USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Ще у 3 лікарів луцької лікарні виявили коронавірус

1 Квітня 2020 21:49
У трьох лікарів Луцької міської клінічної лікарні діагностували коронавірус. Всі вони з того ж відділення, в якому працюють лікар і 3 медсестри, в яких коронавірус підтвердився рано вранці 1 квітня.

Про це повідомив ресурс NewsMakers. Також цю інформацію в коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини підтвердила керівниця Волинського обласного лабораторного центру Наталія Янко.

«Встановлено ще трьох носіїв хвороби. Це три лікарі відділення інтенсивної терапії», – повідомила Янко.

Попередньо відомо, що почувають вони себе добре, видимих ознак хвороби лікарі не мають.

Відтак серед працівників луцької лікарні - вже 8 хворих на коронавірус. Після першого випадку інфікування вранці 1 квітня діагноз підтвердився ще у 1 лікаря та 3 медсестер, а ввечері того ж дня – ще у 3 лікарів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
лучанка Показати IP 1 Квітня 2020 21:56
А винні понесуть відповідальність?
Читач до лучанка Показати IP 1 Квітня 2020 22:23
За що відповідальність? В чому лікарі винні? А якщо з тобою щось трапиться, ти до кого побіжиш за спасінням?
ЧитачУУУ до Читач Показати IP 1 Квітня 2020 23:31
От ця совкова звичка "А якщо з тобою щось трапиться, ти до кого побіжиш за спасінням" - це все і породжує, корупцію у першу чергу! Лікар, якщо вибрав цю стезю ідавав клятву повинен лікувати як пожежник гасити, а військовий боронити!
Олександр до лучанка Показати IP 1 Квітня 2020 22:24
А хто винен??? Тут пів Луцька може бути носієм. Просто ніхто нас не перевіряє.
правда до лучанка Показати IP 1 Квітня 2020 22:42
А коли в нас уряд за щось відповідав?
туристка Показати IP 1 Квітня 2020 22:17
ЦЬОГО ТРЕБА БУЛО І ОЧІКУВАТИ , ТЕПЕР ТРЕБА ПОВНІСТЮ ЗАКРИВАТИ ЛІЕАРНЮРОБИТИ ПОВНУ ДЕЗИНФЕКЦІЮІ ІНАЧЕ БУДЕ КИТАЙ
12345678 до туристка Показати IP 1 Квітня 2020 23:48
В Китаї епідемію зупинили, закривають спецкоронавірусну лікарню, запускають заводи. Найгірше то Італія, Іспанія
н до 12345678 Показати IP 2 Квітня 2020 09:18
ну ви нас з Китаєм не рівняйте. у нас елементарного нема. в аптеці навіть парацетамолу нема.....
COVID пішов ти Показати IP 1 Квітня 2020 22:28
Зараз хворіють реально багато людей. Винний лише вірус. Здоров'я всім!!!
Луцький Показати IP 1 Квітня 2020 22:33
А з якого відділення?
Анонім до Луцький Показати IP 2 Квітня 2020 08:50
реанімація. Ну ви зрозуміли
Лучанин Показати IP 1 Квітня 2020 22:45
всі хворі з РЕАНІМАЦІЇ !!!
Луцький до Лучанин Показати IP 1 Квітня 2020 23:54
В структурі Луцької клінічної лікарні не бачу такого "відділення інтенсивної терапії". Якого профілю відділення терапевтичного чи хірургічного?
Круговапорука Показати IP 1 Квітня 2020 23:09
Прокурор: - Я хотів відкрити справу, але це ж моя сусідка, а поруч сусід майор сбу, а трохи далі медіамагнат і діти чиновників. У нас великий човен.
Розум до Круговапорука Показати IP 2 Квітня 2020 02:42
За якою статею? Відсутність матеріального забезпечення лікарень державою? Якби в кожній лікарні були засоби захисту в достатній кількості, то лікарі би в них ходили треба чи не треба і ситуація була б абсолютно іншою. До чого тут сусіди чи ще якась порука? Порука чого віруса до віруса? Запідозрити вірус в людини можна тільки якщо є симптоми, далі треба робити аналіз який робиться пару днів. За цей час може бути що завгодно. Краще би поспівчували разом з тими хто вам плюсує Аби когось наказати, а за що немає значення! Думати не намагалися?
Сергій Показати IP 1 Квітня 2020 23:33
Друзі, у чому винити лікарів? Вони просто виконували свою роботу.
а до Сергій Показати IP 2 Квітня 2020 09:21
