USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Валідатори у тролейбусах, готівка у маршрутках – перший день роботи електронного квитка у Луцьку

11 Листопада 2019 10:11
Сьогодні офіційний перший день дії електронного квитка у громадському транспорті Луцька. Наразі триває тестування, усі встановлені валідатори мають запрацювати після 11 години.

Проте, зважаючи на те, що не усі лучани отримали картки, а термінали з їхнього продажу ще працюють з перебоями, триває перехідний період – у тролейбусах і маршрутках можна розрахуватися як електронним квитком, так і готівкою.

Зауважимо, у тролейбусах встановлені валідатори, у деяких з них вони вже працюють. Деякі кондуктори активно допомагають пасажирам при використанні е-квитка: якщо є валідатор, показують, як ним користуватися, якщо ні – пропонують заплатити готівкою. Дехто з них обурюється і одразу каже, щоб платили готівкою.
Бувають і казуси – іноді пасажири не тим боком прикладають карту, забувають поповнити картку або намагаються розрахуватися банківською картою. Наразі це не можливо, але згодом оплатити проїзд можна буде і банківською карткою, і телефоном.

Також є і періодичні збої. Так, одному з пасажирів, який у тролейбусі намагався скористатися пільговою карткою, валідатор «повідомив», що у нього немає коштів на рахунку.
Проте в іншому тролейбусі пенсіонери без проблем «пропікали» пільговий квиток.

Виникають непорозуміння і при контролі за оплатою проїзду. Наприклад, в одному з тролейбусів дівчина оплатила поїздку карткою, валідатор просигналізував про прийом оплати. Натомість коли зайшов контроль, дівчина повідомила, що чека або квитка валідатор не видає, тому виникає питання про те, як довести, що оплата здійснена.

У маршрутках перевізники не поспішають встановлювати валідатори, тому наразі розрахуватися можна готівкою у водія.

З проблемами пільгової оплати проїзду в тролейбусах стикнулись студенти: для оформлення квитка їм потрібна місцева прописка, тому вони змушені платити повну вартість.

