USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Вода є, але її краще не пити, – «Луцькводоканал»

27 Листопада 2019 15:48
У «Луцькводоканалі» радять лучанам поки ще не пити воду, яку попри вчорашні обіцянки, подали лише сьогодні вранці.

Про це в ефірі Українського радіо. Луцьк заявив перший заступник директора КП «Луцькводоканал» Святослав Дмитроца, передаєКонкурент.

Із його слів, воду дезинфікували.

Нагадаємо, частина міста добу сиділа без води. Водоканал замінював аварійну ділянку водогону. Лучанам пообіцяли відновити водопостачання орієнтовно близько 6 години ранку 27 листопада. Проте так і не відновили. Зранку 27 листопада повідомили, що вода в оселях лучан з’явиться орієнтовно о 12:00-13:00 годині 27 листопада.

На підприємстві зауважили, що ситуація була складна і попросили вибачення у лучан за обіцянки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
луцький Показати IP 27 Листопада 2019 16:02
Перед тим як воду подати її повинні прогнати, очистити, дезинфікувати і лише потім подати живим людям, а не істотам! Ви у якому віці живете, ви на що отримували очисні засоби і обладнання для очистки води чим так хизувались і тепер так заявляти?! Да під суд тих нероб, що людям таке подають! Це заборонено всіма нормами, а вони ще так заявляють?! Жах - просто жах!!!
Анонім Показати IP 27 Листопада 2019 16:06
Вода є, але за неї краще не платити!
Анонім Показати IP 27 Листопада 2019 16:09
Хто буде платити за іржаву воду не пригодну для користування яка проходить через лічильники у будівлях лучан?
777 до Анонім Показати IP 27 Листопада 2019 16:28
А потом и за новые счетчики заплатите.
Ага Показати IP 27 Листопада 2019 17:05
Її взагалі краще ніколи не пити бо з такими комунікаціями як в нас дезинфікуй не дезинфікуй все одно получиш ....
Анонім Показати IP 27 Листопада 2019 17:10
А давайте не заплатимо за воду і вибачимось як вони,все справедливо.
Народ Показати IP 27 Листопада 2019 17:21
Дякую усім хто був задіяний у відновленні водопостачання, особливо тим хлопцям які в багнюці повинні трудитись і в спеку і в мороз, щоб у нас була ВОДА в домівках!
нарІд до Народ Показати IP 27 Листопада 2019 18:54
У такому випадку давайте всім дякувати, бо майже всі працюють на благо людей! Це їх професія і робота яку вони обрали, за яку отримують зарплату, це їх обов'язок
Народ до нарід до нарІд Показати IP 27 Листопада 2019 20:40
Стаття про воду, так? Хіба вони не виконали свою роботу? за неї отримають зарплату, вони виконали свій обовязок. То чтому неможна просто подякувати тим людям. Чи може нас багато таких знайдеться дуже охочих за таку зарплату стояти іноді по пояс в болоті і міняти ржаві труби, для того що б нашим панам і панянкам випити чашечку кави і клацати по клавіатурі свої невдоволення. І шановні кому не подякував, дякую всім за вашу роботу.
Vladyslav Показати IP 28 Листопада 2019 08:27
Щиро дякую за працю людей які роблять хорошу справу щоб ми мали що пити ....а на рахунок заржавілих комунікацій то це проблема неодного року....все рано чи пізно приходиться замінювати та ремонтувати...молодці хлопці)))