• EUR 39.85 40.15
  • PLN 9.85 9.98

«Шахтар» поступився молдавському «Шерифу» у Лізі чемпіонів

15 Вересня 2021 21:48
Пропустивши по голу в кожному з таймів, донецький «Шахтар» поступився молдавському «Шерифу» у першому матчі групового етапу Ліги чемпіонів з рахунком 2:0.

Очікувано «Шахтар» взяв м‘яч під контроль на старті гри, але особливих дивідендів «гірникам» це не приносило, оскільки молдовани не дозволяли їм наближатися до воріт. Натомість «Шериф», отримавши м‘яч, одразу вибігав в контратаки, не роблячи довгих розіграшів. І на 16 хвилині молдовани відкрили рахунок: Адама Траоре в один дотик розстріляв ворота Пятова після навісу Крістіано – 1:0.

Після пропущеного голу донеччани продовжили володіти м‘ячем, але «Шериф» заграв впевненіше – кількість контратак збільшилася.

Найнебезпечніший момент в першому таймі для того, щоб зрівняти рахунок, був у Ласіни Траоре на 31 хвилині, але удар нападника «гірників» з-під поперечини витягнув Анатасіадіс. У підсумку перший тайм так і завершився з мінімальною перевагою «Шерифа».

На старті другого тайму міг забивати Марлос, який вийшов на заміну, проте після серії рикошетів голкіпер забрав м‘яч до рук. Невдовзі непоганий шанс мав Фернандо: вінгер протягнув м‘яч з центру поля, змістився та пробив – над поперечиною.

А на 62 хвилині «Шахтар» пропустив вдруге: Янсане головою замкнув навіс з лівого флангу від Крістіано, який оформив другий асист – 2:0.

Наприкінці гри донеччани затиснули «Шериф» на їхній частині поля, але відіграти бодай один гол не вдалося.

Тож фінальний свисток арбітра зафіксував впевнену перемогу «Шерифа» – 2:0.