Користувачі фейсбуку зазначають, що в тролейбусах система працює, хоча деколи зі збоями. В міськраді пояснюють, що це може бути пов’язане з тестуванням системи, яке триватиме до 11:00.
Натомість застати працюючий валідатор в маршрутках лучанам поки не вдалось. В міськраді пояснили, що працювати вони почнуть сьогодні, після 11:00.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 39
40 квартал Показати IP 11 Листопада 2019 10:27
"термінали з їхнього продажу ще працюють з перебоями" на 40-му не працює жоден термінал
Вишка до 40 квартал Показати IP 11 Листопада 2019 12:06
Це добре, В районі Вишкова взагалі немає терміналів)
скептик до Вишка Показати IP 11 Листопада 2019 12:17
шуруєте пішки або їдете на таксі в центр. там поповните
скептик до 40 квартал Показати IP 11 Листопада 2019 15:27
маршрутчики масово забили на валідатори. нафіга тоді ті карточки ?
Guest Показати IP 11 Листопада 2019 10:28
З персоніфікованої картки (безкоштовний проїзд в тролейбусі) було знято за проїзд 4 грн. - картка була поповнена для проїзду в маршрутках.. гон.., як перевірити оплату? де повернути кошти??
скептик до Guest Показати IP 11 Листопада 2019 15:22
запий холодною водою
опа Показати IP 11 Листопада 2019 10:33
Де обіцяний мобільний додаток для смартфонів?
Показати IP 11 Листопада 2019 10:44
провал.........
42 до 1й Показати IP 11 Листопада 2019 11:14
До провалу ще далеко
скептик до 1й Показати IP 11 Листопада 2019 12:18
це ще квіточки. ягідки будуть пізніше
Дивно Показати IP 11 Листопада 2019 10:56
Якщо "з часом можна буде розраховуватись банківською карткою", для чого тоді витрачати кошти на картку?
Щоб до Дивно Показати IP 11 Листопада 2019 11:17
Замісь того щоб купити хоч кільтка новеньких автобусів чи тролейбусів і замінити ті, в які вже зайти гидко - старі, обшарпані, обдерті, брудні, вбухали купу грошей в повну дурню. І зробили це не подумавши про всі нюанси, не прорахувавши все до останньої гривні, щоб вирішувати буде з того користь не в чиїсь кишені, а саме місту, людям.
в.а. до Щоб Показати IP 11 Листопада 2019 12:02
ЯК ТО ТАК НЕ ПОДУМАШИ ! Навіть, добре подумавши : розпил грошей між собою якби за діджіталізацію повітря.
Перехожа до Щоб Показати IP 11 Листопада 2019 12:10
Та досить вже нити! Будь які нововведення проходять зі своїми провальними нюансами. Нарешті встановлюють електронну систему оплати, як в нормальних розвинених країнах світу(чи ви думаєте там теж все з самого початку було гладко?). Якщо боятися змін,то назавжди та Україна буде в сраці,бо її ж громадяти туди тянуть!
Луцьк до Перехожа Показати IP 11 Листопада 2019 15:38
Для того щоб вводити таку систему оплати, спочатку треба налаходити графік руху і навести лад зі станом самих маршруток, а не починати ззаду, встановлюючи обладнання в дуже стислі строки. Більше питань до такої системи оплати ніж відповідей!
Лучанин до Щоб Показати IP 11 Листопада 2019 17:08
А за які шиши ти купуватимеш ті нові маршрутки??? Система ж була придумана для того щоб бачити обіг грошей, а не як зараз...заробив 1000, написав 200... Перевізники ж здають в податкову, міську раду одну інформацію, а по факту вона геть геть інша!!! Тому й впроваджують систему, щоб все бачити! Головне щоб міська рада не йшла на поводу у великих перевізників і не була до них лояльною, а більше думала за модернізацію автобусів, тоді все буде добре!!!
А до Лучанин Показати IP 11 Листопада 2019 17:28
шишів на ті автомати для купівлі і поповнення пластикових карток, які зараз майже ніде не працюють, але встановлені по всьому місту, на самі ці картки, на прибуток фірмі, яка всім цим займається, на ті ж валідатори - вистачило? Чи це все гуманітарна допомога анонімного благадійника?
Ні до А Показати IP 11 Листопада 2019 20:21
це все турки і молдавани за свої інвестовані гроші купляли і будуть отримувати з цього процент від прибутків
Микола до Ні Показати IP 18 Листопада 2019 13:06
Раніше рахували потік талончиками з тролейбусів погана система була? Нарахували з 2грн до 4грн скочила ціна. Тепер додайте ціну обслуговування валідаторів і проїзд буде 5грн. А у маршрутках 9грн. Бо треба буде водіям ще Зп підняти. Також комісію за поповнення карток додайте.
Леся до Лучанин Показати IP 11 Листопада 2019 20:21
підтримую на 100%
Диво до Дивно Показати IP 11 Листопада 2019 12:10
