Луцька тепер взагалі не передбачено міського транспорту. А лобійований власник 251-го маршруту явно зажерся. Якість переведення ніяка. Його пора поставити на своє місце, або гнати в три перекиди.
Правдоруб до Читач Показати IP 19 Вересня 2018 09:45
Йди став, чого тут плачеш?
Юля Показати IP 18 Вересня 2018 21:34
Так в 251 проїзд дітей до 14 років 2 гривні. Цим дітям 14-ти ще немає. Тому водій не правий. А взагальному на даному маршруті їздять хамовиті водії. Такий самий там і перевізник.
Правдоруб Показати IP 18 Вересня 2018 22:08
Провчити всіх маршрутників можна єдиним способом-не Їздити в маршрутках!!!
Правдоруб(істинний) до Правдоруб Показати IP 19 Вересня 2018 09:47
Ех ти чого мій нік присвоїв??? Хочу побачити тебе в 70 років із двома сумками по 10 кг які ти сунеш в Забороль із базару чи навпаки.
Отакої... до Правдоруб(істинний) Показати IP 19 Вересня 2018 17:58
Не хилий "дідок" в 70 років дві сумки по 10кг перти на базар...нехай собі коняку купе.
Гой до Отакої... Показати IP 20 Вересня 2018 08:51
Уяви собі, не всі такі трутні і дрищі як ти
Аня Показати IP 18 Вересня 2018 22:28
Мало того так ще й гроші бере та здачі давати не хоче. Дали йому 200грн а він заявив що нічього йому ніхто не давав, мовляв така багата шо в маршутці такіми грішми платиш,якби не жінка яка сиділа збоку здачі мені б ніхто не дав. Можна подумати йому є до цього діло які були такіми і платила, зайцьом не їду ж..
Ау Показати IP 18 Вересня 2018 22:42
Г*дон і перевізник і водій
Юлія Показати IP 19 Вересня 2018 00:28
Хто плюсує Олега))) той лох водій маршрутки))) Бидло водій= бидло Олег
Лучанка Показати IP 19 Вересня 2018 01:00
Г не перевізник а водій. Перевізники від таких водіїв мають тільки проблеми . Маршрут#227 на Боголюби возить дітей та учнів по 2 грн. І все ок.
Справедливий Показати IP 19 Вересня 2018 08:28
Для чого розводити тут балаган? Якщо діткам потрібно проїхати ВИКЛЮЧНО в межах міста, то невже не простіше батькам пояснити своїм дітям, аби ті їздили маршрутками №№ такі то й такі (маю на увазі міські, а не приміські). І все! Ніяких скандалів і ображених один на одного. Не потрібно провокувати скандали і виясняти, хто правий, а хто ні.
123 до Справедливий Показати IP 19 Вересня 2018 20:08
То поясни якою маршруткою доїхати діткам від кільця на виїзді з міста по Дубнівській до 7-ї школи, якщо там їздять міські маршрути тільки за 2 км від від кільця (за переїздом).