USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку на пішохідному переході автомобіль збив 24-річну дівчину

28 Вересня 2020 09:43
У Луцьку автомобіль збив дівчину, яка переходила дорогу через пішохідний перехід.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Дорожньо-транспортна пригода трапилася вчора, 27 вересня, близько 20 години на вулиці Ковельській.

Як стало відомо, водій, лучанин 1990 року народження, рухаючись автомобілем INFINITI вулицею Ковельською в напрямку вулиці Набережної, допустив наїзд на дівчину, яка переходила дорогу через пішохідний перехід.

Внаслідок ДТП дівчина отримала тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно-мозкової травми, струсу головного мозку та забійні садна.

Постраждалою виявилась лучанка 1995 року народження. Дівчину госпіталізували каретою швидкої допомоги в лікарню.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
123 Показати IP 28 Вересня 2020 09:58
Чи то не той самий Інфініті , що на Потебні скоїв смертельну ДТП( п'яний) , чи в Луцьку Інфініті більше чим Жигулів ?
Лучанин Показати IP 28 Вересня 2020 10:13
може пора шрафувати тих хто не пропускає по пішоходному переходу чи бити ці авто
Анонім до Лучанин Показати IP 28 Вересня 2020 13:46
Може пора підходячи до переходу глянути на світлофор і на дорогу? "Я прошла как королева" на дорозі не працює. Давай ще бити пішоходів які порушують пдд 4.14, 4.13, 4.10 і інші?
лучанин Показати IP 28 Вересня 2020 10:13
Такого дибіла,який збиває людей на ПІШОХІДНОМУ ПЕРЕХОДІ, потрібно лишати посвідчення водія _ДОВІЧНО!!!!! Не зрозуміло,чи сліпий,чи дурний,чи може під наркотою.
Анонім до лучанин Показати IP 28 Вересня 2020 13:25
Відразу видно, що ти авто не водив ніколи)) З вікна тролейбуса, звичайно, легче слідкувати за дорогою і оцінювати ситуацію)) Але, "близько 20 години на вулиці Ковельській" вже темно, ліхтарі невідомо чи є, фари світять на 10 метрів, зустрічні авто сліплять, погода говно, пішохіди всі як на підбор у чорному. Спробуєш свої тверезі не дурні очі зі стовідсотковим зором в такій ситуації? Звичаааайно піздеть не мішки ворочати, можна вічно говорити про 50км/год, зменшення швидкості перед переходом, про цьомання в дупу всіх хто тільки підійшов до переходу, але давай не забувати про ПДД в якому є обовязки пішохода про які більшість пішоходів не знають до тим пір, поки на капоті не покатаються.
лучанин до Анонім Показати IP 28 Вересня 2020 14:41
Ти тоже з тих самих д*б*лів! Збив на ПІШОХІДНОМУ ПЕРЕХОДІ!!!!!!!!!!!! Які,ще в х*я правила повинні бути для пішохода????????????? Дівчина переходила дорогу по всім ПРАВИЛАМ!!!!!!! Вас таких д*білів по всій Україні_греблю гати.Вчитися не хочете.Є бабло_посвідчення купиться.Їздите тільки на світло світлофорів і то не в кожному випадку.Є такі в*родки,що на червоне валить,як на пожежу. А досвіду в керуванні_НОЛЬ!!!! Тому і калічите,і вбиваєте людей.Грош вам ціна!!!!!!
Анонім до лучанин Показати IP 28 Вересня 2020 17:32
Ой ой ой як пічот у пасажира тролейбуса. Запамятай, "Збив на ПІШОХІДНОМУ ПЕРЕХОДІ!!!!!!!!!!!!" вихід на пішохідний перехід не робить тебе царьом дороги. Ти будеш можливо правий, але ти будеш мертвим правим. Дівчину збили на переході але не сказано чи працював світлофор, навіть якщо його не було то давай почитаємо чи перешла вона по правилам? Вот тобі ПДД "п4.10: Перед виходом на проїзну частину з-за транспортних засобів, що стоять, та будь-яких об’єктів, що обмежують оглядовість, пішоходи повинні впевнитись у відсутності транспортних засобів, що наближаються." впевнилась? щось не до кінця впевнилась напевно бо: пдд п4.14: "Пішоходам забороняється: а) виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху; б) раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід;" ну тут напевно уж даблкомбо не впевненності + вихід в тому числі на перехід. Як ти думаєш, якби вона дабл впевнилася і не вишла на перехід, було би це тдп? По правилам перешла? Верніше не так, а "по всім ПРАВИЛАМ!!!!!!!" Тяжко підійти до дороги, глянути в ДВІ млять сторони, подивитися чи немає мудаків, підняти руку щоб тебе було видніше, впевнитися в тому що тебе видно і всі зупиняються і тільки тоді піти?