Вони ще не встигли вигадати, які переваги буде надавати картка лучанина але хочуть щоб розкупили. Тому і не запускають додаток та інші способи оплати.
Богдан Показати IP 11 Листопада 2019 11:09
В Адреналіні зранку термінал не працював.
Саша Показати IP 11 Листопада 2019 11:45
Чули, що за те, що в маршрутках поставлять валідатори, маршрутчики можуть їздити як захочуть, не дотримуючись графіку. Так як і зараз їздять, в принципі))
тьотя Показати IP 11 Листопада 2019 11:46
жуть!
Луцькі Показати IP 11 Листопада 2019 12:31
Ну зовсім це не потрібно, тільки лишній стрес людям. краще б ремонти зробили в маршрутках, водіїв ввічливих і все. ато це ж збій,якщо візьме більще грошей що тоді, недолуге це все!!!!! Комусь захотілось заробити на валідаторах і все. Вони ж і ломляться.
Яна Показати IP 11 Листопада 2019 12:32
Краще оплатити готівкою, нормаьно, не бачу нічого поганого в готівці!! А то карточку згубив і що??? Ну дуужеце не потрібно!! Проти проти проти. І бабусям і незрячим це ну зовсім не правильно. Спотстерігала і це зовсім людям непотрібно.
Олександр Показати IP 11 Листопада 2019 12:35
Цікаво мені буде побачити ту бабу, яка буде в тролейбусі без картки і натрапить на контроль. Хтось вірить, що з неї можна буде здерти штраф??? Чи її не матимуть права штрафувати? То нахолєру вони їм потрібні, ті персональні картки?
скептик до Олександр Показати IP 11 Листопада 2019 15:24
от якраз бабуль і будуть штрафувати
Нато до Олександр Показати IP 12 Листопада 2019 19:52
Незаконно, при наявності пенсійного. У нас же ще не відмінили безкоштовний проїзд пенсіонерів?
до перехожої Показати IP 11 Листопада 2019 12:37
ті новаторства були актуальні років 10-15 тому, зараз це таке ж ноу-хау, як аналогове ТБ. Застаріло.
Мотя Показати IP 11 Листопада 2019 12:47
Ще одна іграшка для пенсіонерів
Закон Показати IP 11 Листопада 2019 14:00
У нас в Луцьку кріпосне право?Чому студенти і школярі не з Луцькою пропискою не мають право на льотний проїзд? В Києві з Луцьким учнівським проїзд льотний,за студентський мовчу,діти іЛуцькі вчаться по всій Україні,на те їм і видають студентські квитки,для пільгового проїзду і в інших містах України не порушують закон про пільговий проїзд усіх не залежно від прописки.
Крiпосний до Закон Показати IP 11 Листопада 2019 22:03
По всiй Україні кріпосне право. Прописку вiдмiнили (Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні), але вона є, її вимагають в банку, при працевлаштуваннi, в лiкарнi, при видачi карток, бляха-муха. Короч, не ту країну назвали Гондурасом...
Нато до Закон Показати IP 12 Листопада 2019 19:55
Пишіть звернення в прокуратуру. За вас цього ніхто не зробить.
Українець Показати IP 11 Листопада 2019 14:34
Спочатку підут образи,потім погрози,далі крики з матюками,а потім і мо...будуть бити..."веселуха".Як гарно відволікають від проблем,які просто накочуються як лавина.
777 Показати IP 11 Листопада 2019 22:44
А пам'ятаєте як колись в Луцьку маршрутки їздили? Де махнув там і стала, де схотів там зупинилась. Внесли зміни, почали на зупинках ставати. І з цими валідаторами все налагодиться
Олеся Показати IP 12 Листопада 2019 15:28
В Тернополі вже рік електронні картки.Також спочатку були збої,люди були недовольні,маршрутчики не всі хотіли пробивати.Проте вже все налагодилося.Але в нас можна і готівкою платити.Просто готівочкою буде дорожче.І учням для отримання електронного проїзного непотрібна приписка.
999 до 777 Показати IP 13 Листопада 2019 09:23
Не треба "ля-ля", так само хто хоче махає і маршрутчик-водій не дивиться, що робиться в салоні маршрутки, падають чи стоять люди, різко гальмує. Бо б"ються водії за кожного пасажира за кожну копійку.
Микола Показати IP 18 Листопада 2019 11:39
А з чиєї кишені оплатять валідатори? З перевізників будуть здерати 10 відсотків за обслуговування. А всі лучани в свою чергу оплатять підвищенням цін за проїзд. У тролейбусах рахували талончиками. І що це дало проїзд по 4 гривні для тролейбусів без валідаторів справедливий? З валідаторами буде 5-6 грн. У маршрутчика зп 8000 він частину собі брав з каси а зараз за чисті 8 тис з 6ї ранку до 8-10 вечора хто захоче їздити? Тих 10 відсотків за валідатори і підвищення зп водіям Лучани оплатять коли маршрутку зроблять по 9 грн. Думаю незабаром. Для чого купувати пластикову картку за 35грн коли у ній працює надрукований штрих код а не бездротова технологія. Потім будуть комісії за поповнення брати.