USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.80 9.95

У луцькій сауні побили патрульну

30 Грудня 2017 12:04
П’яний відвідувач луцької сауни «Дельфін» завдав легких тілесних ушкоджень інспекторці роти № 2, лейтенанту Управління патрульної поліції, коли та виконувала службові обов’язки.

Про це йшлося 20 грудня під час судового засідання у приміщенні Луцького міськрайонного суду.

Так, суд встановив, що 27 червня 2017 року близько 03.00 години двоє лейтенантів поліції, виконуючи свої службові обов'язки по охороні громадського порядку у місті, отримали повідомлення на службовий планшет про виклик у сауну «Дельфін», що по вулиці Ковельській,1 у Луцьку. Там буцімто відвідувачі чіплялися до адміністратора, тому «копи» прибули до даного закладу з метою припинення протиправних дій.

Вже на місці події, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, діючи з прямим умислом, з метою заподіяння працівникові правоохоронного органу тілесних ушкоджень, розуміючи, що вона виконує свої службові обов’язки, обвинувачений правою ногою наніс близько 2 ударів в ділянку гомілки правої ноги інспектору роти № 2 лейтенанту поліції Управління патрульної поліції в м. Луцьку, чим спричинив останній тілесні ушкодження у вигляді забою м'яких тканин правої гомілки у вигляді двох синців з садном. Згідно висновку судово-медичної експертизи, отримані тілесні ушкодження відносяться до категорії легких.

Обвинувачений повністю визнав свою вину та попросив у потерпілої вибачення.

Відтак, суд визнав чоловіка винним та призначив йому покарання у виді обмеження волі на строк 1 рік. Окрім того, суд стягнув з нього 10 тисяч гривень моральної шкоди на користь потерпілої.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Ржунімагу Показати IP 30 Грудня 2017 12:32
"перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, діючи з прямим умислом" - а як в п'яного може бути прмий умисел? Горілочка умисел мала! Так, повинен відповісти за свої діяння, не можеш пити, то не бухай. А по гомілці бив бо був такий маленький чи відбивався лежачи? Так, відповідальність за протиправні дії по відношенню до працівника поліції при виконанні службових обов'язків має бути, це беззаперечно. Але не пишіть таку хр*нь, бо це більше компроментує працівників поліції і тільки несе співчуття до обвинуваченого.
В руському мірє неса Показати IP 30 Грудня 2017 12:38
ну лох, за два удари отримав судимість та сплатить 10 тисяч₴.
ввв до В руському мірє неса Показати IP 30 Грудня 2017 14:50
Це не він лох, це набрали лошиць в поліцію.Уявіть собі , що на місці цього "фраєрка" був би "матьорий волчара" .... ? Наслідки були б не передбачувальні . Ці ж "клоуни" не можуть протидіяти серйозним злочинам , результат на лице . Включіть Укро ТВ , а там кожен день новини : підрив гранати в громадському місці , різанина , стрілянина , розбій ,грабіж , угон і т.д.Навіть на цьому сайті рясно висвітлюються подібні новини.А що ж реформована поліція ???
Жінка Показати IP 30 Грудня 2017 14:21
Зараз нормальних чоловіків мало. Перевелись чоловіки, зараз модніки остались,які піднімають руки і кричать на жінок, а не захищають жінку матір дочку слабших і Батьківщину!
Анонім Показати IP 30 Грудня 2017 17:20
от якби там був якийсь "слуга народу", то ті "копи" ще й вибачились
До жінка! Показати IP 30 Грудня 2017 17:46
На мою думку Ви не вправі розписуватися за всіх чоловіків. Якщо Вас оточують такі чоловіки то я Вам просто співчуваю. А можливо причина саме у Вас.
Співрозмовник Показати IP 30 Грудня 2017 20:17
Думаю,не кожна жінка наважиться йти працювати в поліцію ще й наражати себе на небезпеку. Подробиць ситуації тут не висвітлено,нажаль. Навіть гадки не маю,як напарнику з такою бойовою колегою працювати,інша б може кричала на допомогу і втекла,а не лізла з кулаками. Але,гадаю,в результаті "алкота" все ж отримала своє. Я підтримую позицію копів,бачив,як працюють дівчата. Сподіваюсь,поліцейська швидко одужала,а суд покарав справедливо.
Здоровийглузд Показати IP 30 Грудня 2017 20:23
люди,знайшли з чого трагедію робити. ну получила пару синяків,то й що? знала,куди йшла. а якшо ще й в результаті бику тому пару накидала,то рєспект,бо зараз ті слюняві хлопчики селфі тільки і можуть,що ховатись за спинами тих,хто лізе наражон,от таких дівчат наприклад
Глуздік Показати IP 30 Грудня 2017 21:31
Жах!!!!! На скільки здеформована свідомість постистів.