при чому тут лікарі. це така влада. потрібно було усіх перевіряти на вірус. ще місяць назад. просто поголовно усіх. а так пацієнт видно лікарів заразив. а тестів то нема у нас в такій кількості.
мммм Показати IP 2 Квітня 2020 01:14
Новим видом вірусу перехворіє 60-80% населення.Зупинити вірус--- це те саме , що зупинити вітер. Наші люди вже перехворіли в січні 2020 року , про це свідчить смертність від пневмонії за січень 2020 року. Правда нас загнали на карантин і повернули на днях 144 000 людей,мохе бути нова хвиля. Вірусологія від уряду. Спасаючи від COVID-19( потім може бути нова версія вірусу COVID-20) ,нам пропонують ціни :33 гривні за цибулю , 107 гривень за лимони , захмарна ціна на часник ,ми не зможемо довго купляти навіть просту їжу. Спасуть одного від вірусу,а скільки людей вмре просто і статистики вести не будуть.Кожен місяць вмирає природною смертю 50 000 українців.
Т. Показати IP 2 Квітня 2020 01:33
Мова,чомусь,тільки про лікарів та медсестер,які стали заручниками обставин(дуже жаль). Невже у реанімаційному відділенні міськоі лікарні не було жодного пацієнта,як справи у них?
Отакої Показати IP 2 Квітня 2020 09:06
Можна погодитись з мммм.Але ж люди під час епідемії свідомо поїхали на відпочинок і після приїзду не самоізолювались.Як це розцінювати-людська недбалість чи пофігізм?А найбільше людей хвилює несправедливість і брехня влади.
Іван Показати IP 2 Квітня 2020 09:16
Доброго ранку! Заручниками COVID-19 стали ми всі, на жаль. Але, в той час, як основна маса людей може пересидіти цю складну ситацію вдома!!!!!! не ризикуючи своїм здоров'ям і життям і здоровя'м своїх рідних і близьких, ряд осіб, виконуючи свої професійні обовязки, наражають себе на небезпеку: органи виконавчої влади, медики, продавці супермаркетів, водії спецперевезень, працівники стратегічних підприємств та інші. Тому, прошу з повагою і розумінням ставитись до людей, які оберігають та піклуються за наше життя та здоров'я в цей складний період!
Люся Показати IP 2 Квітня 2020 09:45
Дивно.але окрім лікарів інших хворих немае.так від кого вони заразились?Чи це приховування інформації?
123 до Люся Показати IP 2 Квітня 2020 10:00
Немає тестів - немає й хворих (((
Емілія Показати IP 2 Квітня 2020 10:56
В останніх коментарях щодо цієї теми часто люди запитують хто 0 пацієнт? Ну невже так важко подумати, почитати не тільки плітки і прокльони, але якусь статистику, на Волині за січень- лютий померло десь до 600 людей від пневмонії, Невже там не було коронавірусу ?!!! перший пацієнт дівчинка з коронавірусом- бо тести появились!!!!!!!! Вона давно не перший і не 10 пацієнт! Далі: в Італії, Іспанії, Китаї, і пан Ягенський ( відомий лікар не лише в Україні) говорять і пишуть, і це реалії- лікарня це перша ланка яка стикається з коронавірусом, велика кількість людей лікарів повмирало уже через це по всьому світу !!!!!! Весь світ, кожна країна ПІДТРИМУЮЮТЬ ЛІКАРІВ, бо розуміють, що вони перші в черзі , щоб заразитись, але без них - ВЗагалі Ніяк!!!!!! Пан Дмитро Глазунов, в такий важкий час - зводить якість особисті рахунки, веде підрахунки, то може нехай замінить лікарів, яких так у відпустки відправляє, і лікарню закриває!!!! А питання до матеріально- технічного забечпечення лікарень, треба бути сліпим, нічого не бачити і не читати, київські !!!! лікаріні показують по телебаченню і лікарні цілої країни - в убогому стані, убожескому!!! Зіба інфекційна наша лікарня в кращому стані, там теж головний лікар - злодій, обкрадає і таке інше ????!!!!! В такий важкий час боротьби - час закидати це головним лікарям , лікарям ?! Більше 20-ти років руйнування медицини !!!! Та підуть у відпустки лікарі- хто Нас буде оглядати, апендицит схопить, внфаркт і так далі, до прикладу, а в людини буде і кашель і температура, і коронавірус, що - де оперувати , в інфекційній? Де оглядати, і екстренно пятувати? Теста ждати ????? На вулицю викинути? Хату спалити? А може громаді міста почати підтримувати лікарів, дякувати , писати , говорити, як в цілому цивілізованому світі!!!! Страх не повинен в нас вбити ЛЮДИНУ, нехай усіх нас береже Господь, сили, здоров‘я лікарям!!! Р.s Навіть у тваринному світі - лежачого не б‘ють, закон природи!
