USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку на смерть збили пішохода. Відео

30 Грудня 2019 17:48
На вулиці Ковельській у Луцьку на смерть збили людину.

Як повідомили Інформаційному агентству Волинські Новини очевидці, аварія сталася 30 грудня на виїзді з міста.

Поблизу пішохідного переходу автівка на смерть збила людину.

Наразі на місці події працюють медики і поліція.

Подробиці трагедії повідомимо згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Серж Показати IP 30 Грудня 2019 19:05
Навпроти ресторану Зустріч потрібно встановити світлофор на вимогу! Важко перейти дорогу, особливо в темну пору!
Анонім Показати IP 30 Грудня 2019 20:45
Щодня тудою їжджу по декілька раз. Неосвітлений участок дороги!!! Неосвітлений пішохідний перехід!!! При самому в'їзді в місто, інтенсивний рух автомобілів. І це все на схилі. Хто має нести за це відповідальність?????
..... до Анонім Показати IP 30 Грудня 2019 22:26
а чого ти летиш баран їдь там 40 не бьачиш то їдь 30
Анонім до Анонім Показати IP 30 Грудня 2019 23:03
Там гарно освітлений перехід навпроти нової пошти
Отакої... до Анонім Показати IP 31 Грудня 2019 10:34
Відремонтуй світлотехнічне обладнання свого авто...Не бачишь куди їхати -тягни авто на мотузці.
бляха Показати IP 30 Грудня 2019 21:27
юридична адреса с Зміїнець то хто має нести відповідальність...
Ната Показати IP 30 Грудня 2019 22:25
Люди, невже важко їхати 50 км/год! Не робіть біди. Чомуууу не штрафують за перевищення швидкості??? Останнім часом такі жахливі новини все частіше в стрічці
Анонім до Ната Показати IP 30 Грудня 2019 23:06
А пішоходам важко ходити по освітленим переходам?
Петя Показати IP 30 Грудня 2019 23:10
Очень жаль эту девочку, но не переходите где попало, идите на переход