USD 39.75 40.09
  • USD 39.75 40.09
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.92

У Луцьку, порушуючи карантин, працює величезний гіпермаркет

17 Березня 2020 13:21
Незважаючи на сувору заборону та жорсткий карантин, у Луцьку «процвітає» стихійна торгівля та працює величезний будівельний гіпермаркет «Нова лінія».

Про це «Під Прицілом» повідомили очевидці.

Окрім того, про роботу гіпермаркету повідомив депутат Луцької міської ради, радник міського голови Ігор Поліщук.

«Незважаючи на введення карантину та наказ Президента України про те, щоби закрити усі громадські заклади, окрім аптек, продуктових магазинів та АЗС, керівництво величезного гіпермаркету «Нова лінія» знехтувало наказом та продовжує працювати у звичайному режимі, наражаючи тим самим себе та тисячі людей на небезпеку. Роботу тих закладів, які знехтували законом перевірятиме поліція і буде використовувати певні міри», – зазначив посадовець.

Читайте також: Офіційно: Луцьк – на повному карантині. Закриті кафе, ринки і розважальні центри

Нагадаємо, Луцька міська рада прийняла важливе рішення про тимчасове переведення міста на карантин. Зокрема, закрили усі заклади, крім продуктових магазинів та аптек. Проте не всі підприємці дотримуються закону, наражаючи на небезпеку тисячі містян та гостей міста.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
? Показати IP 17 Березня 2020 13:39
Так прийміть указ Про пєрєстать болєть, і все, питання вирішено.
Лучанин Показати IP 17 Березня 2020 13:49
Так Зеленський як сказав вчора: "Міністерствам, головам ОДА, місцевого самоврядування, керівникам підприємств – забезпечити безперебійну роботу продуктових магазинів, магазинів побутових товарів, АЗС, аптек, банківських установ, страхових компаній". Хіба це не магазин побутових товарів?
... до Лучанин Показати IP 17 Березня 2020 14:05
Так нова лінія є будівельним гіпермаркетом, а не побутові товари.
Опа до Лучанин Показати IP 17 Березня 2020 14:13
ні, в них: Види діяльності - Основний: 47.19 Інші види роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах
... Показати IP 17 Березня 2020 14:06
Так нова лінія є будівельним гіпермаркетом, а не побутові товари.
Водовоз Показати IP 17 Березня 2020 14:14
Позвольте,а на рынке что,оружием торгуют??? Просто каждый ..., на свой струй!!!
Анонім Показати IP 17 Березня 2020 14:36
На ГПЗ перенести, вони не слухняні,бігом перенести за межі міста.
Лучанин Показати IP 17 Березня 2020 15:13
Площа гіпермаркету дозволяє виконувати усі норми знаходження людей на 1м2. А от в тролейбусах людей повно як селедок в банці, то це нормально. З іншої сторони народ не знає як завтра на роботу дістатися та з роботи. До того ж в Новій лінії є товари які в побуті можуть бути теж вкрай необхідними. Нехай на касі теж полоси через 2 метри намалюють і поставлять продавців через касу, запускають відповідну кількість покупців. А закривати для чого, просто щоб закрити. Це необдумане рішення. В продуктових магазинах на даний час більша ймовірність заразитися ніж в Новій лінії.
Лучанин Показати IP 17 Березня 2020 17:14
