USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У центрі Луцька буде нова святкова ілюмінація майже за 3 млн. Фото

27 Грудня 2021 07:29
Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради оголосив тендер на встановлення святкової ілюмінації на проспекті Волі, 4-19.

Пропозиції від учасників прийматимуть до 28 грудня 2021 року. Очікувана вартість святкової ілюмінації для центральної вулиці міста та її монтажу становить 2,948 мільйона гривень.

За ці кошти, відповідно до тендерної документації, планують придбати ілюмінаційні LED-кулі білого та темно-білого кольорів, гірлянду зі 100 лампами темно-білого кольору, поперечку з троса, затискачі та інше обладнання для монтажу.

Гарантійний термін роботи ілюмінації – не менше ніж два роки.

Закупити та встановити святкову ілюмінацію, згідно з документацією, мають до 31 грудня 2022 року. Частково ілюмінацію мають облаштувати ще до Нового року.
Ольга ШЕРШЕНЬ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Вася Показати IP 27 Грудня 2021 07:53
Ото да. За 3 дні найти і встановити)) в ціні певно лишній 0 дописали...
Маруся до Вася Показати IP 27 Грудня 2021 09:39
Встановити повністю мають до 31.12.22 то ж встигнуть і встановити і купу бабла відмити
!! Показати IP 27 Грудня 2021 08:36
3 млн на ілюмінацію!? Можна зрозуміти, що хочеться, як у Європі. Але Ви спочатку огляньтеся довкола і подивіться, яке все кругом застаріле - маршрутки, дороги, фасади та обладнання дитсадків, шкіл. Болото на вулицях, ями. Можна було б зробити скромніше!!!
лучани Показати IP 27 Грудня 2021 09:38
Теплотраси рвуться, люди мерзнуть, а вони на що гроші витрачають?!
Лучанин до лучани Показати IP 27 Грудня 2021 13:12
З голим задом, зато з гірляндами
1312 Показати IP 27 Грудня 2021 09:41
шо за люди ,ніколи невгодиш завжди ниють маршрутки взагалі перевізник купляє а не місто чи можливо я помиляюсь , дороги на 3 млн недуже настроіш і фасад це для людей 3 млн великі кошти а для будівництва це копійки всерівно ті гроші десь розпилять а так хоч місто прикрасять
911 до 1312 Показати IP 27 Грудня 2021 10:04
Думати треба перед тим як таке писати! Місто допускає перевізника, що зламки використовує! Перевізник, знаючи, що його допустять, купує дешеві зламки, чи вам цього не зрозуміло?! Якщо це для вас копійки, то ви мабуть мільярдер...
Людина до 1312 Показати IP 27 Грудня 2021 10:50
Людям вгодиш, якщо влада буде розумно витрачати кошти. ремонтувати те, що потрібно, а не викидати гроші туди, де можна в карман покласти
Міст Показати IP 27 Грудня 2021 10:02
Пішоходний, вони ремонтуватимуть за 4 млн. грн. Ремонт!!! При вартості самого будівницьтва близько 2 млн. грн.
Вася до Міст Показати IP 27 Грудня 2021 10:42
Пам'ятаєш який курс був коло "за 2 млн." будували?
Лучанка Показати IP 27 Грудня 2021 10:03
Впевнена, що виконавець вже давно відомий
Якось так до Лучанка Показати IP 27 Грудня 2021 11:01
До Лучанка: вангую: ,, Інжиніринг''
Ви що Показати IP 27 Грудня 2021 10:16
Та краще парк зробіть нормальним за такі гроші,де люди гуляють круглий рік, а не гірлянди на один місяць. По всіх містах України гарні парки, а в нас три алеї і точки продажу всяких дурниць.
1312 до Ви що Показати IP 27 Грудня 2021 10:58
ти в краматорську був , бачив там парк чи в словянську ? поіхали в киів та львів і рівняються тут радійте хоть таке е ще
Ви що до 1312 Показати IP 27 Грудня 2021 12:18
В Рівному і то гарніший парк. А Краматорськ і Словянськ не рівняй це прості міста. Луцьк обл центр. До речі в Словянську був.
Анонім Показати IP 27 Грудня 2021 11:07
ти дороги посип,а то падають люди!!!Лямами він розкидається.
влад Показати IP 27 Грудня 2021 11:18
отдай эти деньги в семьи многодетных и нуждающимся больным деточкам парки и на,,й не нужны в огороде отдыхайте с лопатой и граблями
Славко Показати IP 27 Грудня 2021 18:26
Тендер скасовано!
Ведьма Показати IP 27 Грудня 2021 18:32
Ну як коментарі всі прочитали люди просто в захваті як ви гроші використовуєте щей мабуть вкрали трошки так з половину чи наїстеся ви колись чи накормити прийде ця???!!!
Великий інквізитор до Ведьма Показати IP 27 Грудня 2021 21:15
Що ти зробила з моїми очами? В мене, як прочитав текст твій текст, з очей кров хлинула
Коля Показати IP 28 Грудня 2021 10:44
Дороги слизькі не посипають !!!! А на гірлянди такі гроші витрачає влада з кишень платників податків !