Петро до Емілія Показати IP 2 Квітня 2020 15:06
Медицина то руйнувалася!А давайте подивимось де в яких маєтках живуть головні лікарі.То хто руйнував?
правда до Емілія Показати IP 2 Квітня 2020 15:29
У січні 2020 року від грипу та пневмонії в Україні померла 621 особа, що на 27,7% менше, ніж за аналогічний період 2019 року. Не вірте таким як емілія. Вона фейкомет.
Отакої Показати IP 2 Квітня 2020 11:31
Не повинно бути ніяких головних лікарів(там до речі директор,хоча це просто зміна назви).А повинні бути директори(управлінці-мененджери)і не з медичною,а економічною освітою.А лікувальним процесом мають займатися інші люди.Ніхто ніякої медицини не руйнував,бо не можна зруйнувати того,чого немає.Китай справився.Хто вам про це скаже,комуністи Китаю,чи наскрізь корумпована і прогнила ВООЗ.Багато відповідей ми отримаємо пізніше і то може...
12345 до Отакої Показати IP 2 Квітня 2020 17:52
управлінці-мененджери)і не з медичною,а економічною освітою..., у будь-якій галузі то ІДІО*ИЗМ, вибачаюсь за грубе слово
Анонім Показати IP 2 Квітня 2020 11:33
На лiкаря хтось дихнув, може в лiкарнi, може в магазинi, та де завгодно, може десь хтось кашлянув на документ який лiкар дивився... воно ж так легко передаеться. Симптоми кiлька днiв не проявляються. Були пятиминутки? От i пiшло... По даним останнiх дослiджень хвороба можливо також передаеться по повIтрю як туберкульоз. Не судiть тих хто захворiв. Я працюю в лiкарнi в великому мiстi в США. В нас тестiв швидких немае до сьогоднi. Вiдправляемо тести в iнше мiсто, ждем 3-5 днiв. Десь в мiстi вiдкрили проiзний тестовий павiльйон, та й там не всiх тестують. В нас не було довгий час нормальних масок. Тiльки на днях от привезли i строго рацiонують. Тижнями користувались хiрургiчними, якi нiчого не фiльтрують. Нiхто нi в чому не впевнений, всi теж панiкують. В НюЙорку у нас лiкарi злягають направо i налiво. Не судiть свою медицину жорстко, Украiна набагато бiднiша, але я горжусь тим як у вас люди з цим боряться, як лiкарнi працюють, готовляться, i роблять все що в iх малих силах. В нас ситуацiя не набагато краща нiж у вас. У моему мiстi може вiд сили 40-50 реанiмацiйних лiжок на 500 тисяч населення. Ви думаете ми готовi? Не готовi. Нiхто в свiтi не готовий.
До Емілія Показати IP 2 Квітня 2020 11:53
Дякую Вам за підтримку! Але, прикро, це не про наших людей отримати якусь підтримку чи слова подяки для лікарів. Ми звикли у всьому звинувачувати усіх крім себе. Винні і злодії лікарі і уряд і всі крім нас. Кажуть що влада в країні така на яку сам народ і заслуговує! Давайте хоч в цей важкий період ставитись з повагою та розумінням до людей в біді! Хоч зараз побудемо людьми.
Отакої Показати IP 2 Квітня 2020 12:03
Працюєте в лікарні,ким???Бо це ....дихнув,пятиминутки,по повітрю як туберкульоз???Це про що?
Отакої Показати IP 2 Квітня 2020 12:24
Емілія не фантазуйте.Всім цього хотілось би,але ми усвідомлюємо,що цього не буде.Прикро,але ситуація буде тільки погіршуватись і в світі також.Це наша розплата,бо ми ж мали бути ніби homo sapiens,але чи є???
Кіноман Показати IP 2 Квітня 2020 14:08
Мільйон голівудських фільмів-катастроф починається луцьким сценарієм.
12345 Показати IP 2 Квітня 2020 18:00
Корочє або вірус почне гинути від ультрафіолету коли сонця більше буде, він гине через 30хв, або дочекаємось поки зроблять вакцину десь через рік і привезуть сюди.
володимир Показати IP 2 Квітня 2020 21:33
Бог всім судя