USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.85 40.40
  • PLN 9.75 9.97

Подробиці смертельної ДТП за участю патрульного в Ковелі

3 Січня 2018 09:42
Патрульний поліцейський, який скоїв смертельну аварію в Ковелі, не перебував при виконанні службових обов’язків.

ДТП за участю інспектора патрульної поліції, в якій загинула людина, прокоментували у прес-службі патрульної поліції Волині.

Нагадаємо, аварія трапилась 2 січня у Ковелі поблизу залізничного мосту. Працівник патрульної поліції, який керував “BMW-525” (що на литовській реєстрації), допустив зіткнення з “ВАЗ-2104”, котрий рухався у попутному напрямку.

Зі слів речниці патрульних Ольги Бузулук, ДТП трапилася близько 19 години.

Водієм BMW виявився 23-річний інспектор патрульної поліції у Волинській області, який не перебував при виконанні службових обов’язків (мав вихідний).

Від удару ВАЗ відкинуло за межі проїзної частини, BMW також опинився у кюветі. Водій та пасажир BMW вибігли надавати допомогу потерпілим з ВАЗ.

45-річного водія шпиталізували. 33-річний пасажир, на жаль, загинув. Водій та пасажир BMW по медичну допомогу не звертались.

Інспектор патрульної поліції був тверезим – це підтвердила відповідна перевірка у медичному закладі. За його словами, у ВАЗа не працювали задні габарити, тож він його не помітив.

У коментарі УНН Ольга Бузулук додала, що цей поліцейський прийняв присягу лише 19 грудня 2017 року.

Щодо цього випадку триває слідство.

Службове розслідування ініційовано і в Управлінні патрульної поліції Волині.

УПП у Волинській області висловлює співчуття рідним та близьким загиблого у цій автопригоді.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Вася Показати IP 3 Січня 2018 10:52
Вовченко - звільняйся! Дозволив "бляхі" патрульним от і маєш результати, смерть та каліцтва.
Тьотка до Вася Показати IP 3 Січня 2018 11:23
Співчуття родині загиблого. Але цьому патрульному та його родині я співчуваю більше. А якби патрульний, який за гірким збігом обставин опинився на тій дорозі, їхав на службовому Prius,і чи на іншій машині, то в джигулєй габарити засвітилися б ? Зламки совєтського автопрому на шрот ! Якісний некорумпований примусовий техогляд кожному транспортному засобу!
До тітки до Тьотка Показати IP 3 Січня 2018 11:42
Подивиться на фото габаритів ВАЗ 2104. Там цілий світлофор, який засвічується підсвіченням навіть сторонього світла. Так що це виправдання безглузде, хоч і брехливе в свому корні.
Вася до Тьотка Показати IP 3 Січня 2018 12:04
патрульний мо забув про швидкість 50 км/год? а "сліпи" заляті ще з 1 січня були!
хам Показати IP 3 Січня 2018 10:58
взагалі опупіли
Експатрульний Показати IP 3 Січня 2018 11:26
Такого при Бардасю О. В не було.
17 Показати IP 3 Січня 2018 12:15
Яка має бути швидкість (50 км/год. в населеному пункті?!?!), що сила удару викинула автомобіль, який рухався В ПОПУТНОМУ НАПРЯМКУ!!!, за межі проїзної частини? І до чого тут був він на службі, чи ні? І співчуття свої за...те собі...
Олександр Показати IP 3 Січня 2018 12:53
Якби водій БМВ отримувався швидкісного режиму - летальних наслідків - не було б. А от цікаво - чи притягнуть його до відповідальності за порушення митного режиму? Чи він не знає, що порушив статтю митного кодексу? І це людина, яка повинна дотримуватись безпеки дорожнього руху і бути взірцем для інший водіїв. Навіть і не при виконанні. Замнуть справу, звичайно.
Bomba Показати IP 3 Січня 2018 14:45
Молодого поліцeйського нeнавчили яка максимальна жвидкість руху авто в насeлeному пункті
Блуд Показати IP 3 Січня 2018 15:01
Підсумую вищесказане: БляХєри - гі?но!
123 Показати IP 3 Січня 2018 20:48
Що можна сказати "пластмасові"... понабиради дітвори без досвіду і навиків водіння, а тепер наслідки, той що , що він прийняв присягу 19.12.17, звільнити такого треба! Праівники поліції мають приклад показувати для учасникі дорожнього руху і громадян, боряться з литовцями, а самі їздять)))) Ха-ха