Анонім до лучанин Показати IP 28 Вересня 2020 17:35
.....ой, я щей не осмислив фразу "Які,ще в х*я правила повинні бути для пішохода????????????? " і дійсно, які? Ти 30 років їздиш на тролдейбусах і не знаєш про правила для пішоходів? як ти взагалі вижив? мб з села переїхав недавно? там тоже для конів і для людей правила не писані, їздять де хочуть, переходять де можуть.
Qwerty Показати IP 28 Вересня 2020 10:21
A МУділа на інфініті де дівся?
Анонім до Qwerty Показати IP 28 Вересня 2020 13:28
Муділа в тебе в дупі вібрує. Ти там був? Все бачив? Мб він рухався 30 км на годнину а дівчина бігла на червоний з пляшкою пива і говорила при цьому по телефону. Водій всеріно муділа?
сон за гроші Показати IP 28 Вересня 2020 10:36
біля прибор заводу в вечірній час на переході дуже погано видно перехожого освітлення не допомагає а якщо ще в темному одязі то взагалі
Анонім Показати IP 28 Вересня 2020 11:48
Зараз зробли проїзд з Червоного Хреста через Рогову на Ковельську.Їдуть по тій вулиці ті, хто спішить на той світ сам або спішить когось відправити на той світ. Бо їдуть на величезній швидкості і не хочуть стояти на світлофорі на Ковельській. До тих, хто зробив цю розв"язку питання, може варто зробити там перехід із світлофором, щоб пішоходи, що переходять Рогову, прямуючи з Володимирської на Червоного хреста не наражались на небезпеку. Чи принаймні покласти лежачого поліцейського, щоб лихачі хоч трошки стишували швидкість
Руслан Показати IP 28 Вересня 2020 11:55
Потрібно таких недбалих водіїв наказувати максимально.Пішохідні переходи стали найнебезпечнішими місцями для людей. Тільки чуємо, там переїхав людину на смерть, там покалічив. Доки такий безлад буде тривати?
Анонім до Руслан Показати IP 28 Вересня 2020 13:40
4.4. У темну пору доби та в умовах недостатньої видимості пішоходи, які рухаються проїзною частиною чи узбіччям, повинні виділити себе, а за можливості мати на зовнішньому одязі світлоповертальні елементи, для своєчасного їх виявлення іншими учасниками дорожнього руху. 4.7. Пішоходи повинні переходити проїзну частину по пішохідних переходах, у тому числі підземних і надземних, а у разі їх відсутності — на перехрестях по лініях тротуарів або узбіч. 4.8. Перед виходом на проїзну частину з-за транспортних засобів, що стоять, та будь-яких об’єктів, що обмежують оглядовість, пішоходи повинні впевнитись у відсутності транспортних засобів, що наближаються. -------------- і саме головне: 4.14: Пішоходам забороняється: а) виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху; -------------- всього 4 простих правила. як ти думаєш, як би всі пішоходи їх виконували, скільки би дтп було з ними?
Дмитро до Анонім Показати IP 29 Вересня 2020 11:47
Були б дтп, бо оленів за кермом багато. Одного разу водій стояв на перехресті й поворот не включив - також пішоход винен? Другий випадок - одна з машин приторможує перед переходом - пішоход пішов - а наступне авто по газах і на обгін.
Надія Показати IP 28 Вересня 2020 12:00
проблема в тому що на Набережній уже з 20-ї години світлофори не працюють, знаходяться в режимі миготіння. Перейти самостійно по нерегульованому пішохідному переході там-нереально.
Анонім до Надія Показати IP 28 Вересня 2020 13:36
Надія, не довбись в очі. ДТП сталася на Ковельській. По Луцьку майже всі світлофори вночі не працюють.
Арафат Показати IP 28 Вересня 2020 12:27
І в котре: в МРЕО вимагають(!) 200$ хабаря за посв. водія !
Анонім до Арафат Показати IP 28 Вересня 2020 13:35
Візьми свою жопу в руки, вали в поліцію, ципляй на себе камеру і прослушку і вперед за справедливістью. Якого хрена про це писати в коментарях? Поліція на основі твого висеру має реагувати і бігти всіх арештовувати?
Дмитро Показати IP 29 Вересня 2020 11:37
Невідомо всі обставини, але факт - фактом. Оленів за кермом хватає - мене самого вже разів 5 чуть не збили.. або спішать кудись, або повільно їдуть гави ловлячи. Думаю не помішала б зміна штрафів в залежності від ціни авто і доходів - щоб багатші й на дорожчих трохи з небес спустились.
Віка Показати IP 29 Вересня 2020 23:58
Які ж всі тупі тут пишуть... Це просто убога полішва