Жодного разу не бачив в Новій лінії черг на касі більше 5 людей. Щоб створити скупчення людей в торговому залі потрібно, щоб їх там було ну, мабуть, більше тисячі. Там продаються крім будівельних матеріалів також засоби гігієни. Навпаки, потрібно відкривати більше магазинів, запезпечувати їх товаром, розширювати графік роботи, може навіть цілодобово, тоді людей в магазинах буде менше. Влада собі думає, закрию базари, хто ж туди ходить. Закрили - люди масово в магазини поперли і в чому тут користь?
+ Показати IP 17 Березня 2020 18:14
А керівництво полюбому вже десь на Мальдівах!!
Люся Показати IP 17 Березня 2020 19:02
Зате базари закрили. Залишили маму з дитиною без засобів існування.
Чо до Люся Показати IP 17 Березня 2020 19:45
Та їм по...
Анонім Показати IP 17 Березня 2020 20:07
накласти штраф на 100000000 на боротьбу з короновірусом і хай торгують якщо ім начхати на людей
Анонім Показати IP 17 Березня 2020 20:30
Цікаво, що заспівають ті розумники в кого в дома зламається кран чи електрика. Чи погодяться посидіти місяць без води чи світла?
пу до Анонім Показати IP 20 Березня 2020 00:27
нова пошта
Іван Показати IP 17 Березня 2020 21:40
Не лише у Луцьку.усюди по Україні.Епіцентер Мукачево
Лох Показати IP 17 Березня 2020 22:15
Закрити нах*й
наказ президента Показати IP 18 Березня 2020 09:50
ввечері купити мило та інше схоже хтів, так от всі Аврори та подібне зачинені, а якщо дійсно кран зламається, хороша тако буде боротьба з вірусом. дати треба спочатку міськрада .......
111 Показати IP 18 Березня 2020 10:16
Як заразитесь, той кран не буде потрібний.
111 Показати IP 18 Березня 2020 10:18
Куди дивиться міська влада? Якщо так можна,( одна людина на 15 м. КВ.) чому закрили маленькі крамнички?
наказ президента Показати IP 18 Березня 2020 10:49
і мило не треба буде і шампунь і інше, цікавий хід думок
наказ президента Показати IP 18 Березня 2020 10:51
https://www.president.gov.ua/news/zvernennya-glavi-derzhavi-shodo-protidiyi-koronavirusu-60181
111 Показати IP 18 Березня 2020 12:17
Ви що його їсти збираєтесь?
111 Показати IP 18 Березня 2020 12:29
Лікарні зачинені, а без нової лінії ну ніяк!!
111 Показати IP 18 Березня 2020 12:54
Лікарні зачинені, а без нової лінії ну ніяк!!
Джек Показати IP 19 Березня 2020 09:15
КУДИ І НА ЩО ІДУТЬ ГРОШІ(штраф17000) ЯКІ ВОНИ ПЛАТЯТЬ КОЖЕН ДЕНЬ?МЕНЕ ЦЕ БІЛЬШЕ ЦІКАВИТЬ НІЖ ТЕ ЩО ВОНИ ПРАЦЮЮТЬ.ЛЮДИ ХОЧУТЬ ПРАЦЮВАТИ-ХАЙ ПРАЦЮЮТЬ!
Богиня Показати IP 19 Березня 2020 13:03
Правельно роблять що працюють, хоть хтось має свій погляд на дану ситуацію.
Лучанин Показати IP 20 Березня 2020 12:42
Чому поліція не робить нічого, щоб протидіяти порушенню закону(порушує закон про поліцію), нехай на вхід стане і нікого не пускає. З точки зору моралі, це огидно, що всі хочуть запобігти зараженню, а хтось хоче розповсюдити заразу... Українці, закликаю, не ходіть туди і цей магазин закриється!!!!!
123 до Лучанин Показати IP 20 Березня 2020 13:42
Якщо потрібно працювати тоді хай працюють ВСІ і базари , і магазини, чи там зараза розповсюджується, а в Будівельних ГІПЕРМАРКЕТАХ знищується силою думки?
112 Показати IP 20 Березня 2020 13:43
Які штрафи?Вони навіть їх не сплачують!!!
Саша Показати IP 20 Березня 2020 13:46
Чому місцева влада не турбується про своїх мешканців?Чи вони взагалі на ЦЕ не можуть вплинути? Поліція а для вас закон не один для всіх?
Оля Показати IP 20 Березня 2020 13:50
Шмигаль підписав особистий дозвіл на роботу Епіцентрів!!! От пішли перші договорняки і корупційні схеми!!!Смерті людей то таке!!!