USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Збірна України у складі з волинянином пробилася в плей-оф чемпіонату світу з баскетболу 3x3

5 Червня 2019 13:18
Збірна України у складі з волинянином Володимиром Шевчуком, який виступає за баскетбольний клуб «Старий Луцьк – Університет», перемогла Туркменістан та Казахстан у груповому етапі чемпіонаті світу U-18 з баскетболу 3X3, що дозволило їй вийти до чвертьфіналу.

Чемпіонат світу U-18 з баскетболу 3X3 відбувається в монгольському Улан-Баторі.

Нагадаємо, у двох попередніх матчах українські баскетболісти перемогли Домініканську Республіку та поступилися росіянам.

Вже зі старту українські збірники чудово діяли на майданчику, і за перші п’ять хвилин мали впевнену перевагу в сім очок. В наступні хвилини українці не збавляли темпу, здобувши перемогу ще до фінального свистка, закинувши 22 очки – 22:6.

В наступному матчі зі збірною Казахстану першими закинули саме казахи, влучивши з-за дуги. Проте українці швидко відігралися та вийшли вперед, також закинувши здалеку.

Казахи знову зрівняли, проте українці двічі підряд влучили здалеку, маючи перевагу в 6 очок після п’яти хвилин.

Збірна України продовжила вдало діяти і в другій половині, і завдяки влучному дальньому від Зайця достроково перемогла – 22:10.

Таким чином, українці зайняли другу сходинку у групі та вийшли до чвертьфіналу чемпіонату світу.