USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку через порушення карантину знову можуть закрити ринки

16 Червня 2020 16:16
У Луцьку можуть знову закрити ринки, якщо люди і надалі будуть порушувати правила карантину.

Про це стало відомо під час засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яку у режимі відеозв’язку провів перший заступник міського голови Григорій Недопад.

Під час комісії повідомили, що станом на 16 червня в Луцьку зафіксовано 298 випадків захворювання на коронавірус, в тому числі 7 – летальних. Зокрема за минулу добу зафіксовано 20 нових випадків захворюваності.

Незважаючи на це протягом 15-16 червня працівники контролюючих органів виявили чимало порушень маскового режиму на ринках міста. Подекуди цим засобом захисту нехтують й продавці. У разі подальшого недотримання на ринках карантинних умов, підніматиметься питання про їх закриття.

«Ріст захворюваності у нашому місті дуже суттєвий, тому усім треба бути обережнішими. Працюємо на повну потужність та не збавляємо обертів», – зазначив Григорій Недопад.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
лучани Показати IP 16 Червня 2020 16:25
Пасаж, Формула давно пора закрити.
Пенсіонер Прокопчук Показати IP 16 Червня 2020 16:34
Це "українське б*дло" ви ніколи не заставити дотримуватись правил, тих правил карантинного обмеження, яких дотримуються думаю все ж таки більшість законослухняних та відповідальних громадян.
ігор луцький до Пенсіонер Прокопчук Показати IP 16 Червня 2020 17:57
Про рукавички забули написати.
До лучани Показати IP 16 Червня 2020 17:01
А що, пішла втрата покупця з-за Пасажу? То приведи свою стайню і товар в ній до норми!
Яна Показати IP 16 Червня 2020 17:10
Шановна влада ,закрийте ринки!!!там підприємці продавці не дотримуються правил ніяких!!!!
Остап Вакарчук Показати IP 16 Червня 2020 17:34
Може відбутися новий сильніший спалах коронавірусу. На центральному ринку м. Луцька досі працюють торгаші-базарники, що перехворіли та зараз у легкій формі хворіють коронавірусом, але мовчать як риби, бо їм не вигідно правду говорити. Торгують яйцями, клубнікою, грибами та ковбасою. Продукти накладають на вагу руками не митими без гумових рукавичок, та і не всі торгують в масках. Короче, що говорити - жах. Ви запитайте, коли ці торгаші останній раз були у лікаря, і яке мають відношення до продуктів харчування чи мають взагалі юридичне право торгувати продуктами та чи вони всі мають медичні книжки і коли останній раз проходили медичне обстеження.
Лучанин до Остап Вакарчук Показати IP 16 Червня 2020 18:03
От саме цю роботу можуть виконувати муніципали - зайти на ринок та всіх продаців без масок та рукавичок штрафанути та вишвирнути з ринку за порушення правил карантину. Це слабо?
ігор луцький Показати IP 16 Червня 2020 18:07
Значить треба завтра на Пассаж.Першим ділом прикупити кави по нормальній ціні.А скільки було складено протоколів,якщо були порушення?Дякую за відповідь.
Коля Показати IP 16 Червня 2020 19:53
Без масок торгують на ринках! Маски на бороді,якщо не на шиї!!! ЗАкрийте ринки, тим більше зараз жара а там з рук і ковбасу продають і сир домашній і іншу молочку. Люди ходять без масок і ще й з дітьми. Базар це літом перший розпродник всіх вірусів.
маша Показати IP 16 Червня 2020 21:09
Віруси були , є і будуть, їх не зупинити як вітер. А ці маски взагалі ні від чого не захищають, бо віруси мають дуже малі розміри одна міліона від 1 мм. На ринках дотримуються вимог карантину як скрізь у місті . Зараз маємо COVID-19 , а будуть нові версії вірусу COVID-20 ,то що нам пожиттєво сидіти на карантині. Хто хоче хай сидить на карантині , його не примушують йти на ринки. Таке враження, що побороли туберкульоз, різні гепатити,СНІД ,рак та інші хвороби і треба боятися тільки коронавірусу.
Хвощ до маша Показати IP 16 Червня 2020 21:45
Нічого не бояться тільки ідіоти і покійники.