USD 39.50 40.00
  • USD 39.50 40.00
  • EUR 39.75 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Влетів в трактор: у ДТП на Волині загинув водій і тяжко травмувалась дитина. Фото

4 Грудня 2020 20:13
У селі Баківці Луцького району кросовер влетів у трактор. Водій загинув на місці, 15-річний пасажир – з відкритою черепно-мозковою травмою.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини в коментарі повідомив директор Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Володимир Шмаль.

Аварія трапилась близько 19 години вечора. Відповідно до попередньої інформації, водій кросовера влетів у трактор, який рухався в попутному напрямку.

Водій, якому було близько 50 років, загинув на місці. 15-річний пасажир з важкою відкритою травмою голови госпіталізований в обласну дитячу лікарню, ще один 24-річний пасажир з закритою черепно-мозковою травмою доставлений в міську лікарню.

Подробиці – згодом.

Фото опублікував в соцмережі користувач Віталій Баборецький.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Іван Показати IP 4 Грудня 2020 20:49
може в темряві не варто їхати таким транспортом на більшу частину дороги?
Володимир до Іван Показати IP 4 Грудня 2020 22:17
На тракторі горять габарити по ідеї його видно, а от чи дотримувались швидкісного режиму в населеному пункті це вже питання
Вячеслав до Володимир Показати IP 6 Грудня 2020 18:56
Про швидкість- це не питання- це ФАКТ!!! Я сам водій і мешкаю в Баківцях. Окрім маршруток та динозаврів радянського автопрому по Баківцям їдуть 90 км МІНІМУМ!!!!!
Анонім Показати IP 4 Грудня 2020 20:59
І селяни ще хочуть законно їздити дорогами. Петицію Президенту пишуть.
Коля до Анонім Показати IP 6 Грудня 2020 10:19
Його не було видно навіть. Тракторист бидло
Василь Показати IP 4 Грудня 2020 22:22
Авторське право ніхто не відміняв, ви мали посилатись на вірного автора, https://m.facebook.com/groups/436218347236332/permalink/773859740138856/ це не важливо бо це біда загинули люди і дитинча з важкими травмами, але закон про авторське право в любих ситуаціях не відміняли
Ва Показати IP 4 Грудня 2020 23:52
Спец трнспори в тому числі і трактори мають їздити з жовтим проблисковим маячком хочаб в темну пору .чи ви хочте сказати що вам не потрапляв хоч один раз такий транпорт що його невидно взагалі !!