USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку просять встановити світлофори на всіх «зебрах»

21 Лютого 2020 08:15
Аби зменшити кількість аварій, необхідно облаштувати світлофори на кожному пішохідному переході міста.

Таку петицію зареєструвала Анастасія Губиш.

Жінка поділилася, що, як і кожен пішохід, щоразу переходячи дорогу, боїться за власне життя.

«Якщо звернути увагу на чисельність ДТП саме в цих місцях (на пішохідних переходах, – ВН), то можна зробити висновок, що ми дійсно потребуємо збільшення безпеки. Моя пропозиція – облаштувати всі пішохідні переходити Луцька світлофорами. Так у нашому місті значно знизиться відсоток аварій на «зебрах», що, звичайно, дуже важливо, бо людське життя – це найцінніше що в нас є», – вказала Анастасія Губиш.

Авторка петиції додала, що встановлення світлофорів допоможе молоді виробити корисну звичку переходити дорогу по правилам і у спеціально призначених для цього місцях.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Водій Показати IP 21 Лютого 2020 08:29
Через кожні 100 м ставати на червоне?
Анонім до Водій Показати IP 21 Лютого 2020 12:22
Якщо буде продуманий інтервал,то все буде добре,а якщо ні то будете стояти через кожних 100 метрів,але це все ж краще,ніж збита людина.
Анонім Показати IP 21 Лютого 2020 08:37
Це що жарт такий? На регульованих переходах всеодно йдуть (хоча доцільніше сказати лізуть) на червоний. На нерегульовані вибігають ще й з телефоном перед очима! А ще поза переходами доріжки повитоптували уже шановні пішоходи. Щоб було менше ДТП потрібні штрафи за порушення ПДР, великі штрафи і ніяк інакше!!!
Лучанин Показати IP 21 Лютого 2020 08:56
Шо воно меле?
Ол Показати IP 21 Лютого 2020 09:16
Що занадто, то не здраво
віктор Показати IP 21 Лютого 2020 09:19
Як на мене, це призведе до заторів. Так що дістатися маршруткою на роботу стане важче. А звичку в пішоходів переходти на зебрі вироблять штрафи. Нехай поліція слідкує не лише за водіями, а й за пішоходами. І виробляйте врешті культуру поведінки на дорозі - УСІ. Буде повага - буде лад.
нострадамус Показати IP 21 Лютого 2020 10:17
ну як же можна деяким місцевим водіям заборонити "розвагу" збивати людей на переходах?... хоча деяким "дальтонікам" і світлофор не перешкода.
Петиція Показати IP 21 Лютого 2020 11:34
А давайте заборонимо комарям кусатись бо ще коронавірусом заразять, а я боюсь за своє життя ..
Капіталіст Показати IP 21 Лютого 2020 11:47
Оплачувати встановлення і обслуговування нових світлофорів будемо з кишені Анастасії.
Анонім Показати IP 21 Лютого 2020 12:30
Пропоную перевіряти людей на адекватність перед тим як допускати до інтернету,то їм велосипеди заважають,ринки,тепер сфітлофори,весна діє на ...займіться с*ксом і не тр...те людям голови.Скоро дихати забороните,хоча їсти часник зранку потрібно заборонити,а то в транспорті можна вмерти від запаху з рота.Краще ловіть "зайців" в транспорті.Дуже багато не платять,чекають контролерів,яких немає,або поки один дійде до "зайця" то вже і вискочить.Ділом займайтесь люди.
Володимир87 Показати IP 21 Лютого 2020 17:02
Якийсь маразм,а не петиція.Не світлофори на кожному переході потрібні,а острівці безпеки,там де дорога має більше 4 смуг для руху.