USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Служити та захищати: у Луцьку нові патрульні склали присягу. Фото

20 Лютого 2018 12:30
35 нових патрульних поліцейських прийняли присягу 20 лютого в День Героїв Небесної Сотні.

Так, патрульними сьогодні стали 31 чоловік та 4 жінки, частина з них проходитиме службу у Ковелі. Зараз навчання проходить 27 людей, до того ж, постійно іде новий набір.

Патрульна Анна Цисюк розповідає, що це була її не перша спроба потрапити до лав патрульних, адже перша спроба у 2015 році була невдалою. З її слів, у навчанні були складні моменти, але воно було цікавим.
На початку заходу начальник Управління патрульної поліції у Волинській області Олександр Вовченко зачитав текст присяги, яку за ним повторювали новоспечені патрульні.

«Сьогодні цей день, мабуть, для вас найважливіший, оскільки ви стаєте на ту дорогу, яка не є легкою. На ній ви зустрічатимете багато негативних та позитивних моментів. Вся наша служба заключається в тому, що з тортиками нас ніхто не зустрічає, а здебільшого ми надаватимемо допомогу тим людям, які потрапили в небезпечні ситуації. Хочу побажати вам сталевої витримки та проявляти характер, з яким ви пройшли навчання, адже цього від вас очікують люди та ваші рідні», - звернувся до патрульних Олександр Вовченко.
Своєю чергою, заступник начальника Управління патрульної поліції Дмитро Хмарук побажав патрульним успіху, наснаги та міцного здоров’я. Також він подякував їхнім рідним та близьким..
Заступник начальника Управління патрульної поліції у Волинській області Роман Буховець додав до привітань, що йому приємно бачити нові обличчя та нову надію Луцька та Ковеля. Він побажав новоспеченим патрульним терпіння та професіоналізму.
Опісля привітальних слів присутні вшанували Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.
На завершення родичі та близькі патрульних, які склали присягу, могли зробити з ними фото.
Нагадаємо, у грудні ряди патрульних поповнили 46 людей.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Вася Показати IP 20 Лютого 2018 12:45
Кожному новому патрульному вручили по розкладному ножичьку.
Матавхарю до Вася Показати IP 20 Лютого 2018 13:34
А, ні - 15 хвилин, молодець, шустрий. Ваганич одобряє)
Матавхарю Показати IP 20 Лютого 2018 13:06
Щось тут не те - новина про "поліцаїв" вже півгодини як опублікована, а ніякий Петросян ще не написав коментар чи смішну шутку про "ножичьок". Ау, йумарісти, ви де?)) Що, не можна було хоч якесь "А чьо на фото ножиків не видно" придумати?
антон до Матавхарю Показати IP 20 Лютого 2018 16:08
і за селфі ніхто шось не тролить, дивно))
777 Показати IP 20 Лютого 2018 15:42
А що тут писати, ще набрали 35 недолугих супер копів, надіюся хоч психіатра з психологом пройшли бо почнуть кидатися з туристичними ножами на громадян. Мої співчуття громадяни м. Ковеля. А супер коп з туристичним ножем уже зібрався на червону зону, чи як завжди щоб не ганьбити пр&осрану реформу спустили на гальмах, тоді хоча б іменного ножа подаруйте йому і премію випишіть за розкритий особливо важкий злочин "розпивання пива у місцевому парку"... :) :) :)
888 до 777 Показати IP 20 Лютого 2018 16:40
А чому копу вже збиратись на зону - є докази того, що це був спланований напад а не самооборона? Не був там свідком, але взагалі якщо ти кидаєшся на когось - то будь готовий, шановний, що у відповідь прилетіти може. А то у багатьох героїв потім "ішов спокійно, нікого не чіпав, помахував бітою, а вони накинулись на мене і побили".
777 до 888 Показати IP 20 Лютого 2018 18:05
Що ти мелеш, прилетіти може, згідний зворотня відповідь повинна бути але в рамках дозволеного, а не як останній "одморозок" хвататися за "піку" та сунути під ребро, чи може він сам на нього впав. І до чого тут біта та спланований напад, тут нанесені середньої якщо не важкої степені тілесні ушкодження за які потрібно відповідати перед Законом. Якби в нього замість туристичного ножа був би пістолет, то він би ним стріляв на ураження чи як?
888 до 777 Показати IP 20 Лютого 2018 18:50
Нічого не "мелю", а кажу що в першу чергу виходити треба з того що це було - самооборона (з перевищенням чи без) чи напад. І якщо самооборона - тоді "сорі, Майкл", нєфіг кидатись на людей, як вище сказано "може прилетіти у відповідь". Взагалі (наскільки пам'ятаю з новин) - фанатів пивасіка там було кілька. І чогось мені здається (хоч повторюсь - свідком не був) що дружбани теж були задіяні, а не по-джентельменськи відійшли вбік і дозволили вирішити "сам на сам". "Якби" твоє тут взагалі ні до чого ("якби в роті росли гриби" - знаєш). Є ніж - захищаєшся ножем, є пістолет - захищаєшся пістолетом (хоч гєморно потім, це факт). Якщо в ідеалі - звичайно, краще обійтись "Тереном" чи на крайняк "в рило" (хоч маю двох знайомих з травмами кисті через таке діло - і це люди з відповідною підготовкою, того теж так собі вийти може). А взагалі - людина має право на самозахист, а "нетравмуючі засоби самозахисту" - це те саме що "безконтактний бій", ні того ні іншого вживу не зустрічав.
777 до 888 Показати IP 20 Лютого 2018 22:02
Підтримую дати в рило, а остальне маразм, якщо реально не може оцінити обстановку то не має чого починати конфлікт, або руками махай або схили голову і подзвони до колег за допомогою...
Здравомислячий до 777 Показати IP 21 Лютого 2018 03:03
А хто почав конфлікт?Йде поліцай-зробив зауваження-сказав щоб не пили горілляку на лавочці (якщо хочеш пити-пий в барі а не в людяному місці) а ті щоб забратися і піти своєю дорогою почали наражатися на небезпеку-почали гнати на поліцая-бо їх же двоє було.Почалася штурханина-дійшло до рукоприкладства.От і в цей момент якраз і ножичок став у нагоді.Що робити коли двоє лізуть до тебе з кулаками?Потрібно захищатися.Це самозахист!І правильно поліцай зробив.Тепер інші пацани які захочуть розпити алкоголь на вулиці,біля лавочки 100 раз подумають і задумаються чи потрібно це робити-бо може і їх спіткати така ж сама доля як того пацана!Сказано і це прописано:що неможна розпивати алкоголь в громадських місцях-значить не можна!Непослухав-от і за це поплатився!Не розпивав би-не отримав би ножа в живіт.Сам же винуватий!Не порушуй закон-не будеш покараний!Як люди не можуть до цих пір збагнути закон БУМЕРАНГА!Він діє постійно-і вдень і в ночі!
777 до Здравомислячий Показати IP 21 Лютого 2018 13:19
Нехай тоді надіне костюм супермена та знімає котів із дахів, та ла&но після псів у парку збирає, тому що останнє також протизаконно...
Боб Показати IP 20 Лютого 2018 15:43
Вчитись нехочу, в армію іти боюся піду в поліцію наймуся.
777 Показати IP 20 Лютого 2018 15:48
А забув, побрийте нарешті Вовченка, якщо грошей бракує на станок, то напишіть номер рахунка, а ми скинемося по гривні ;)...