USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Старий ринок можуть перенести на Набережну

22 Серпня 2019 12:32
Підприємців зі Старого ринку пропонують переселити на ділянку, площею 10 гектарів, що навпроти готелю «Світязь» на вулиці Набережній.

Про це йшлося 22 серпня під час засідання постійної комісії Луцької міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

Про можливість перенесення Старого ринку на Набережну розповів в. о. директора КП «Луцькі ринки» Михайло Ломага.

Він зазначив, що ділянка навпроти готелю «Світязь» буде вигідною підприємцям, а рекреаційний проєкт щодо вказаної території був відмінений прокуратурою.

«Нам, аби без шуму прибрати підприємців із Старого ринку, треба запропонувати їм оптимальне місце, куди можна буде нормально доїхати», – сказав Михайло Ломага.

Натомість члени комісії наголосили, що на згаданій ділянці, де є зелена зона, найкраще було б облаштувати відпочинкову зону для прогулянок.

«Нам потрібно дати меседж мешканцям міста. Так, на території Центрального ринку можна облаштувати продовольчий ринок на кшталт Бессарабського ринку в Києві, а все інше потрібно перенести», – зазначив депутат Павло Данильчук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Лучанин Показати IP 22 Серпня 2019 12:39
Перенести потрібно на ГПЗ
Олег до Лучанин Показати IP 22 Серпня 2019 13:22
Себе перенеси на ДПЗ, розумник. Порядок там треба навести, а не переносити. Черговий ТРЦ хочеш?
Петро до Олег Показати IP 22 Серпня 2019 14:39
Перенести треба .Звикнемо їздити на ГПЗ, тільки б транспортне сполучення організували добре. А за місто стидно. Мати таку історичну цінність і не зробити навколо неії відпочинкову, туристичну зону - злочин.
Pattern Показати IP 22 Серпня 2019 12:45
Загадять доволі гарну і чисту територію. Могли б зробити якийсь парк відпочинку, поряд річка, все ж. Але кого це цікавить, якшо на кону матеріальна вигода.
Анонім до Pattern Показати IP 22 Серпня 2019 13:59
Могли б!!!Скільки років стоїть захаращена бадиллям і деревами і нікому діла немає,а як тільки щось туди перенести захотіли,зразу "МОГЛИ ББББ", давно потрібно зробити там для відпочиваючих якийсь парк,а не могли б.
віктор Показати IP 22 Серпня 2019 13:03
А як туди люди мають добиратись ? Туди ж жодна маршрутка не їздить. Особливо буде "весело" взимку. І навіщо тоді на ЛПЗ будували таку площу павільйонів ? Не забуваємо, що весною повені бувають.
Лучани Показати IP 22 Серпня 2019 13:15
Генпланом Луцька ринок там не передбачений ! Окрім цього - то є прибережна смуга і водоохоронна зона річки - не можна ! Там є розроблені пропозиції по облаштуванню рекреаційної, спортивної, відпочинкової зони . А зробите ринок - порушите державні норми і правила і наразитесь на кримінал. І старий ринок не ліквідуєте, а зробите замість одного два ринки і вдвічі більше проблем .
Анонім Показати IP 22 Серпня 2019 14:03
Залиште ринок в спокої!!!Займіться справами!Зробіть гарним його і всім буде добре,але ж це не ради людей і туристів його хочуть перенести,а ради своєї наживи хочуть привласнити ту ділянку.Бо якби це ради людей,то давно б його впорядкували.Одна людина не дає жити сотням.
К.лучанин Показати IP 22 Серпня 2019 14:04
Чому територія бувшої військової частнина в районі Красного на вул.Червоного Хреста -Львівській ЗАНЕПАДАЄ!? Все поросле бурянами, казарма яка пережила війни руйнується від ура-патріотів. Господар бестолковий. Цю територію віддали під студентське містечко. Ще покійний Кривицький пропонував там розмістити ринок. Треба до цієї ідеї повернутись міській раді лицем, а не слухати ідеї Ломаги. Забрати цю територію від , так званого , студ. містечка якого там НЕМАЄ і спасти набарежну як зону відпочинку, поки не пізно,оце й буде також вирішенням екологічного питання місті Луцьку, якщо він себе називає європейським містом!
Анонім до К.лучанин Показати IP 22 Серпня 2019 14:17
