USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Зміїнці – ДТП, зіткнулися «ВАЗ» і «Шкода»

7 Липня 2018 12:02
Аварія за участю двох автівок трапилася сьогодні в селі Зміїнець близько 12 години. Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

З їхніх слів, аварія - серйозна. Поблизу ресторану "Добра хата" зіткнулися "ВАЗ" та "Шкода".

"Зіткнення було дуже сильне. Половини "Жигулів" немає. Шкода отримала теж значні механічні пошкодження", - кажуть очевидці пригоди.

На місці аварії працює кілька машин швидкої допомоги, рятувальники та поліція.

Наразі дізнатися інформацію щодо ДТП в прес-службі поліції не вдалося. Деталі повідомимо згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
1 Показати IP 7 Липня 2018 12:11
16:3
1 до 1 Показати IP 7 Липня 2018 17:08
+4 аварії за вчора, сьогодні одна. вихідні спокійні.
2 до 1 Показати IP 7 Липня 2018 17:23
+1!!!! 17:3. Забув що сьогодні на варшавці десь в 2 години дві укрбляхи притерлись не сильно. З вікна бачив.
3 до 2 Показати IP 8 Липня 2018 11:04
Рахуйлик, тобі порахуй
1 до 3 Показати IP 8 Липня 2018 18:08
Вменевінхотьє
Вік Показати IP 7 Липня 2018 12:18
А жигуля не судьба було сфоткати?
Семм Показати IP 7 Липня 2018 12:31
Невже так складно простим вапном нанести тимчасову розмітку?
21 Показати IP 7 Липня 2018 13:31
Бумц. 16 : 3
valdis peish до 21 Показати IP 7 Липня 2018 14:25
підрахуй ти не правильно ведеш рахунок
12 до valdis peish Показати IP 7 Липня 2018 19:16
О Ваше головне правильне підрахуйшество, який же правильний рахунок?
13 до 12 Показати IP 8 Липня 2018 11:10
Правильний рахунок спитай в того бляхаря на вектрі, що зимою дівчину покалічив на відродження а його й досі не знайшли. Або в того тіпа, шо двох друзів вбив на мості. Чи в того шо обісцяний на дітей ледь не наїхав. Чи в цього шо недавно 4 пасажирів маршрутки відправив на той світ. Рахуйлик.
21 до 13 Показати IP 8 Липня 2018 16:00
Давай ще зайцевій позвоним, мігасу, чуваку на мерсі з відродження?
Щасливої дороги Показати IP 7 Липня 2018 13:36
Не знаю як сталося про дану ситуацію, нічого не буду коментувати .... Розумію все..... Але якщо швидкість не велика, тоді наслідки не такі страшні.... ніхто від тюрми і хвороби не застрахований .... але одне питання до всіх учасників дорожнього руху- КУДИ до ДТП ВСІ так СПІШИТЕ І ПІШОХОДИ І ВОДІЇ.... а після ДТП ВЖЕ НІХТО І НІКУДИ НЕ СПІШИТЬ.... А стоять іЧУХАЮТЬ ПОТИЛИЦІ ..... або лежать в лікарні чи на нарах чи в могилі ????
Вік до Щасливої дороги Показати IP 7 Липня 2018 14:56
Зараз такий час що всі кудись спішать, іначе не прожити, питання в уважності, спішиш той думай головою.
Зіряк Шкуряк Показати IP 7 Липня 2018 14:08
Якщо "половини "Жигулів" немає", то можна подумати, що друга половина "Жигулів" є
Євробидло Показати IP 7 Липня 2018 17:05
Нашим полішукам не можна ні авто з турбіною ні нормальних доріг.