USD 39.50 40.00
  • USD 39.50 40.00
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку п’яний чоловік розбив ногою двері у маршрутці. ОНОВЛЕНО

8 Грудня 2017 17:31
У Луцьку п’яний і агресивний чоловік вибив двері маршрутного таксі.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Зі їхніх слів, інфцидент трапився близько 17:25 години сьогодні, 8 грудня, поблизу зупинки на проспекті Відродження.

Чоловік - п'яний і буйний, наразі люди його тримають, очікують приїзду поліції.

Як повідомляє Вісник+К, водій маршрутного таксі чекає поліцейських близько години. Саме він викликав правоохоронців, бо один з пасажирів вибив у передніх дверях скло.

За словами очевидців, пасажир зайшов у маршрутку напідпитку. Чоловік почав чіплятися до пасажирів, ті – робити неадекватному мужчині зауваженні. Водій транспортного засобу, зважаючи на ситуацію, коректно попросив проблемного пасажира вийти й відкрив йому на зупинці на проспекті Відродження біля «ПриватБанку» задні двері. Та чоловік пройшов по салону до передніх й ногою вибив у них скло!

Понад годину на місці пригоди чекають поліцейських. Тим часом порушник лежав на зупинці на лавці.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Вася Показати IP 8 Грудня 2017 17:56
Не кричав що він активіст?
Кіндрат Панасович Показати IP 8 Грудня 2017 18:37
то атошнік полюбому!чого викинули його з маршрутки?завтра ціла толпа зєльоних чєлавєчків буде штурмувати водія і до гадалки не ходи!не дають вже героям отдохнути нормально нелюди!
Лучанин до Кіндрат Панасович Показати IP 9 Грудня 2017 13:17
А ти чмо недоКіндрат не хочеш в "АТО" яке вже давно війна? Легше з дивана всіх обсирати і вчити розуму? Жопу в жменю і дуй на нульову - покажи свє геройство...
Сторонній спостеріга до Лучанин Показати IP 9 Грудня 2017 14:39
Знаєш, нешановний, скажу тобі банальну істину - ніхто не хоче помирати. Ні в АТО, ні на війні, ні в ДТП - ніде. І в так зване АТО не хоче потрапити абсолютна більшість українців - теж факт. По різним причинам. Моя наприклад - не бажаю ризикувати своїм життям заради рошенок і богданів, а також безбідного життя по..боти, яка поставила себе елітою в цій країні. Якщо є поняття боргу перед Батьківщиною (а для мене поняття країна і Батьківщина - не одне і те ж) - то логічно що ті хто отримують більше від неї, повинні і більше віддавати. А оскільки навряд чи я сам по собі отримаю тут достойний рівень життя, забезпечену старість, навряд чи по..бота яка на кожному кроці кричить про патріотизм і боротьбу за незалежність - подумає про моїх батьків чи дітей. То і виходити буду з цього, а не з гівна, яке ллють в вуха центральні телеканали, чи не з допису якогось писаки, на думку якого мені начхати (як і тобі на мою - таке життя). Якось так... А тебе, до речі, хто поставив "визначаючим - кому куди і як дути"?
Кіндрат Панасович до Лучанин Показати IP 9 Грудня 2017 14:48
сам ти чмо. Був там і не пишаюсь цим, не свічу корочками, не катаюсь на халяву і не ходжу по місту в камуфляжі як військовополонений. Так шо прикрий рот бо смердить.
Анонім Показати IP 8 Грудня 2017 19:22
поліцейські що взагалі булки розслабили? чи такі вже всі зайняті? годину чекати! а з алканавта здерти три шкури за скло, за агресію та моральні збитки!
777 до Анонім Показати IP 8 Грудня 2017 21:51
Ви ж самі хотіли таких змін, тепер чого ображатися, маємо що маємо. З одної сторони активісти і атошники, яким все дозволено, а з другої - недолугість нашої нової поліції...
реформа? до 777 Показати IP 9 Грудня 2017 11:02
Просто в Луцьку лишилося 4 екіпажі патрульних. Всі позвільнялися. Нові люди не йдуть на таку роботу.Попав в дтп - 2 години очікування.
777 Показати IP 8 Грудня 2017 19:57
Кіндрат Панасович непиши дурниці
Кіндрат Панасович до 777 Показати IP 8 Грудня 2017 20:50
《непиши》 пишеться окремо
Лучанка Показати IP 9 Грудня 2017 08:53
Чого це зразу шишки на атошників????Хватає кругом неадекватів!!!!
Семен до Лучанка Показати IP 9 Грудня 2017 13:20
Так шавки на своїх не гавкають,то знайшли крайніх,в даному випадку АТОшників