USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«Скільки Ви заробили на війні з Росією?!» – до Порошенка в Ковелі прийшли з питаннями

14 Березня 2019 17:58
Волиняни на зустрічі з Петром Порошенком в Ковелі принесли банери з питаннями «Свинарчуків за ґрати», «Хто покриває бізнес на крові?» та цікавляться, скільки президент заробив на війні з Росією.

Плакати видно під сценою, а також з натовпу. Президент поки не прибув до Ковеля, проте, вочевидь, зі сцени йому буде їх добре помітно.

Нагадаємо, зі схожими плакатами, які згодом розірвали старші жінки, до президента прийшли і у Луцьку, проте туди він поки так і не прибув.
Зауважимо, до сцени пропускають людей, яких спеціально звезли автобусами, за списками. Решту ж відтіснили металевим парканом.

ЧИТАТИ ЩЕ: ПОРОШЕНКА З ПЕРЕДВИБОРЧИМ ВІЗИТОМ ОЧІКУЮТЬ НА ВОЛИНІ. ТРАНСЛЯЦІЯ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
дідо Показати IP 14 Березня 2019 18:18
нема фактів ,тільки голослівні звинувачування.
лучанка до дідо Показати IP 14 Березня 2019 18:42
А таке стрімке зростання доходів Пороха, це все завдяки геніальності як бізнесмена? Тільки дориваються до влади, то бізнес росте ,як на дріжджах ,талановитими стають діти, дружини, навіть тещи. Як пре, то пре.
К.лучанин до дідо Показати IP 14 Березня 2019 19:12
Дідо, ти тільки прокинувся від летаргічного сну? На таких як ти і надалі воду возитимуть!
Тор Показати IP 14 Березня 2019 18:36
Почитайте що написало видання волинь24. На майдан у Луцьку вийшли невідомі люди з провокативними плакатами ьдо президента. Робіть висновки яка наволоч там працює.
Тору Показати IP 14 Березня 2019 18:48
Спробуй ще почитати ВолиньПоноs
Навуходоносор Показати IP 14 Березня 2019 18:57
Если бы реноме гаранта было бы не запятнано, не было бы никаких "провокативних плакатів", не было бы абсолютного неприятия людьми его деятельности. Сам виноват, жадность к "золотому тельцу" его и погубила как политика. Ничего обычного, не он первый, не он последний. Таких везде предостаточно, но на фоне тотального разрушения экономики, на фоне нищеты народа, на фоне невиданного по масштабу воровства чиновников, обогащаться такими темпами как это делает "гарант" - западло!
влад Показати IP 16 Березня 2019 22:41
Головна біда України -це порох зі своєю воровитою командою