Профіль користувача
Lesnik
Дата реєстрації: 9 Листопада 2010 17:24
Коментарів: 1
Цікаво, чому Птурс не балотувався в рідному селі, а чомусь в Торчин поперся? 8 Листопада 2010 14:29
Система Orphus