Профіль користувача
Рекомендую замість одіяла використати перину!!!!!Або ведмежу шкуру!!!
Все можна зробити-треба знати,тільки як!!!Якщо там встановили лічильник-то і є особа.яка повинна думати головою і робити руками.Знайдіть іі і поясніть популярно своі вимоги!!Якщо потрібно-то я можу пояснити вам и даній особі!!!!!
24 Лютого 2017 18:25
Перш за все-що таке холодно?
Є Сан.НиП,згідно яких температура в жилих приміщеннях повинна бути від 20 до 22град.С.
Згідно постанови кабинету міністрів цю норму понизили до 18град.
Якщо у вас 17,5град-то це вже холодно.Навіть 19,5-холодно-адже Сан.НиП ніхто не відміняв.
Тепер-а чого холодно??Яка температура ваших батарей,які ці батареі??Хто розбирався з вашою проблемою??
24 Лютого 2017 18:15
Треба спокійно розібратися в проблемі-а не писати всяку некомпетентність.
1.Лічильники можна встановити або на весь дім,або на під"ізд.
2.Треба чітко знати,що таке розбаласування.
3.І краще замість одіяла приміняти перину!!!!!!Краща теплоізоляція!!!!!!!
24 Лютого 2017 18:06
На Волині виявили незаконну порубку сосен на 20 мільйонів
Сьогодні 13:41
Сьогодні 13:41
У Ковелі автівка злетіла з дороги, травмувався чоловік
Сьогодні 13:24
Сьогодні 13:24
Україна отримала перший транш з кредиту на €90 мільярдів
Сьогодні 13:08
Сьогодні 13:08
Поблизу Луцька у молодиків знайшли наркотики
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Волинь накрила літня спека: як пережити високі температури
Сьогодні 12:35
Сьогодні 12:35
У Володимирі зіткнулися авто і мотоцикл, постраждав підліток
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Зеленський доручив завдавати ударів по РФ на випередження
Сьогодні 11:11
Сьогодні 11:11