Про яку"зону відпочинку " ви говорите,парк до толку не можуть довести. Краще б вони дорогу зробили нормальну на Б.Хмельницького,а то кожен раз їдеш як на веселих гірках,до базару вчепилися.Нікому нічого не потрібно. Як вже надоїло це чути про ті ринкі,кому вони заважають,мені байдуже,аби зробили його гарнішим та хай буде.Дійсно те містечко пустує,от там хай і будують торговий центр.
К.лучанин до Анонім Показати IP 22 Серпня 2019 15:24
Та "блін" порівняй парк який він був занедбаний , а який став нині !!! Ти , бачу ,людина приїжджа і нічого не знаєш , строчиш, вибачайте дурні коменти. Далі , без коментарів. Я лучанин від народження і добре знаю як було і як є нині.
Анонім до К.лучанин Показати IP 22 Серпня 2019 16:20
Ти не тільки "лучанин від народження",а й ванга,провидець,бачиш скрізь простір хто місцевий,а хто ні))).Я лучанин,тут родився і хочу тобі відкрити таємницю,лучани не говорять"нині"!За всі роки свого життя парк " змінився"наче його змінювали на мою зарплату,за стільки років він міг би мати зовсім інший вигляд і дорогі атракціони,гарний вхід,чисті водойми і насадження....,а не те що ти називаєш"як є нині".Тобі бруківку перекладуть і ти вже кричиш"сучасний"
К.лучанин до Анонім Показати IP 22 Серпня 2019 17:06
А ти памятаєш хоч 90-і роки, роки розрухи та безгрошівя? А транспортний колапс? Коли люди не могли на роботу доїхати. Тоді мером був Поха. Ти це , як "лучанин" забув. Ти в Харкові бачив який там парк, отож бо мовчи та не пиши дурниць всіляких. І бруківку треба перекладати і робити сучасний вигляд. А зоопарк , а РОТОНДУ бачив чи ні? А алею з парасольками? А газони ? А дитяче містечко? А пляж розчищений?І ти ще смієш казати що нічого не робиться? Совість і гордість лучанина треба мати, а це у тебе відсутнє, " лучанине" ти наш. Порахуй гроші , твого життя не вистачить . Мільйони туди вкладені і бізнес до цього долучився.
теж лучанин до К.лучанин Показати IP 22 Серпня 2019 16:43
пройдися по дамбі. 30 років по тому хащі були відсутні, росла травичка навіть працював туалет типу сортир. Практично був пляж поздовж дамби до Тещиного Язика. Атракціони - окрема історія, в двух словах - жах.
Анонім до К.лучанин Показати IP 22 Серпня 2019 14:22
А чим Красне завинило? Є побудований ринок на ДПЗ і давно пора перенести всю торгілю туди
Того до Анонім Показати IP 22 Серпня 2019 14:33
що у всіх практично районах міста є хоч невеличкі ринки де можна купити овочі, фрукти, зелень, сметану, молоко, домашню курку і таке інше, а не муміфіковане фіг зна звідки привезене , без смаку і аромату в супермаркетах, а мешканці району Красного і центру можуть це зробити лише на тому ж Старому ринку, що є набагато більш зручним чим пертись аж на ДПЗ.
К.лучанин до Анонім Показати IP 22 Серпня 2019 15:18
А чим старе місто звинило, не знаходите? Який там ринок біля ЛПЗ СКФ та в якому він стані? Хоч раз там були, перш ніж строчити коменти ?
Анонім до Анонім Показати IP 22 Серпня 2019 16:27
Звідки ти знаєш давно пора,чи ні?Чому ти вирішуєш за тих людей?Хто тобі і іншим дав таке право?Можливо тебе давно пора переселити за межі міста,щоб не відлякував туристів?Вам всім не має чим зайнятись?В дворах сидять пиво п'ють на дитячих майданчиках,вас це не турбує,а тут рєшають
Андрій Н Показати IP 22 Серпня 2019 14:54
я скажу тако: не цікаво владі віддавати підприємців ПаХолкові на ринок ДПЗ, хтось з рішал хоче підприємців на свою територію. Території не можуть толкової знайти і може й не знайдуть тому той ринок або буде далі або просто розлетиться і загине так як він вже й так ледь клигає, прошлий вік. Там є рух, там є розвиток - де є матеріальна вигода, тобто мотивація, а інакше - стагнація
свс Показати IP 22 Серпня 2019 20:45
Мудрое решение.Давно пора.Осталось только построить и обеспечить городским транспортом........
мдя Показати IP 23 Серпня 2019 10:54
Як завжди - голосніше всіх волають про ринок на ГПЗ, підприємці, які років з десять тому віддали торби грошей за місця і контейнери на ньому. Те. що він не зручний, в чорта на куличках - їх анітрохи не хвилює. Як на мене - привести до ладу Старий ринок і далі слідкувати за тим ладом :)